Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 3

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Karpati 2017
Gints13
Fotosesija kopā ar Kluba meiteni arī ir?Smile
 
Rich
Labi Ret kad pateici kurā sadaļā, a to es meklēju sadaļā Meitene kā stirnaGrinGrinGrin
 
uldens
Sveiki draugi! Ieskats mūsu ceļojumā no personīga arhīva. ir pagarš, ja apnīk varat skatīties Panorāmu Wink
Labojis uldens uz 06-12-2017 16:10
 
gacans
[quote]uldens rakstīja:

Sveiki draugi! Ieskats mūsu ceļojumā no personīga arhīva. ir pagarš, ja apnīk varat skatīties Panorāmu Wink

Raksta ,ka nava pieejams....Angry
Labojis uldens uz 06-12-2017 16:10
 
bargais
Manā datorā viss iet. Noskatījos. Forši
 
otomars
jaa,shodien raada
 
Rich
Man arī viss darbojās. Paldies Uldi, forša filma, muzikas izvēle exelenta! Super!!!
 
Guntis
baisi gari,visu vēl nemaz neesmu noskatījies,un kad tas vél izdosies.

vai nevar koplietošanai viņu 4x īsāku?
Labojis Guntis uz 06-12-2017 09:22
 
morgans
Retais!...kur Tava filma? Angry
 
Retais
gaidat, drīz būs..Wink
 
aivarsz
Uldi, sākums foršs, tikai, lūdzu, bez apvainošanās.
Linka saite rāda, forumā aktīvu youtube saiti pievienot nesanāk. Ir gļuks.

Sāku skatīties filmu tieši caur youtube, tiku līdz Baltkrievijai.

Sapratu, ka pilnmetrāžas mākslas filma gandrīz 2 h garumā ir man par garu, Tādā apjomā, iespējams, materiāls svarīgs tikai konkrētā brauciena ceļotājiem.

Atstāju mateiālu sievai palūrēt, šamējā nolūza vēl pēc 10 min. Piedod, abi, kā parasti, pēc smagas darba dienas.

Tātad, manā ģimenē, neviens jūsu skaisto ceļojuma montāžas video atkal nespēja ievērtēt. Ja sižetu varētu samazināt 10x un tas kļūtu dinamisks, mēs visi kļūtu daudzkārt laimīgāki un informētāki par jūsu excelento ex pasākumu. Bet tas tikai tāds mans IMHO. Šīs pašas pilnmetrāžas dēļ, neesmu redzējis līdz galam arī jūsu iepriekšējā gada video atskaiti. Savukārt, visādi citādi- visu cieņu jūsu paveiktajam ceļojumam, kā arī daudzajām filmēšanas darba stundām, kurās sakoncentrējies brauciena laikā, kā arī pēcāk, lai savas safilmētās emocijas sakārtotu pilnmetrāžā. Smile
 
Guntis
Retais rakstīja:

gaidat, drīz būs..Wink


deputāts,,,,
 
UgunsX
Ar tiem video garumiem tā arī ir, mūsdienās neviens nespēj noskatīties kaut ko vairāk par 10 min jūtūbā. Es arī tagad vairs netaisu priekš citiem neko vairāk par max 20 min, ideāli vispār 10 min. Priekš sevis jā, glabāju tos gigabaitus ar safilmēto, kādreiz ir interesanti pašam paskatīties. Vēl variants taisīt īsas sērijas pa 10 min, piemēram, viena diena - viena sērija. Es gan tam esu par slinku Grin
 
turists
3-5 min max! Ja gribam, lai to paskatās vairāk kā tikai savējie.
 
Retais
Nu ko Jums varu pateikt.
Gaidiet vien Retā filmu. Tur iet stāstījums, par Ukrainu, mazliet Baltkrieviju, pašu ceļojumu, piedzīvojumiem, ķibelēm, sajūtās un iespaidos dalās paši brauciena dalībnieki ko pastāsta arī kāds vietējais.
Protams, ja uz normāla ekrāna to skatās tad sajūta būs stipri labāka kā blenzt mazā kompja ekrānāSmile
 
UgunsX
Super, personīgi man tieši tas stāstījums visvairāk interesē šādās ceļojumu filmās.
 
Iet uz forumu: