Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
JAWA Draugi Puikulē
AigarsZ
Sveiki visiem.

Iveta ar Juri ir ļoti cītīgi strādājuši pie jauna pasākuma izveides. Viņi ļoti priecātos Jūs visus satikt
JAWA draugu saietā šā gada 27.maijā



Pasākuma dienas plāns:

9.30 - 10.30 satiekamies Limbažos, Burtnieku ielā 7, pie Limbažu muzeja. >>>www.vietas.lv/...zu_muzejs/<<<

Mēs jūs sagaidīsim jautrā retro noskaņojumā, cienāsim ar kafiju un pīrādziņiem.

Būs iespēja apmeklēt Limbažu novadpētniecības muzeju, kā arī individuāli varēsiet apmeklēt Dzīvā Sudraba muzeju.
>>>www.youtube.com/...AE15API7EY<<<

10.30 - 11.00 Iepazīstamies,saņemam reģistrācijas numuru, kārtojamies tālākam braucienam.

11.00 Dodamies ceļā uz Puikules muižu
>>>manasvietas.blogspot.com/...mui%C5%BEa<<<

11.30 Ierodamies Puikulē

12.00 Ekskursija Puikules muižā un kopīgas pusdienas.

13.30 Braucam uz Aloju

14.00 Neliela pauze Alojas iedzīvotājiem par prieku.

14.30 Turpinām braucienu tālāk uz Ungurpili.

15.00 Ierodamies Ungurpilī , ekskursija uz Alojas novada uzņēmējdarbības atbalsta centru - bibliotēku -SALA
>>>www.la.lv/...la-laukos/<<<
>>> http://www.sala.lv/<<<

16.30 Dodamies atpaķaļ uz Puikules muižu.

17.00 Vakars Puikulē - motociklu parāde, skatītāju izvizināšana, jautras atrakcijas.

19.00 Dienas kopsavilkums - pārsteigumu loterija visiem sabrauciena dalībniekiem , skatītāju simpātijas motocikla sumināšana.

20.00 Kopīgas vakariņas un iekārtošanās nakšņošanai un nakts tusiņam.

21.00 Balle Puikules muižā ( dzīvā mūzika ) , kopīgas sarunas un uzkodas vienā no muižas zālēm. Naktī vēl šādi tādi noslēpumaini notikumi....

28.maija rītā - lēna mošanās, pošanās, brokastošana un mīļa atvadīšanās.

Pasākuma dalības maksa 15.eiro no cilvēka(brokastis, pusdienas, vakariņas, ieeja pilsētas muzejā, loterija, balle), bērniem dalība bez maksas, IZŅEMOT Sudrabmuzeja apmeklēšanu -tur apmaksa uz vietas no katra apmeklētāja.

Nakšņošana iespējama telpās ( gultu skaits ierobežots( maksa par gultas vietu -5eiro), bet varat sevi neapgrūtināt ar telts vešanu, jo telpas, kurās iekārtoties ar savu guļammaisu neierobežotā skaitā.Telts vietas bez maksas. Duša un tualete telpās visiem dalībniekiem. Vēsākā laikā noorganizēsim arī saunu.

Ja dzīvojat tālu un vēlaties atbraukt jau piektdienas vakarā, tad laipni jūs uzņemsim savās mājās Limbažu novada Viļķenē, Briežu gatvē 8

Ja izlemjat piedalīties pasākumā un kopā ar JAWA draugiem pavadīt laiku, tad no mūsu puses liels lūgums - savu dalību, cilvēku un motociklu skaitu, pieteikt līdz 22.maijam pa telef. Nr
+371 29491653 - Juris
+371 26418110 - Iveta
pic.fotki.lv/fpic0/11/W0004564/000456347/000045634648_%23_3_%23_aicis.jpg
Labojis aivarsz uz 17-05-2017 14:05
 
morgans
Pasākumi kā sēnes pēc lietus....tas tikai priecē! Rādās ka būs intresanti. Žēl ka viena daļa būs ceļa jūtīs uz puķu zemi iepazīties ar tulpju audzēsanas jaunākajām tehnoloģijām. Ja nopietni tad cerams ka pietiks laika un spēka apmeklēt.
 
aivarsz
Baigie malači. Solās būt interesanti. Diemžēl, kā jau iepriekš minēts, kāds pulciņš ar Jawistiem pakos koferus uz Holandes Jawa kluba 25. gadadienu.
 
AigarsZ
Jābūt intresanti,lūk neliels video no viņu organizētā pasākuma -konusa iesvētības 2016
https://youtu.be/d2lf_G4ppRk
YouTube Video

Labojis admin uz 26-05-2017 01:13
 
siguldietis
Siguldas mafija piedalīsies pilnā sastāvā!Smile
 
AigarsZ
Sveiciens visiem no Ivetas un Jura!!! SmileSmilePaldies par pozitīvo attieksmi! Lai gan mūsu pasākums netiek rīkots neviena oficiāli reģistrēta kluba paspārnē, būsim ļoti priecīgi, ja mūs atbalstīsiet! Pasākuma organizēšanā brīvprātīgi ir iesaistījušies gan mūsu draugi gan Puikules muižas rosīgais kolektīvs un ar nepacietību jūs visus gaida 27. maijā! Uz drīzu tikšanos! Iveta un Juris
 
Guntis
Aigar es saprotu kāpēc satraucies, šinī portālā nav tās problēmas(kuras ir citā).
 
aivarsz
Atsvaidzinu šo ierakstu, atcerieties, ka būtu vēlams reģistrēties līdz 22. maijam. Mazliet saremontēju arī nepareizi ievietotos linkus, tagad viss strādā.
 
Guntis
Dalībnieki būtu bijuši daudz vairāk,JA,būtu retromoto draugi Puikulē.

Savulaik Limbažu pilsētas svētkos(es biju visas reizes) -tā arī bija,līdz -kungiem- mēs palikām neinteresanti.

Jawisti ir daudz,bet kā jau minēja pasākumi pārklājas,tāpēc viņi var būt ne tik daudz...,bet ar retro motocikliem būtu iedomātais skaits.
 
AigarsZ
sveiki,sveiki. Sestdien agri no rīta Grin
No platā gala -Daugavpils dosies 3 motocikli. Ap pl.6 no rīta Jēkabpilī tiksimies Statoilā ,tālāk laižam uz Madonu un tur vismaz vēl viens moto piebiedrosies-tiksimies ap pl 7 Lukoilā un tad jau tālāk.Ja kāds vēlas pa ceļam piebiedroties mūsu pulkam tad labāk uzzvanīt man 26599435
 
Retais
Es ļoti gribu tikt, bet pagaidām izskatās, ka darba devējs man ir sarūpējis ko viņa prāt labāku..Sad

Zinu, ka mana tuvākā brandža Siguldietis, Rič, Uldeens un laikam Erlands ar būsSmile
 
siguldietis
Siguldieši sestdien izbrauc no Raganas Statoil plkst.9.30, ja vēlas var pievienotie!Wink
Labojis siguldietis uz 24-05-2017 21:54
 
Vilcins
Mejginasu pievienoties, starteju no Rīgas, biekensalas iela 36,ja kādam ir vēlme varam laist kopā līdz Raganai un pievienoties Siguldiešiem.
 
Erlands
Retais rakstīja:

Es ļoti gribu tikt, bet pagaidām izskatās, ka darba devējs man ir sarūpējis ko viņa prāt labāku..Sad

Zinu, ka mana tuvākā brandža Siguldietis, Rič, Uldeens un laikam Erlands ar būsSmile
Būs,būs!
 
Vilcins
Man ir ienākusi informācija kad jābūt uz 9.00 gala:
Varbūt es jau būšu garām Raganai aikupinajis Grin
 
AigarsZ
Vilcins rakstīja:

Man ir ienākusi informācija kad jābūt uz 9.00 gala:
Varbūt es jau būšu garām Raganai aikupinajis Grin

kafiju priekš mums sildīsi Grin
Labojis AigarsZ uz 24-05-2017 22:41
 
Guntis
Mans maršruts(ja braukšu).
Rīga-Carnikava-Saulkrasti ,pa P53 iekšā Limbažos.

P53 skaists līkumiņiem bagāts ceļš. Nedaudz lielceļš(ap 6-7km).

Bet nav vientuļi vienmuļais caur Raganu .
 
aigars
Cjaw visiem, zvaigžņu stāvoklis varētu būt man labvēlīgs tikai tik daudz, lai es piebiedrotos jautrajai kompjānijai tajos punktos , kas sākas 20.00 un 21.00 ! Cauro matracīti jau atradu, vēl tik jāsameklē kads siltais dzeramais un kāda bundžīņa ar šprotēm... Tādā veidā es varētu iepazīties ar Puikules muižu tiešraidē, ja tik vēl durvis būs atvērtas...?
Aigars Birzniekos.
 
AigarsZ
aigars rakstīja:

Cjaw visiem, zvaigžņu stāvoklis varētu būt man labvēlīgs tikai tik daudz, lai es piebiedrotos jautrajai kompjānijai tajos punktos , kas sākas 20.00 un 21.00 ! Cauro matracīti jau atradu, vēl tik jāsameklē kads siltais dzeramais un kāda bundžīņa ar šprotēm... Tādā veidā es varētu iepazīties ar Puikules muižu tiešraidē, ja tik vēl durvis būs atvērtas...?
Aigars Birzniekos.

durvis būs atvērtas visiem jawa draugiem,kuri vēlēsies labi pavadīt laiku Wink
Labojis AigarsZ uz 24-05-2017 23:37
 
AigarsZ
ote]
 
Iet uz forumu: