Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Karpati 2017
morgans
22.jūlijā uz Karpatiem devās censoņi šādā sastāvā: Uldis-Sandra,Aldis-Zigita,Ķekavu Jānis,Siguldietis un Retais! Ar viņu atļauju publicēšu dažus foto. Kur tās uzņemtas nezinu...bet pēc smaidīgajām sejām var spriest ka iet labi!!! Smile
img-20170726-wa0018.jpg img-20170726-wa0016.jpg img-20170726-wa0015.jpg img-20170726-wa0009.jpg img-20170724-wa0000.jpg img-20170726-wa0014.jpg
 
Peteris
Malači, izskatās labi !
 
morgans
Tūristi! Atraduši arī kādu radniecīgu dvēseli Grin
img-20170728-wa0006.jpg img-20170728-wa0004.jpg img-20170728-wa0009.jpg img-20170728-wa0010.jpg img-20170728-wa0005.jpg img-20170728-wa0007.jpg
 
Kaarlis
Jā, es jau zinu. Visi kalni būs nobradāti, šņabis izdzerts un meitenes nomīlētas. Un mūsu grupai būs jābrauc uz drupām...SadGrin
 
Retais
Kaarli pats vainiigs. Es tevi veel Gaizi jaa saucu liidziGrin
 
Retais
16:15 esmu pagalmāSmile
 
aivarsz
Ar atgriešanos, ceļotāji. Bez nopietniem starpgadījumiem?
 
AldisK
Tehnikai nekādu nopietnu problēmu nebija. Tikai dažādi sīkumi, kurus pat nevarēja paredzēt. Piemēram tuvās un tālās gaismas slēdzim lodējuma vieta notrūkst pienākošais vads no centrālā slēdža. Nedega ne tuvā, ne tālā gaisma. Lodāmurs laikam bija ciemā tikai vienam cilvēkam, vietējam elektriķim, kuram sētā stāvēja 638 jawa un pats bija uz izķeršanu. Jo blakus viens cits to steidzināja, braucam, braucam man mašina apstājusies. Tiesa arī ceļi Ukrainā ir ļoti slikti. Pašiem arī nekādu problēmu.
 
siguldietis
Atbilstoši odomertra rādījumam noripināti 3490km, ņemot vērā, ka Baltkrievijā kādu brīdi odometrs bija apstājies, līdz ar to reāli nobraukto nevaru pateikt. Par tehniskajām kļūmēm, faktiski tādas nebija, ja neskaita izdegušu tuvās gaismas spuldzi un notrūkušo sajūga trosi Wink
 
uldens
Pēc maniem rādījumiem,noskrējiens 3996 km, 206 litri . bez tehniskām ķibelēm,brauciens izdevās veiksmīgs un piedzīvojumiem bagāts Wink
 
Retais
Tehniski sīkumi protams bija, bet nekas tāds ar ko mūsu lieliskā Komanda netiktu galā Smile
Draugos būs galerija drīzumā ar ceļojuma aprakstu, es ļoti ceru, ka tuvākajā nākotnē būs gatava arī mana pirmā dokumentālā filma "Ar JAWA Karpatu kalnu virsotnēs" Smile
 
AldisK
Te iespējams apskatīties, kā tas izskatītjās no mana ziepju trauka.
foto2.inbox.lv/...-Jawu-2017
 
morgans
Atļaušos iekopēt Baltkrievu rakstu par mūsu ceļotājiem.
www.gs.by/...1739009754
 
Guntis
Pacs jaunākais , Jānis Grin vai es ko nejaucu Pfft
 
aivarsz
Par to jaunāko ''Ķekavas Jāni'' mani arī baigi pozitīvi paķēra. Malači.
 
Peteris
Malači - pozitīvas emocijas un laiks arī ir Jūs lutinājis !
 
Retais
Tie kuriem interesē kā tad mums gāja, man pagaidām ir gatavas 4/5 ceļojuma apraksta, kuras publicētas draugiem.lv. Lai nebūtu apnicīgi, es centos vienu galeriju netaisīt lielāku par 20 bildēm.
 
aivarsz
Noteikti ir daudzi šīs vietnes uzturētāji un apmeklētāji, kuriem ir interese, kā jums gājis. Tādēļ būtu tikai forši un apsveicami, ja kluba biedrs publicētos jawaklubs.lv bez atsaucēm uz citām vietnēm, ko daudzi nelieto. Kas, protams, nav nekādās pretrunās, cik un kādos portālos autors savu gara darbu pārpublicē. Pārdomām.
 
Retais
Es piekrītu, bet es te īsti nemāku uztaisītSmile
 
Retais
Sveiki draugi un domubiedri. Par to kā tad mums gāja ceļojumā ar JAWĀM uz Karpatiem, Jūs varat izlasīt jaunākajā žurnāla Klubs numurā sadaļā "mēneša ceļojums" Wink
 
Iet uz forumu: