Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Moto Festivāls
morgans
gatchja750 rakstīja:

Kur tiekaties startam uz orientēšanos?

Atstāj kādam (kautvai man) uz PM savu mob.nr. un tad jau sarunāsim. Wink
 
Laacis_ar07
morgans rakstīja:

Laacis_ar07 rakstīja:

Es saprotu ka tālākie braucēji tausta laika apstākļus,,un tas ir normāli,,tapēc intensīvi pieteikumi nav,pieteicies ir tikai Modža ar jaunu AKB! Rītvakar sākšu zvanīt pārējiem kas iepriekš bij izteikuši vēlmi braukt!

Pastāsti kas vajadzīgs no guļampiederumiem un cik tad īsti var izguldīt. Braucēji jau kādi lasās...Es,Rich,Kaasiits,Laimoņonkulis no Vecumniekiem. Vēlāk vienosimies par laikiem.

var 10cilvēki pa gultām,ja piepūšamie matrači kādam,, vēl tik pat var,,nu būtu vajadzīgs gan jau ka guļammaiss vispraktiskāk,,temperatūru var uzturēt telpā pēc vēlmes!
Kas brauc piektdienas vakarā,,darbosies pirts,+alus!Grin
 
Laacis_ar07
Tagad man ir laiks,,gribētos uzzināt cik cilvēki uz orientēšanos būs.
Tikties varam arī sestdien no 9-10:15 Vilhelma Strūves ielā 5(Strūves Geodēziskā centra krustpunktā)
Tad forsējam Daugavu un reģistrējamies Orientēšanās tēmai.
visas dienas plāns jau bij sākumā.
Šajā pat laikā notiek arī rallijkross baltijas čempis,,15km attālumā ja kādam interesē!
ja ko nesaprotam zvanam.. 26666895
 
morgans
Nu ko Kungi....Jawakluba apvienotā komanda izcīnīja godpilno 3.vietu orientēšanās sacensībās!!!!!!!!
 
aivarsz
Super! Esam līmenī, kā tam arī ir jābūt. Apsveicu! Ko saņēmāt balvā?
 
morgans
Protams uzslavas un cik tas nebūtu dīvaini ...Motul produkciju Grin To atstājām līderiem kas mūs izveda pa Jēkabpils ārēm! (cepure,viziera tīrītājs,ķēdes eļļa) ja kas...pirmajām trīs vietām vienādu punktu skaits tik mēs iebraucām divas minūtes vēlāk.
 
otomars
MalachiGrin
 
Guntis
morgans rakstīja:

Nu ko Kungi....Jawakluba apvienotā komanda izcīnīja godpilno 3.vietu orientēšanās sacensībās!!!!!!!!


YES ! ! ! Més esam un būsim tie LABĀKIE !

Paldies Dainim un Co,par sirsnīgi mīļo uzņemšanu,par labāko kompāniju un pasākumiem Smile

Nu labi,paldies Retajam,jo ārpus jawaklubs pasākuma es biju PIRMO reizi Smile

Kas dīvaini bijām tikai trīs ar NEmotocikliem Smile bet JAWA un ČZ bija pietiekoši Smile

P.S. Nosacīti es savas saknes saskatu Jēkabpilī un uz Viesītes pusi Smile Savu pusi tik cītīgi vēl nebiju izbraukājis Smile Es tagad zinu, ka Biržos sporta trase ir blakus māsīcas mājām(mēs neuzturam kontaktus Sad ).
 
Laacis_ar07
Forši ka atbraucāt,,un lab jau arī ka aizbraucāt!!!GrinGrinGrin
Jawa kustība bij pamanāma,orientēšanās 2xkomandas,kur viena plūca laurus arī!!!(Guntis tajā nepiedalijās!)Grin Kuri gribējām redzējām arī ralijkrosa pusfinālus un finālus(2jumti)bez ieejas biletēm.
Pārējais jau viss kā iederās mūsu kompānijās,kaunu kā teikt nedarijām!!
Iešu sanest krēslus un izmest ādiņas,,starp citu alus palika vēl vienai ballītei!Grin
Paldies jaukie!!!,gan jau kādam ir bildiņas arī!
Bij patīkami saņemt ielūgumus no motul! Paldies mēs centīsimies to novērtēt un lietot tikai motul!!!!,
Labojis Laacis_ar07 uz 18-06-2017 22:23
 
Rich
Gribu sirsnīgi pateikties Inetai -tā kura nav mana sievaGrin un Dainim par sirsnīgo uzņemšanu, barošanu un izguldīšanu. PALDIES JUMS!
Paldies arī Aigaram un it īpaši Baibiņai - bez Jums mēs neplūktu pjedestāla laurusWink!
Pasāciens bija foršs, kā jau vienmēr kur ir jawstiWink.
Labojis Rich uz 18-06-2017 20:47
 
garais000
Paldies Dainim un JAWISTIEM par foršo pasākumu. Kompānija super. Lai veicās visiem un uz tikšanos nākamajos pasākumos.
 
Retais
Rich rakstīja:

Gribu sirsnīgi pateikties Inetai -tā kura nav mana sievaGrin un Dainim par sirsnīgo uzņemšanu, barošanu un izguldīšanu. PALDIES JUMS!
Paldies arī Aigaram un it īpaši Baibiņai - bez Jums mēs neplūktu pjedestāla laurusWink!
Pasāciens bija foršs, kā jau vienmēr kur ir jawstiWink.


Es tik gribēju ierakstīt to pašu, bet slinkums..Grin
 
morgans
Jawisti gaida startu V.Strūves ielā Smile Jēkabpilī uz saliņas Smile un daži kadri no orientēšanās Smile
rsz_img-20170618-wa0020.jpg rsz_img_20170617_103633.jpg rsz_img_20170617_101555.jpg
 
morgans
Smile
rsz_img-20170618-wa0046.jpg rsz_img-20170618-wa0041.jpg rsz_img-20170618-wa0030.jpg
 
aivarsz
Te vēl mazliet bildes no Jēkabpils atskaitei.
35.jpg 31.jpg 30.jpg 29.jpg 28.jpg
 
aivarsz
Un vēl mazliet.
301.jpg 282.jpg 263.jpg 38_1.jpg
 
Laacis_ar07
vietējā jawa komanda,kapteinis (garais000) fotogrāfē,,un netiek kadrā!!Angry
treilers_305.jpg treilers_302.jpg treilers_300.jpg treilers_299.jpg treilers_296.jpg treilers_294.jpg
 
Iet uz forumu: