Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 3

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Siltu nevar iedarbinat..
opozits
Sveiki biedri jawai problema ka silta nelec auksta ar pirmo motors parlasits ..vienigais aizdedzes puse blivslegu iemanija 10mm biezu vajag 8mm.. Dzinejs 353 aizdedze vape 6v
 
opozits
Jusu versijas
 
Dalgo
Kādas dīzes, vai karburātors ir pēc modeļa, adatas stāvoklis? Nelec vispār vai tikai ar gāzi / stumjot? Sad
 
Guntis
Pag izdzeršu kafiju,paskatīšos kafijas biezumos,pazīlēšu.

Tik tādu atbildi uz tādu aprakstu spēšu tev sniegt ...

P.S. adatas stāvoklis nebūs svarīgs. karburators nav noregulēts(bojāta tukšgaitas sistēma,pie noteikuma, ka saprati ko saku) un utt.
Labojis Guntis uz 12-06-2017 09:17
 
opozits
Tatad karburators pec modela 2629SBD11 dizes 96 un 50 kad uzsilis ne ar kurbuli ne stumjot nelec..
 
Guntis
Dīzes palielam pofig,viņas tev optimizē maisījumu. Es par lekšanu.

Man sanāk,ka nestrādā/salauzta tukšgaitas sistēma. Skrūvēkot kvalitātes skrūvi,viss salauzts... kāds pārcenties skrūvējot viņu iekšā. Nu vai vnk tur netīrs/ciet. Vai NAV noregulēts !

Vari dabūt ciešamu korpusu no 360 ,saliksi dīzes un redzēsi vai ies. man uz 559 bija 360 karburators,pat dīzes netika mainītas(tālajos,ap 1980 gadu).
Labojis Guntis uz 12-06-2017 10:15
 
opozits
Biju uzlicis 360 karbinu negaja vispar
 
opozits
Bet nevar but pie vainas aizdedzes puses blivslegs Jo tur iemanija 10 mm biezu..
 
Guntis
Kā ar knīpstangām infa jāvelk ārā Angry un gribi, lai sakarīgi palīdz???

nu jau es saku ne karbis,kas tāpat neuzminēšu. aizdedzes moments,svece un utt,tagad eju zīlēt... Cool
 
Laacis_ar07
Kad siltu nevar iedarbināt,,sveces ir aizlietas?,,vai sausas? Un ko nozīmē neiet vispār,,nevar iedarbināt,,vai nevelk apgriezienos?
Pēc taviem nostāstiem visticamāk pats netiksi ar to galā! Vajadzēs atrādīt speciālistam!
 
opozits
Vnk nebija 8mm ielikam 10mm biski ar speku
 
opozits
Svece slapja kad silta vispar nelec auksta labi lec un brauc.
 
Kaarlis
Nebūtu par skādi nočekot visu kas saistīts ar aizdedzi... Ir bijuši gadijumi.
 
Guntis
opozits rakstīja:

Vnk nebija 8mm ielikam 10mm biski ar speku


ne tas.
 
Guntis
svečvada pretestība? pīpītes pretestība?

bet tāpat jālec un jāiet...
 
Retais
manai ar tāds niķis ir parādījies, ka silta mēdz nelekt
 
kergers
Nav kāds cits karburators ko pielikt un pamēģināt? Es ar pirms gada nomocījos ar 3 dažādiem karburatoriem un beigās ar Kārļa palīdzību atgriezos pie pirmā, kuram izdevās novērst vienu defektu. Bija līdzīgi - aukstu piešķilt izdevās un tad siltam esot viņš sāka aizlieties un slāpt nost. Pēc tam piedarbināt bija neiespējami. Kāda cita karburatora tests būtu ļoti vērtīgs Smile
 
opozits
Karburatoru mainiju jau
 
Kaarlis
Tātad izslēgšanas metode- karburātors teorētiski atkrīt. Kas paliek? Aizdedze un mehānika. Starp citu, mainīt vajag zināmu ejošu detaļu. mainot kaut ko rezultātu var arī neiegūt.
Pareizi būtu noņemt karburātoru no kāda ejoša moča un notestēt. Konstatēt faktu un atbilstoši rīkoties tālāk...
 
Retais
kergers rakstīja:

Nav kāds cits karburators ko pielikt un pamēģināt? Es ar pirms gada nomocījos ar 3 dažādiem karburatoriem un beigās ar Kārļa palīdzību atgriezos pie pirmā, kuram izdevās novērst vienu defektu. Bija līdzīgi - aukstu piešķilt izdevās un tad siltam esot viņš sāka aizlieties un slāpt nost. Pēc tam piedarbināt bija neiespējami. Kāda cita karburatora tests būtu ļoti vērtīgs Smile


nevajag turēt sveci zem pūra, bet izstāstīt, kas tev tur bija pa defektu
 
Iet uz forumu: