Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 5

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 538
Jaunākais lietotājs: Cezet_
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Linku,bilžu, video ievietošana forumā
aivarsz
Jau atkal saņēmu vēstuli PM no foruma lietotāja par tēmu, ka forumā nevar ielikt bildes.
Tāpat, regulāri redzu, ka pat vecie foruma lietotāji ar administratoru tiesībām, regulāri pievieno linkus vai bildes gramatiski nepareizi. Tādēļ- atgādinājumam:
1. Ja vēlamies pievienot linku, kas būtu aktīvs, lietojam rīkjoslas pogas zemāk.
A. iekopējam linku: https://www.ss.lv/lv/transport/moto-transport/motorcycles/
B. iezīmējam to
C. nospiežam rīkjoslas pogu (5. no keisās- Make URL clickable. Viss. Links strādā.
www.ss.lv/...torcycles/
forums_1.png
 
aivarsz
Bildes ievietošana forumā no jebkura sava datu nesēja. Nezmantojam nepareizo opciju, kā te daži nesekmīgi mēģina darīt. Ctrl+C - Ctrl+V nestrādā. Lietojam šim mērķim paredzēto rīkjoslas sadaļu- Pievienotie faili. Spiežam "Pārlūkot", sameklējam vajadzīgo bildi, tad "open" un viss. Mīnuss- bilžu skaits, ko vienā postā var ievietot ir limitēts. Ja pareizi atceros, ir kaut kādi limiti arī bilžu izmēriem, tādēļ necentieties lādēt iekšā baigi smagos failus. Sistēma var nesaprast.
forums2.png
 
andrys
Pilnīgi pareizi, pie pievienošanas ir piebilde: Max. faila izmērs: 28.61MB / atļautie failu tipi: .gif .jpg .jpeg .jpe .png / Max. failu skaits: 6. Tad kāpēc visu izdarot kā aprakstīts "manuālī" Smile, nevar pievienot VIENU bildi ar izmēru 6,05 MB JPEG Image (.JPG)Angry
Tas nav pārmetums Aivarsz, kam droši vien roku āda no darbošanās ap dzelžiem nav kā pianistam, bet gribētos, lai lietas notiek raiti, Jo ja ir rakstīts, nu tad ADMin jāmēģina, lai tā būtuWink.
 
aivarsz
Bilžu ievietošana no jebkura cita servera, kur uzglabājiet savas galerijas. Tie ir daudz un dažādi, bet principi ir līdzīgi. Šoreiz izmantošu hostinga vietni bildites.lv.
Parasti tiek piedāvāras vairākas bildes šārēšanas iespējas. Pareizā metode būtu izvēlēties opciju "direct link".
1. Iekopējam bildes saiti vai daudzas saites šeit:
http://bildites.lv/images/7sutahhv/66718/original.png
2. Iezīmējam katru saiti, un, lietojot rīkjoslas pogu (7. no kreisās- Displays image from given URL adress), to padarām aktīvu:
bildites.lv/images/7sutahhv/66718/original.png

Tas arī viss. Visam ir jāstrādā.

bildites.lv/images/se34nme7/66721/original.png
 
aivarsz
Kā jūs redzat, viss šobrīd man ir izdevies un strādā pietiekami korekti. Lai jūs par to pārliecinātos, ielieku 6 bildes no sava datora.
motul150.gif gloves31803sm.jpg forums_2.png forums2_1.png forums3.png forums4.png
 
aivarsz
Te jau arī ir tā problēma, kādēļ nevar ielikt bildi. Par lielu, pie tam nevajadzīgi. priekš kam jāpievieno forumam 6 Gb. Plakātus tak nedrukāsim. Kā redzi, bildes, kuras es ievietoju ir ap 200kb lielas, smagākā ap 800 kb. Pilnīgi pietiekoša kvalitāte forumam.

Un pareizākais, kaut arī, iespējams ne ātrākais ceļš, tomēr ir ielikt citā serverī stāvošas bildes linkus, cik tik nevajag. 90% no jums tak noteikti pilna Google piekrāmēta ar fočenēm. Vai ne?
Labojis aivarsz uz 15-06-2017 13:01
 
Guntis
www.youtube.com/...OT3z5VdXm0
YouTube Video


opss,pat man izdevās.
-ursus-
 
andrys
aivarsz rakstīja:

Te jau arī ir tā problēma, kādēļ nevar ielikt bildi. Par lielu, pie tam nevajadzīgi. priekš kam jāpievieno forumam 6 Gb. 90% no jums tak noteikti pilna Google piekrāmēta ar fočenēm. Vai ne?


Paldies! Laikam sanāks... Smile Pareizi, es esmu tajos māāāzajos 10% Frown. Paldies un lai saulainas bezlietus brīvdienasGrin
 
edmunds
Aivar, tur ir viena negatīva nianse, ja liek linkus uz bildēm, nevis pašas bildes. Ar gadiem tiek mainīti albūmi un forumā būs atsauces uz neeksistējošu foto video materiālu. Savukārt ja ieliek bildi mūsu forumā, tad tas ir cieti uz mūžiem.

Ķēpa ir cilvēkiem, kas nemāk samazināt savas xmegabaitu bildes (kādas 99% gadījumos nāk ārā no foto un telefoniem) uz mūsu forumā noteiktiem ierobežojumiem. Tāpēc citos forumos ir tā, ka forums ļauj augšupielādēt lielu bildi, bet pēc tam pats paņem un to samazina. Tas būtu nākotnes uzdevums foruma attīstītājiem - programmētājam.
MC Wild Hogs!
 
aivarsz
Edi, tev ir zināma taisnība par serveriem, kas nāk un iet. Arī Google, Instagram, cii mākoņpakalpojumi, etc nav mūžīgi jēdzieni. Bet fočenes ielinkot forumā no jebkuras mobilās ierīces ir elementāri un nervus neēdoši. Ja mazliet apgūst iemaņas. Mūsu šī brīža mazliet antīkā foruma platforma nav bez negatīviem blakus efektiem, lai fočenes liktu pa taisno forumā. Jā, jāsamazina tā bilde, kas no dažādām ietaisēm dažādu sagatavotības pilsoņu privātajā izpratnē var radīt liekus un nepatīkamus pārsteigumus.

Šī brīža ģenerālais administrators forumu nočeko pietiekami reti, viss šis admin pasākums ir brīvprātīgā piespiedu kārtā, kā Tu, un pārējie kluba biedri un foruma uzturētāji to zin.

Tādēļ, mīļie Jawu onkulīši, bez stresiem. Mēģināsim uz šo visu paraudzīties pozitīvi. Klubiņa šī brīža 23 biedri ar savu ikgada biedra naudu iemaksu mazumiņu nespēj atļauties algot ūberkrutus foruma izstrādātājus un apkalpotājus. Bet, atcerieties, foruma un kluba sākums radās ~ 10 cilvēkiem sanākot kopā, lai nesavtīgi, ieguldot savu laiku un līdzekļus, viss notiktos. Un tā tas arī turpinās un attīstās. Esam gana daudz sadarījuši šajos dažos gados, mums ir ar ko lepoties. Un vairumam Eiropas Jawa klubiem ar daudz senāku vēsturi esam parādījuši, ka no mums var mācīties.

Noslēgumā- pozitīvi, velkot paralēles- dažādi forumi versus dažādi auto. Aņuks (anekdote), ko atceros aptuveni, tādēļ brīvā improvizācijā, ar smaidu.

Sastrēgumā blakus 2 auto. Golf 2 un Ferrari 812 Superfast.
Golf vadītājs: Jums ļoti skaists auto.
Ferrari braucējs: Paldies.
Golf: Laikam jau tehniski daudz problēmas?
Ferrari: Nē. Kādēļ jūs tā domājat?
Golf: Nu , tā vienkārši, redzu, ka šo auto tauta ne visai pērk...

Braucam ar Jawa un pieciešam mazās foruma negācijas. OK?
 
zigmars
Reku bilžu samazinātājs - ērts un vienkāršs kā āmurs.
http://www.picresize.com/
 
zigmars
Atvainojos, bet nevaru atkal bildi ielikt.
Max. faila izmērs: 28.61MB / atļautie failu tipi: .gif .jpg .jpeg .jpe .png / Max. failu skaits: 6
Pēc bildes norādīšanas man atbild

C:\fakepath\Fotoattēls0175.jpg kaut arī izmērs bildei - 228 KB.

Nezin, ko es daru nepareizi? kāpēc fakepath??
 
aivarsz
1. Rakstam tekstu, ja tas nepieciešams.
2. Ja gribās pievienot bildi, spiežam pogu Pievienotie fail- PĀRLŪKOT. izvēlēties failu.
3. Atverās logs Faila augšupielāde.
4. Atrodam folderi,kurā atrodas nepieciešamā bilde.
5. Dubultklikšķis uz nepieciešamā faila. Logs aizveras, bilde ir pievienota.
6. Ja jāpievieno vēl kāda bilde, atkārtojam operācijas 2.-5.
Pievienotās bildes ir redzamas zemāk (7)

Viss. spiežam pogu Atbildēt (8)
instrukcija1.png instrukcija2.png
 
Kaarlis
Vēl jāpiebilst, pēc bilžu pievienošanas nedrīkst spiest pogu "apskatīt atbildi". To izdarot visi pievienotie faili pazūd.
 
edmunds
Man atkal pazuda avatars, jeb profila bilde. Piemeties kaut kāds datordelīrijs, bet nu nekādi nesanāk to nomainīt, prasa kaut kādu admin paroli, kuras jau sen atdotas.
MC Wild Hogs!
 
aivarsz
edmunds rakstīja:

Man atkal pazuda avatars, jeb profila bilde. Piemeties kaut kāds datordelīrijs, bet nu nekādi nesanāk to nomainīt, prasa kaut kādu admin paroli, kuras jau sen atdotas.


Edmund, kaut kā tu te pa sarežģīto. Pēdējo manu avataru forumā pievienoja mans mazbērns.

1. Vai ieejot sadaļā Labot profilu tiešām ir vajadzīgas paroles avatara bildes nomaiņai?
2. Tu vēl joprojām esi foruma admins un tavas ieejas, tātad arī pieejas paroles tev ir zināmas.
 
Gints13
Man arī nesanāk pievienot bildi avatarā. Izvēloties bildi elektroniskās smadzenes saka: spied pārlūkot, lai augšupielādētu bildi. Bet sadaļā labot profilu es neatrodu, kur tas pārlūkot ir! Kad saglabā izmaiņas profilā, elektroniskās smadzenes laipni paziņo, ka profilu atjaunot neizdevās, mēģiniet vēlreiz.
 
aivarsz
Tikko nomainīju savu avataru, lai pārbaudītu jūsu sūdzību adekvātumu. Bez īpašām problēmām.
Šeit ir tikai divas skunstīgas lietas, kas jāievēro. Izvēlēto bildi no sākuma ir šausmīgi jāsamazina. Ne lielāka par 78.13 kb un 200x200pix. Ja kaut viens no šiem lielumiem tiks pārsniegts, bilde nepievienosies.

Sagatavojam bildi pēc izmēriem, pārbaudam pikseļus.
Ieejam sadaļā Labot profilu.
1. smuki uzrādīti mazbildītes MAX parametri
2. Spiežam pogu Pārlūkot un paņemam bildi. Ja bilde pēc parametriem atbildīs, faila nosaukums parādīsies iezīmētajā lauciņā. Ja neatbildīs, neievietosies.
3. Spiežam Saglabāt izmaiņas profilā.
Viss!
avatars2.png

Labojis aivarsz uz 14-03-2018 15:48
 
Gints13
Paldies, viss kārtībā! Pie vainas bija nesamazinātā bilde!
 
Kaarlis
Vai man vienam ir tā, ka viss forumā verās ideāli, atskaitot pēdējo postu par 360 jawu? Meklēt problēmu datorā vai lietotājā?
 
Iet uz forumu: