Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Jawa 638 bezkontaktu aizdedzes uzstādīšana
Gints13
Man sezonas sākumā 634 bija līdzīgi simptomi. Izskaloju bāku, iztīrīju karburatoru un tad pilnīgi nejauši pamanīju, ka vapes relejam ir pusnomucis masas vads no spailes! Uzspraudu līdz beigām un nevarēju saprast, kāpēc esmu pusi dienas ņēmies ar skalošanām un tīrīšanāmGrin Pie tam, man līdz 60 km/h gāja normāli, raustīšanās un rīstīšanās sākās pēc tam. Esmu tāls no elektrolietām, bet domāju, ka mazai slodzei masa pietika, bet lielākā slodzē sākās raustīšanās dēļ švaka masas kontakta.
 
Guntis
Neesmu rakstījis !
 
gacans
Negribu atkārtoties ,bet 638 jawai wape nav jāliek ,un vēl mazā,pilnīgi nepareizi,638 jawai ir ļoti labs12v ģenerators ,kam viņu mainīt uz sliktaku wapes (runa par lielo komplektu),atstajam ģeneratoru un liekam normālu aizdedzi ar optisko devēju ,kamdēl jāliek mopēda aizdedze,ja ir varianti! Wape viennozīmīgi ir kā variants vecajām 6v jawiņām ,tur ok ...
 
Guntis
Vājā vieta ir pats optiskais devējs.Un iespēja iegādāties.
Savu laik (paldies liktenim) nopirku 2gb, bet nu jau braucu ar pēdējo.

Čomaka 638 ,visu laiku kaut kur optiskajā pa laikam pazūd uz plates kontakts(viegli konstatēt dēļ sarkanās diodītes).

Kas saremontē nav,pasūtīt nesaprotami. Liksim holla.

Viss dēl tāda štrunta. Tāpēc daudzi izvēlas wape s mazo komplektiņu.

P.S. spole un komutators(domāju ka 90% zina),der no rAUDI,pa kapeikām.
 
Guntis
Aizvien tiek meklēts optiskais devējs...
 
gatchja750
www.facebook.com/...mp;theater
Labojis Eduards uz 16-09-2019 15:58
 
gacans
Esmu vairākas reizes teicis ,ka tie ukru mēsli nav labi ,ir rūpnieciski ražoti stabili strādā ,nebaidās no dienas gaismas ,kam interesē, lai pameklē forumā !!
 
otomars
beidz lamat ukrus,ja Guru saka ka vinji ir labi tad taa irWink uzliec sev ukru un pieraadi ka ir meesli.......
 
gacans
otomars rakstīja:

beidz lamat ukrus,ja Guru saka ka vinji ir labi tad taa irWink uzliec sev ukru un pieraadi ka ir meesli.......
Jau spidometru un tahometru mēģināju (ne es viens ) tagad guļ tas mēsls garāžas plauktā ,vajadzēja man tevi toreiz paklausīt un nemuļķoties !!Grin
Labojis gacans uz 17-09-2019 08:21
 
Guntis


linku zinu,ja uzsūtīsi,man 2gb lūdzu.
 
Latgalietis
Labdien!

Vai kāds var pastāstīt vai šī aizdedze regulējās Un kā lai regulē ?
Pielaista var diezgan labi, un tas arī vis ap griezienus nevar dabūt augšā.
 
Latgalietis
Tā kā te var ievietot bildi?
 
Gacha17
Latgalietis rakstīja:

Labdien!

Vai kāds var pastāstīt vai šī aizdedze regulējās Un kā lai regulē ?
Pielaista var diezgan labi, un tas arī vis ap griezienus nevar dabūt augšā.


Vai Tu biji domājis par VAPE?
 
Latgalietis
www.jawaklubs.lv/...wa_008.jpg
Labojis AldisK uz 17-09-2019 19:50
 
Latgalietis
Jā, tādu kas ir pašā foruma sākumā.
 
Latgalietis
Bezkontakta aizdedzes VAPE (MZ04), UPPER / 12V - JAWA 350 638-640
 
Gacha17
Jānoliec galva to priekšā, kuri teica, lai masu pārbaudu, kā arī jāsaka Paldies Kārlim, kurš teica, lai aizvelk atsevišķu masas vadu uz spoli no klemmes, kur masa pie rāmja pievienota, tā arī izdarīju un visas kaites pazuda, Jawa beidzot rūc!
 
Gacha17
Latgalietis rakstīja:

Bezkontakta aizdedzes VAPE (MZ04), UPPER / 12V - JAWA 350 638-640


Tikko tādu pats savai 638 uzstādīju, jāsaka, ne bez problēmām. Saliku visu, kā pamācībā parādīts, piedarbinu, rūc, bet tikko dodu gāzi, neuzņem apgriezienus un šķauda, izrādās, ja rotoru uzliek tā lai sapasētu tā šlicīte, tad aizdedze galīgi garām, vismaz manai Jawai, pārbaudi, vai devējs dod impulsu 3 mm pirms AMP un, PROTAMS, visas masas, vislabāk, aizvelc jaunu masas vadu uz spoli no vietas, kur tiek pievienots akumulatora "-" rāmim, kā arī notīri, lai ir kārtīgs kontakts.
 
Latgalietis
Gacha17

Es pirku kādi 2 gadi atpakaļ, nebija ne instrukcijas ne vadu, un tā ka es uz tādam lietām esmu uz JŪS Sad, vai vari nofočēt instrukciju, un kur tu tos vadus esi stiprinājis ,Paldies ,
 
Latgalietis
Būtu laikam nepieklājīgi paprasīt Tavu tel numuruSmile
 
Iet uz forumu: