Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Sēdeklis
Juris2
Vai ir kāds kas var uztaisit sēdekli lai viņs izskatītos ļoti līdzīgs tam kas ir ar balto līniju sānos? varbūt var nopirkt gatavu pārvalku?
www.google.lv/...UO0o_dnwM:
Labojis aivarsz uz 12-07-2017 00:38
 
Gints13
Es nopirku visu sēdekli 634 - 7 jawashop.com, 69.50 Eur + 20 Eur piegāde. Baltā svītra viņam sānos ir, bet nav izšūtie kvadrātiņi uz sēdekļa augšas. Man šķiet, ka šajā pašā interneta veikalā es redzēju arī atsevišķi nopērkamus sēdekļa pārvalkus.
 
Juris2
Iegāju jawashop un ieraudziju , paldies! Varbūt kāds tādu ir sūtijis un var padalīties ar atsauksmēm?
 
Gints13
Kā teicu, jawashop.com es pasūtīju visu sēdekli. Piegādāja man 5 dienu laikā, izņēmu savā pasta nodaļā. Sēdekļa kvalitāte uz aci un tausti izskatās laba. Kā būs ekspluatācijā vēl nezinu, jo mocis vēl top.
 
Juris2
nu jā ir tas pārvalks ar kvadrātiņiem , bet tie kvadrātiņi nav tādi kadi ir orģināli...
 
Gints13
Varbūt šei var atrast: etovar.cz.
 
kergers
Sveiki!

Paziņa interesējas pēc meistara, kurš varētu uzšūt omītei sēdekli. Vai variet padalīties ar kontaktiem?

Paldies,
Eduards
 
otomars
varbuut kadam ir kaadas atliekas no 559 benjkaWinkinterese cik plata taa sloksne ir un kas tur ir ieshuuts
content30-foto.inbox.lv/albums/o/otomars2/559/benkjis.sized.jpg
 
UldisT
Foto apskatei, bet lai būtu pilnīgāka saprašana kas un kā... manuprāt, visdrīzāk jau lietderīgāk ir nopētīt pašam to sēdekli dabā.
Mans tālr. 26549718
a_1.jpg 033a.jpg 038_1.jpg 037.jpg 036a.jpg

Labojis UldisT uz 03-08-2017 14:23
 
Legzda
Varbūt kāds grib iemainīt šo sēdekli pret 634 sēdekli?...
Šis itkā esot no ČZ 472.3 vai 4 tā man teica...
img_0890_1.png img_0889_1.png img_0884_1.jpg
 
otomars
UldisT rakstīja:

Foto apskatei, bet lai būtu pilnīgāka saprašana kas un kā... manuprāt, visdrīzāk jau lietderīgāk ir nopētīt pašam to sēdekli dabā.
Mans tālr. 26549718

Paldies,bet benjkjim riit jaabuut maajaasCool darbniicaa atrada vecu aadu un no taas ieshuvaWink
 
otomars
content30-foto.inbox.lv/albums/o/otomars2/559/20170804-175634.sized.jpg
ta josla ir no garspalvaina filchveidiiga materiala
 
Zhubiite
638 sēdeklim likt apvalku jaunu no veikala vai dot pa 60e šūt?
 
Dalgo
Pirku bodē pirms gadiem trīs, ar pakaļu ir nodrillēti divdesmi tūkstoši km, nav nekādu nolietojumu pazīmju.. domā pats.
 
Zhubiite
Tad jau pietiks vairākiem gadiem. 15e nav 60e
 
Iet uz forumu: