Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
MCA Motosezonas atklāšana 2017
aivarsz
Kā katru gadu, arī šogad, Latvijas JAWA Klubs ņems dalību MCA rīkotajā pasākumā aprīļa pēdējā sestdienā, 29.04.2017. Par visām ar šo pasākumu saistītajām lietām diskutējam šeit.

Kolonas starts plkst. 13.00. Kā ierasts, mēs varētu pulcēties laikā no 11.00- 11.15 (labots) Statoil degvielas uzpildes stacijā, Krasta ielā 101. Pēc tam, kopīgā kolonā doties uz TC Mols kopīgo motociklistu pulcēšanās vietu, kur mēģināšu savlaicīgi rezervēt adekvātu vietu mūsu saimei. Vēlamais deadline laiks 11.30.

Pēc kopīgā kolonas brauciena ir plāns izmest mazo aplīti līdz Liepājas šosejas 22. kilometram, kur atrodas krodziņš "Aitiņlauvas". Tūr saimniece ir gatava laipni uzņemt mūsu saimi uz nelielu launagu. Laikus un nianses precizēsim vēlāk. Bet visus tos, kas vēlētos kopā papusdienot, vai vienkārši, kopā pavizināties, lūgšu pieteikties laicīgi forumā. Tiekamies uz ceļa!
latvijas-motosezonas-atklasana-2017.jpg

Labojis aivarsz uz 25-04-2017 20:09
 
Rich
Reģistrējamies pasākumam savlaicīgi:

1. Rich +1= 2 ar pusdienām
2. Kārlis ar pusdienām.
3. Uldens+ 1= 2 ar pusdienām
4. Aivarsz ar blaķeni+ 1= 2 ar pusdienām
6. Morgans- pusdienas
7. rechijs ar blaķeni

9. AndisL +1= 2 ar pusdienām
10. Siguldietis+1=2, ar pusdienām
11. otomars, ar pusdienām
12. Retais (pusdienas zem smagas jautājuma zīmes)
13. AldisK+1=2 ar pusdienām.
14. Pēteris + pusdienas
15. Oilmaster+ pusdienas
16. Gacans +pusdienas
17. Vilciņš ar blaķeni
18. Erlands+1=2 pusdienas
19. Aldis no Cēsīm + pusdienas
20. Solists + pusdienas
21. kaasiits3+pusdienas
22. Laacis ar... +1=2 pusdienas
23. AigarsZ+pusdienas???
24. Legzda+1=2 pusdienas
25. UldisK ar blaķeni
26. Vecaiss (ar divi S) + pusdienas
27. Ēvalds + 1
28. Dezinfektors
29. PinkuJanis+ pusdienas
30. magaivers + pusdienas
31. Janka, tas kurš krāsotājs... ar 360 ļuļķjawu un vēl spaini krāsas līdzi
32. Archa7+1= 2 ar pusdienām ( ar blaķeni)
33. Tūrists, + pusdienas.
34. Andris+1=2 ar pusdien­ām
35. LaimonisR + pusdienas
36. Dalgo
37. Iespējams, ka sagaidīsim arī kādu pulciņu no Lietuvas. Organizējas.
38. ...
P.S. Lūdzu, pievienojiet ierakstu par vēlmi braukt pusdienās, ne tikai par vēlmi piedalīties MCA braucienā un / vai Jawistu izbraucienā. Ir kaut aptuveni jāzina šie abi lielumi.
1) Lai varētu pie TC MOLS norobežot pietiekami lielu laukumu.(organizē Aivarsz)
2) Lai Ēdinātājiem būtu +- nojausma par porciju daudzumu. (organizē Morgans) Smile Wink
Labojis Guntis uz 28-04-2017 18:32
 
aivarsz
Kāds, varbūt, pasākumu vēlēsies paturpināt ar "vakariņām" pie VBO?
Plakāts informācijai.Smile
vbo-mc-pirma-balle-17_1.jpg

Labojis aivarsz uz 12-04-2017 20:55
 
morgans
Informācija tiem kuri šo pasākumu grib nobeigt ar kopīgu pasēdēšanu krodziņā...ņemam līdzi skaidrus numurētus vērtspapīrus (naudu Wink ) vismaz 10 euro apmērā. Piecītis tiks iztērēts par vakariņām (otrais,saldais,dzēriens) otru piecīti varēsiet iztērēt kādam putojošam dzērienam sev vai smalkam dzērienam no vīnogām līdzbraucējai. Grin
Labojis morgans uz 22-04-2017 16:21
 
morgans
Mēģināšu saskaitīt afterpārtija dalībniekus...man sanāk 38. gb.no kuriem divi uz jautājuma. Rīt noziņošu saimniecei. Cerams ka laika apstākļi būssss ciešami un kāds viegls mitrumiņš mūs nenobiedēs! Angry
 
aivarsz
Mjaa. Parēķināju laukumu, kas mums būtu nepieciešams pie Mola, kolonas starta vietā, Kompakti savietojoties tai moto tehnkai, kas pieteikušies forumā, pievienojot tuvo ārzemju draugus- man sanāca norobežot min. 280 m2, jeb, 40m x 7m liels laukums, Visai iespaidīgi.Tiekamies!
 
Retais
man pusdienas ar draugiem tomēr nesanāk ;(
 
Rich
Kā nesanāk? Jāstrādā?
 
aivarsz
Pēc sarunas ar pasākuma organizatoriem, tomēr vēlētos rosināt jūs pamainīt izbraukšanas laikus no Krasta Statoil uz TC Mols.

Vīsdrīzāk, es jūs sagaidīšu pie Mola. Vēlamais- vēlākais- izbraukšana no Statoil plkst. 11.15, lai pie Mola varētu kārtoties jau pirms 11.30.

Es būtu priecīgs, ja kāds erudīts klubiņa biedrs brīvprātīgi uzņemtos savlaicīgu tikšanās punkta pārbrauciena saregulēšanu. Nianses "barvedim" tekošajā rītā paskaidrošu telefoniski.
Pie Mola tak pietiks laika padzīt klačiņu, vai ne? Un arī kafiju nopirkt. Un izdzert. Pat daudzas kafijas. Smile
Par kopīgo launadziņu Aitiņlauvās, Liepājas lielceļa 22. kilometrā. Šķiet, ka ņammas starts 16.00 varētu būt O.K. Gatavojam gudras galda runas un laba vēlējumus jauno sezonu atklājot. Smile

Par Reto- onkulītis ar pasvaigo personas kodu jau laicīgi godīgi brīdināja, ka ir iespējami dažādi "raskladi". Pilnīgi iespējams, ka vēl kāds noleks no kopgalda, veselības, laika apstākļu, vai cita veida Force majeure ietekmē. Tikai normāli.

Galvenais: Tiekamies labā omā! Laika apstākļi- pie kājas. MCA atklāšana ir braukta arī pa sniegu, pirms gadiem, mēreni iedriftējot. Jawisti tak pa lielam ir traki ļaudis, vai ne?
Labojis aivarsz uz 25-04-2017 19:21
 
Kaarlis
Kā jau iepriekšējos gados tas ir bijis, apņemos visu saimi nogādāt līdz Molam. Padod tik laicīgi info.
Un man pie kājas, kāda purga ieplānota tam tur augšā. Lai pats tiek galā ar savām problēmām. Smile
 
aivarsz
Paldies, Kārli. Uz sakariem!
 
vecaiss
Pēc pusdienām iesaku pavizināties pa Tīreļpurva teritoriju - tur ir forši meža ceļi, skatu tornis, kara muzejs utt... ja kādam ir interese, tad varētu pa kādu offroad taciņu izgāzt.
balticmaps.eu/...p&ls=o
Labojis vecaiss uz 28-04-2017 10:49
 
Laacis_ar07
vecaiss rakstīja:

Pēc pusdienām iesaku pavizināties pa Tīreļpurva teritoriju - tur ir forši meža ceļi, skatu tornis, kara muzejs utt... ja kādam ir interese, tad varētu pa kādu offroad taciņu izgāzt.
balticmaps.eu/...p&ls=o

Laiks solās būt Tīreļpurvam kā radīts!GrinAngry
 
morgans
Kārtīgi motobraucēji tagad mani izlamās....bet tie kas pieteikušies uz afterpārtiju un skatoties debesīs tomēr svārstās par braukšanu ar motociklu Shock uz pasēdēšanu tomēr var tak atbraukt ar auto Wink jo saimniece nu jau rēķinās ar noteiktu cilvēku skaitu (35.gb.jāsavācās!!!!!). Diemžēl arī es izmantošu šo četriteņu līdzekli Sad veselība drusku atkāpusies. Lācim taisnība par purvu Grin Grin
Labojis morgans uz 28-04-2017 19:45
 
Retais
Rich rakstīja:

Kā nesanāk? Jāstrādā?


Deļ vakara tā nemoču pasākuma, es vnk fiziski nepaspēšu uz kopīgajām pusdienām. Sad Uz to braucienu tad jā.

man ar tur kaut ko teica, ka sūda laiku solot, bet es lepni visiem saku - nekas, es neesmu no cukura. Jo JAWA Kluba čaļi ir tik skarbi, ka tie šņabim uzkož savu apakšlūpu.. 8) arī zobu pastu mēs nemaz neizspļaujam, kad tīram zobus, taču jāteic kad es pats tikko prognozi paskatījos, tad es sāku domāt, ka es, varbūt,tomēr biskin esmu tāds saldais puisītisGrinGrinGrin
 
gacans
morgans rakstīja:

Kārtīgi motobraucēji tagad mani izlamās....bet tie kas pieteikušies uz afterpārtiju un skatoties debesīs tomēr svārstās par braukšanu ar motociklu Shock uz pasēdēšanu tomēr var tak atbraukt ar auto Wink jo saimniece nu jau rēķinās ar noteiktu cilvēku skaitu (35.gb.jāsavācās!!!!!). Diemžēl arī es izmantošu šo četriteņu līdzekli Sad veselība drusku atkāpusies. Lācim taisnība par purvu Grin Grin
Domāju braukt ar moci ,nu vismaz līdz "Staķikam ",tālāk redzēs,bet ja nu ieslēdzas ,mīzēja taktika ,tad cikos tiekamies krogā ???
 
morgans
gacans rakstīja:

morgans rakstīja:

Kārtīgi motobraucēji tagad mani izlamās....bet tie kas pieteikušies uz afterpārtiju un skatoties debesīs tomēr svārstās par braukšanu ar motociklu Shock uz pasēdēšanu tomēr var tak atbraukt ar auto Wink jo saimniece nu jau rēķinās ar noteiktu cilvēku skaitu (35.gb.jāsavācās!!!!!). Diemžēl arī es izmantošu šo četriteņu līdzekli Sad veselība drusku atkāpusies. Lācim taisnība par purvu Grin Grin
Domāju braukt ar moci ,nu vismaz līdz "Staķikam ",tālāk redzēs,bet ja nu ieslēdzas ,mīzēja taktika ,tad cikos tiekamies krogā ???
Kā norunāts ap 16:00
 
Retais
Jawa tik cerīgi uz trešo sitienu aizgaja, ka es nespēju viņai atteikt un nebraukt
 
morgans
Slapjās ziņas! 31.moto!
img-20170429-wa0000.jpg img-20170429-wa0001.jpg img-20170429-wa0002.jpg

Labojis morgans uz 29-04-2017 12:42
 
morgans
Jawistus jau gaida!
img-20170429-wa0003.jpg
 
Iet uz forumu: