Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Plāksnīte uz stūres
Zhubiite
Labdien, pie mums ar var nopirkt plāksnītes un iespiest? Varbūt var padalīties kur un cik maksā?
 
Retais
man tāda nav un 0 problēmu
 
oilmaster
Par plākstnītes viltošanu paredzēta kriminālatbildība, ja tev viņas nav, tas netraucē reģistrēt motociklu. Vajag Vin uz rāmja!
 
Gints13
Man jau nebija plāksnītes, kad šogad pirku moci. Bez plāksnītes arī veiksmīgi izgāju tehnisko apskati. Neviens neko pat neieminējās.
 
Zhubiite
ja es sarakstu uz plāksnītes to, kas redzams uz motocikla, tur nav nekādas viltošanas.
 
AigarsZ
Vienalga ko dari ar plāksnīti un stiprini uz motocikla skaitīsies nelikumīgi!
 
Zhubiite
OK. kā dabūt dokumentus uz motocikla, kuram nav zināmi īpašnieki, tikai rāmja numurs.
 
otomars
noperc citu ar dokumentiem
 
Zhubiite
Skaidrs. Tātad te mūs klausās arī nepiederošas ausis. Ir varianti, kad nav nepieciešams cits rāmis, bet lai nu paliek. Visi, kuri raud cik slikta mums valsts turpina rādīt paraugu cik visi godīgi un likumpaklausīgi.
 
otomars
Demagogjia.atrast veco ipashnieku var bet tas buss dargak neka cits donorsWink citada veida maksa no 500 eur ......
 
andrys
Zhubiite rakstīja:

Skaidrs. Tātad te mūs klausās arī nepiederošas ausis. Ir varianti, kad nav nepieciešams cits rāmis, bet lai nu paliek. Visi, kuri raud cik slikta mums valsts turpina rādīt paraugu cik visi godīgi un likumpaklausīgi.

Iesaku lēnāk braukt pār tiltu... Ir daudz juridiski korektu variantu kā atjaunot dokumentus nepiesaucot tavas metodes, tikai tās prasa laiku un līdzekļus...un korektu attieksmi pret cilvēkiem. Ja šīs 3 nosauktās lietas ir tavā zāļu skapītī, tev viss izdosies... Ja nē, tad izmanto tos līdzekļus, kuri nav pieejami tevis pieminētajiem godīgajiem un likumpaklausīgajiem. Nekā personīga....;-)
 
Zhubiite
Nu nezinu. Ir mums viens metālauzpircējs, kurš pats remontēs motociklus. kad pateicu, ka man ir dokumenti tam mocim, kurš viņam ir un kādreiz piederēja manam tēvam, viņš pateica, ka vairāk par 20e nedos, jo viņam ir gali, kā dabūs jebkuram vecam motociklam. un veciem vieglāk, nekā jauniem dabūt. Tātad ir varianti, kurus kāds zināmu iemeslu dēļ negrib atklāt.
 
konuss
Zhubiite rakstīja:

Nu nezinu. Ir mums viens metālauzpircējs, kurš pats remontēs motociklus. kad pateicu, ka man ir dokumenti tam mocim, kurš viņam ir un kādreiz piederēja manam tēvam, viņš pateica, ka vairāk par 20e nedos, jo viņam ir gali, kā dabūs jebkuram vecam motociklam. un veciem vieglāk, nekā jauniem dabūt. Tātad ir varianti, kurus kāds zināmu iemeslu dēļ negrib atklāt.


Cik,Tev ir gadi?
 
Zhubiite
Šis nav saistīts ar gadiem. Bet ar galiem pareizajās institūcijās.
 
konuss
Pilnīgas muļķības,ar galiem protams kautko var sabīdīt bet ,nejau reģistrēt transporta līdzekli uz tava vārda,bez pamatojuma.
 
Zhubiite
Ganjau izslipe iesit citu num un vel csdd piever acis i viss ok.
 
Maris
Zhubiite rakstīja:

Ganjau izslipe iesit citu num un vel csdd piever acis i viss ok.


Par šādām darbībām krimināllietu ierosinās! Nezinu vai kurš ar savu darbu gribēs riskēt, lai pievērtu acis uz ko tādu...
 
Guntis
Atrodi kādu draugu CSDD iestādē(nr salīdzināšanā).
Paņem dzelzs plāksni un iesit nr rindu,izslīpē,un iesit pa jaunam.
Būsi pārsteigts cik sekundēs tev jau būs ierosināta krimināllieta,ja to izdarīsi -reāli-.
 
andrys
Zhubiite rakstīja:

Ganjau izslipe iesit citu num un vel csdd piever acis i viss ok.

Drosmīgs puisis esi...
 
Kaarlis
Dārgie draugi. Nedariet stulbības. Katru gadu kāds pamuļķis ielido uz šito. Palūgšu neblamēt mūsu iemīļoto moto marku un klubu. Ir juridiski korektas metodes un risinājumi. Pie tā arī paliekam.
 
Iet uz forumu: