Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Jawa 638 bezkontaktu aizdedzes uzstādīšana
Guntis
Man -izklausās- ka holla devējs,pateicis -čau-.
 
Dalgo
Holla bija pie vainas! Savukārt, jaunais optiskais devējs dzirkstelīti dod kā nākas, bet tāda dīvaina skaņa nāk no audi spoles (sīkšana), brīdī kad notiek uzlāde (optika aizsegta), vai tas ir normāli?
 
Kaarlis
Nav gadijies pievērst uzmanību skaņām no spoles. Rūc normāli?
 
Dalgo
Rūcēs vakarā, pagaidām vēl velku vadus, tad arī būs secinājumi, man tā sīkšana arī ir ja pielieku veco hollu - kura gan lāga nedod dzirksteli.
 
gacans
Labdien ! ja jau atkal aizskaram optiskos devējus ,tad varu ieteikt likt šadu devēju "Autonics Micro Photoelectric Sensors BS5-T2M " devējā ir iebūvēts sprieguma stabilizators,signāla pastiprinātājs ,ir iespēja pārslēgt nostrādi ,aizsegts neaizsegts , kompakts ,un noteikti 100 reizes drošāks par ukraiņu samapalu . Ar tādu jau esmu nobraucis visu vasaru .Nevajag neko ķīmiķot,liek holla vietā un aiziet !!! Var apskatīt products.autonicsonline.com/...s-/bs5-t2m
Labojis gacans uz 20-10-2014 22:44
 
Kaarlis
Īsti nepiekritīšu par kvalitātes vērtējumu- abiem moto stāv virsū ukraiņu izstrādājumi un esmu ar abiem arī ārzemes izbraukājis- problēmu nav. Cenas arī ļoti līdzīgas. Šinī gadijumā neredzu vajadzību eksperimentēt, Pieļauju domu, ka abiem pamatā ir viens un tas pats optiskais pāris.Kuru pirkt- brīva izvēle. Tevis norādīto gan varētu slēgt kopā ar tām spolēm, kam iebūvēts jaudas tranzistors- atkrīt vajadzība pēc komutātora.
 
gacans
Kumutātors ir vajadzīgs,kaut tāpēc ,ja nav impulsa no devēja ,lai atslēdz spoli !
 
Pusautomats
Ilgi skatījos internetā kādu aizdedzi viss labāk likt jawai, beigās izdarīju tā kā uzzīmēts vissparastākajā ilustrācijā ko var atrast googlee. Aizbraucu uz lienes ielu vaz bodi, nopirku 2109 komutatoru,gazeles spoli, holla devēju, un vadus kas paredzēti lai klasiskajiem žiguļiem uzliktu bezkontaktu aizdedzi. izgatavoju modulātoru ar 60 grādu caurumu, visu saliku un nav pilnīgi nekādu problēmu. Nešauj izpūtējā kad slāpē, aķīti nerij ārā, lādē no 800rpm, abi cilindri strādā identiski, brīvgaitā var pukšķus skaitīt, apgriezienus ceļ superīgi. Esmu ļoti apmierināts ar šo aizdedzi, īsti nesaprotu kāpēc taisīt ar optisko devēju. viss maksāja 39eiro.
 
deers
sveiki viiri! varbuut kaads var pastaastiit kur var iegaadaaties bezkontakta aizdedzi, tepat lv, varbuut ir veikals? no internet veikaliem negribas suutiit. Buushu pateiciigs par informaaciju
 
admin
Jawai bezkontaktu aizdedzes var iegādāties Ganību dambis 21b
, pirms braukšanas piezvani 26363340.
E
 
Kaarlis
Te kāds info tiem, kas uzstāda javiņām elektronisko aizdedzi: imfsoft.com/...t-ignition
pašam ērti programmējama mantiņa.
 
Spiker
Kārli! Interesanta štelle... Man šķiet, ka drīz Jawai vajadzēs borta datoru ar visām ekstrām, kā, piemēram, gaisa spiedienu kontroli riepās u.t.t. Grin
 
Dalgo
Nesen izbraucu līkumiņu un iemēģināju optisko devēju, it kā viss ok, bet, griežos līkumā un pēkšņi "nopampst".. pieķimerēju akumulātora vadus, bet nelec! Sāku pētīt devēju, neatkarīgi no tā vai devēju aizsedz pārtraucējs vai nē - diode deg, tā - ko mums Kārlis te ir iesmerējis.. Grin Neko darīt stumjos mājās (50m) , pārbaudu visus vadiņus, saštepselēti kartīgi - kamēr ķimerējos redzu ka diode pati mirkšķinās - pie vainas bija saules gaisma, atlika tikai uzlikt vāku... tādi tie piedzīvojumi Grin
 
Guntis
Ar váku un sauli,man jau bija Grin apsveicu Grin
 
klimpa
Izstāsti ludzu.Kā tas izpaužas ka Ietekmē ģenerātora magnētiskais lauks ja ir uzlikts optiskā sensora vietā parasts golfa hola devējs
 
Kaarlis
Pameklē informāciju par sensora darbības principu. tas pamatā arī ir magnētiskais lauks. Gaismu, kā zināms, magnēts neietekmē. Wink
 
Dalgo
Man ar hollu iedarbinot motoru brīvgaitā viss gāja, bet nevarēja uzdot gāzi - motors konkrēti sāka klepot, jo palielinoties apgriezieniem, visticamak no ta ka ģenerators sāka lādēt, holla pārtrauca darboties..
 
Dezinfektors
Man ar holla devēju strādā ideāli. Asi modulatoram virpoju no nerūsošā tērauda. Iespējams, ka tas ko ietekmē.
 
Kaarlis
Iespējams ka tā. Varbūt tev sensors trāpīts citā vietā vai oglītēm vadi samainīti vietām. Ir gan ievērots neizprotams joks. Samainot vietām ierosmes vadus nez kāpēc mazinās ģenerātora jauda.
 
gacans
Pirms optiskā devēja,bija hols, skrūve no nerūsējošā,kulaciņa vietā tika izvirpots distanceris, ar no nerūsējošā (no tāda nerūsējošā , kas tiešām nemagnitizējas),kontakplāksnes vietā izgatavota plāksne no melnā ,laikam bija 3mm ,hols bija ar manāmi spēcīgu magnētu ! Darbojas ideāli ,nebija manāmas nekādas novirzes ,bet doma par to,ka teorētiski hols nevar normāli strādāt ģeneratorā magnētiskajā laukā,darīja savu ,un hols atgriezās plauktā ..........
 
Iet uz forumu: