Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Moto Festivāls
Retais
Jawisti tiek sevišķi laipni gaidīti uz MC Brīvības Gari rīkoto moto festivālJēkabpilī, kas norisināsies 17.06.2017. Krustpils saliņā.

Pasākuma programmā

10:00 - 14:00 Moto Orientēšanās sacensības

14:00 - 15:00 Pulcēšanās parādes braucienam

15:00 - 16:00 Parādes brauciens uz Krustpils brīvdabas estrādi

16:00 - 20:00 Dienas daļa

Lazertag turnīrs
Atrakcijas ar un bez motocikiem
Bērnu vizināšana
Riepu svilināšana
Bērnu piepūšamās atrakcijas
20:00 - 4:00 Vakara daļa

20:00 Grupa "Straume"
21:00 Motoorientēšanās un Lazertag uzvarētāju apbalvošana
21:15 Grupa no Lietuvas "VIG Roses"
22:00 Grupa "COLT"
22:45 BG uzruna
23:00 Grupa "COLT"
23:55 Salūts
00:00 Grupa "IVO FOMINS"
01:00 DJ Balodis līdz rīta gaismai

sīkāka info www.mcbg.lv
Pilnformāta plakāti redzami arī MCA sākumlapā: http://mca.lv/
brvbas-gari-mc-moto-festivls.jpg brvbas-gari-mc-moto-festivls-orientans.jpg

Labojis aivarsz uz 23-05-2017 19:15
 
Retais
Tātad, ir arī tur Moto orientēšanās. Tāds mazs retrotūristiņš.
Kādu jawistu komandu vajadzētu, lai parāda tiem importniekiem pigu.

Ar nolikumu var iepazīties mcbg.lv lapā
 
kaasiits3
Ir doma braukt! It kā brīvdienas pieteicu.cerams ka izdosies!
 
Laacis_ar07
Baigi tālu,,bet būs jābrauc!Grin
 
Laacis_ar07
Labdien,! Nopietni... runājot par moto festivālu,,kura rīkošanā piedalās arī Rets Bools!!!
tautā pazīstamais aktieris,,Retais!.No tā visa seko,ka varu nodrošināt diezgan lielam skaitam naktsmājas,,telpa mājā,virs garāžas,pagalmā galu galā,ja kāds netiek pār slieksni!!! Ar savu guļkammaisu,gultas un matrači pietiks nelietotājiem,,lietotājiem protams ja tik slīpi!! Uz balles vietu(4km pa sauszemi,,300m peldot) kursēs vieglās mašīnas ar vadītājiem,varēs izsaukt arī pa telefonu. adrese: www.jekabpils.lv/lv/tic/iepazisti/atputa-un.../struves-parks (tā dzeltenā māja,,tagad ir gaiši pelēka!)
Varam novirzīties no programmas un aizbraukt kādu līkumiņu,,piem. uz Biržiem,,kur Ursuss varētu parādīt savas Tēva mājas ,,piemēram!Grin Var uz Tadenavu,(Raiņa muzejs ),bet grunts!!Ja kādam ir interese zvanam,,26666895,rakstam..man līdz tam pasākumam ir atvaļinājums!Pfft varu saorganizēt da jebko!
p.s: var arī piedalīties ar ižiem!GrinGrinGrinja kādam ir!!!
Un!!! mājā mēs nevienam netraucēsim,jo vasarā šeit nedzīvojam,,tā ir ziemas māja!!
 
Rich
Pēc šāda ekselenta piedāvājuma - grēks neaizbrauktWink. Jānoslauka Puikules puteklīši un jājaižGrin. Ceru vēl kāds no Siguldas pievienosies.
 
Retais
Papildinot. Tātad ceņņiks ir simboliskie 10 euro no motocikla (var būt pasažiere), vai iepriekšpārdošanā t/c Sēlija, jānopērk divas parasto mirstīgo civlēku biļetes kas maksā 4 eur gab. (2 x 4=8)
 
Laacis_ar07
Vai man pieteikt orientēšanos? Komandu no 2-6 motocikli?
Sigulda zinu ka būs, Kaasiits +mees 3motocikli! Saņemās moto entuziasti, šeit var braukt ar jebkuru marku! Atraadiet Haarlejus! Grin
 
Spiker
Laacis_ar07 rakstīja:

Vai man pieteikt orientēšanos? Komandu no 2-6 motocikli?
Sigulda zinu ka būs, Kaasiits +mees 3motocikli! Saņemās moto entuziasti, šeit var braukt ar jebkuru marku! Atraadiet Haarlejus! Grin


Es arī tākā gribētu pieteikties uz orientēšanās pasākumu!
 
Laacis_ar07
Spiker rakstīja:

Laacis_ar07 rakstīja:

Vai man pieteikt orientēšanos? Komandu no 2-6 motocikli?
Sigulda zinu ka būs, Kaasiits +mees 3motocikli! Saņemās moto entuziasti, šeit var braukt ar jebkuru marku! Atraadiet Haarlejus! Grin


Es arī tākā gribētu pieteikties uz orientēšanās pasākumu!

Tu jau Jēcī vietējais!Wink Siguldieši kad beigs dzert,ziņos par saviem plāniem,,tas ganjau ka pirmdienas vakarā!Grin
 
siguldietis
Piesaki, plānoju piedalīties un šoreiz bez jawas.Wink
 
Retais
Tātad uz moto orientēšanos piesakās ŠEIT -> http://www.mcbg.lv/moto-orientesanas/

Ar sacensību nolikumu var iepazīties šeit site-85402.mozfiles.com/...kums-1.pdf

Dalības maksa ir vienkārši biļete uz pasākumu Wink
 
Rich
Tu jau Jēcī vietējais!Wink Siguldieši kad beigs dzert,ziņos par saviem plāniem,,tas ganjau ka pirmdienas vakarā!Grin

Lacim nodzersim 07, un brauks māGrinGrinGrin.
 
Retais
Tie kuri grib paspēlēt kariņu var pieteikties arī uz laser tag turnīru. Tāds pats kā peintbols, tik ne ar krāsu lodītēm bliež, bet ar lāzera marķieri. Ja Tev trāpa stars tad dabūn ar strāvu un aztīmējas, ka ei beigts..Grin
 
aivarsz
Man, kā vēsturiskam pasākuma atbalstītājam būs kādi 10 ielūgumi. Varēšu padalīties.Šobrīd, diemžēl, vēl nezinu, vai pats braukšu uz Jēkabpili.
 
gatchja750
Sweiki! Vai komanda uz orientešanos ir nokomplekteta?
 
aivarsz
Šodien sadevu Jēkabpils pasākuma vienam no organizātoriem- BG Mārtiņam balviņas un nedaudz rekvizītus pasākumam. Brīdinu. 2T eļļiņas balvu fondā neietilpa. Smile
Par aktivitātēm: Būs nosacītā orientēšanās, lasertag jeb lāzerpeintbola mačošanās, kā ierasts, riepu iznīcināšanas pasākums, lēnākā braukšana, skaļākā moča mērījumi, etc. Pārējais- kā afišā un iepriekšējos postos minēts. Un afterparty pie 0,7 Lāčumuižā... Lai foršs jums izvēršas šis pasākums.
 
Laacis_ar07
Es saprotu ka tālākie braucēji tausta laika apstākļus,,un tas ir normāli,,tapēc intensīvi pieteikumi nav,pieteicies ir tikai Modža ar jaunu AKB! Rītvakar sākšu zvanīt pārējiem kas iepriekš bij izteikuši vēlmi braukt!
 
gatchja750
Kur tiekaties startam uz orientēšanos?
 
morgans
Laacis_ar07 rakstīja:

Es saprotu ka tālākie braucēji tausta laika apstākļus,,un tas ir normāli,,tapēc intensīvi pieteikumi nav,pieteicies ir tikai Modža ar jaunu AKB! Rītvakar sākšu zvanīt pārējiem kas iepriekš bij izteikuši vēlmi braukt!

Pastāsti kas vajadzīgs no guļampiederumiem un cik tad īsti var izguldīt. Braucēji jau kādi lasās...Es,Rich,Kaasiits,Laimoņonkulis no Vecumniekiem. Vēlāk vienosimies par laikiem.
 
Iet uz forumu: