Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 3

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Rudens izbrauciens 2
Laacis_ar07
Ir doma sarīkot vēl vienu izbraucienu mūsu pusē Jekabpils-Livani-Preili-Atasiene-Jekabpils.
16-17 sept. Līvānos stikla muzejs, Preiļos pustdienas, Atasienee motoevolucijas muzejs,ar interesantu gidu!Var skatu torņi paķert pa ceļam tīreļu purvā. Nakšņošana viesu mājā Kūku pagastā kur ir diennakts tarifs 160euro(tas ar atlaidi jo paziņas)ja nevajag pirti-30 kubuls-30 tad protams lētāk 110euro.
Ja savācas 20 entuāzisti, laba cena ar visām ekstrām!
Ja kāds ierodas piektdien--V.Strūves iela 5(iemīta taciņa!)
Jāpiesakās jau šonedēļ lai viesu māju rezervētu!
Ja būs braucēju pietiekoši,tad viss notiks!
Varam pamainīt maršrutus ja ir iebildumi
 
gacans
Laacis_ar07 rakstīja:

Ir doma sarīkot vēl vienu izbraucienu mūsu pusē Jekabpils-Livani-Preili-Atasiene-Jekabpils.
16-17 sept. Līvānos stikla muzejs, Preiļos pustdienas, Atasienee motoevolucijas muzejs,ar interesantu gidu!Var skatu torņi paķert pa ceļam tīreļu purvā. Nakšņošana viesu mājā Kūku pagastā kur ir diennakts tarifs 160euro(tas ar atlaidi jo paziņas)ja nevajag pirti-30 kubuls-30 tad protams lētāk 110euro.
Ja savācas 20 entuāzisti, laba cena ar visām ekstrām!
Ja kāds ierodas piektdien--V.Strūves iela 5(iemīta taciņa!)
Jāpiesakās jau šonedēļ lai viesu māju rezervētu!
Ja būs braucēju pietiekoši,tad viss notiks!
Varam pamainīt maršrutus ja ir iebildumi
Jābrauc !
1.Gacans
Labojis gacans uz 29-08-2017 21:41
 
aigars
Cjaw, šitie datumi ir man derīgi, tikai es gribētu vagonā ielekt pēdējā brīdī, ja tas būtu iespējams...Ir daudz nepadarītu darbiņu! Lai viss ietu vēlamajā virzienā, drošibas naudiņu varētu aizskaitīt!
Aigars Birzniekos.
 
solists
Varētu piedalīties.
Datumi labi.
 
Kaarlis
Izskatās, Alda rīkotā pasākuma datumi man neder. Varētu būt forši jums pievienoties taču par cik šobrīd sūcu alu Odesā, nākotnē miglā tīta. Varbūt var paredzēt iespēju ielekt pēdējā vagonā?
 
kaasiits3
Rakstiet mani sarakstā!
 
gatchja750
Piedalos! Uz vakara daļu būšu. Ja sanāks, varbūt arī padienu!
 
Laacis_ar07
1 Gacans
2Aigars Birzniekos
3Laimonis
4Solists
5Gača 750
6Kaarlis
7Kaasiits-ar kokču
8Aigars Z.+?
9Garais000+ Liene
10Nauris-K+līdzbraucēja
11Laacis 07
12Riepu Jaanis(Jekabpils)
13JungsA.
14 Gints +Sandra
15 AndisL+Sandra?
16 Koknesis
17 Pinku Jānis
18 Rich + Ineta.
Labojis Rich uz 09-09-2017 12:01
 
Laacis_ar07
gatchja750 rakstīja:

Piedalos! Uz vakara daļu būšu. Ja sanāks, varbūt arī padienu!

Pa dienu vajag izbraukties..a eto hlavnoje!!
 
garais000
Izskatās ka pasākums sanāks. Super!!!Smile
 
Laacis_ar07
Tagad kad tauta nedaudz irā, var sākt nopietnāk pievērsties apskates punktiem maršŗuta laikā! Vēl jau visu var lietus izbojāt un būs cik būs...
 
Guntis
Ar mani kā parasti.
Kolēģis var paņemt maiņu,ja viņa motokluba talka būs standarta datumā.
Ja nē ,tad es netieku.
Ļoti gribu tikt,nevaru dot atbildi Sad
 
AndisL
Galīgi neder datumi, bet vēlēšanās piedalīties milzīga. Laikam jau pieraksti 2 personas. Sanāks trīs nedēļas nogales pēc kārtas ceļot. 23. laikam sezonas noslēgums?
 
Laacis_ar07
[quote]AndisL rakstīja:

Galīgi neder datumi, bet vēlēšanās piedalīties milzīga. Laikam jau pieraksti 2 personas. Sanāks trīs nedēļas nogales pēc kārtas ceļot. 23. laikam sezonas noslēgums?[/quote

Brauc ar autobusu,,miegs jau tāpat Tev nenāk!Grin
 
koknesis
Vīri, gribētu pieteikties rudens izbraucienam 2 ! Kaspars, bez līdzbraucējas.
 
http://atlasmotors.lv
Laacis_ar07
Ir daži jautājumi, Līvānos stikla rūpnīcas muzejā gribam visu?(gids,stikla pūtējs) apmēram.5euro no cilvēka bez 3euro
Preiļos vīngliemeži audzētavā braucam un ja braucam, degustējam arī?
Moto muzejā pa eiriķim ..par pirti skaidrs.
Vakaram parasti veikalā iepērkam ko kurš vēlas.varam arī pasūtīt auksto galdu,varu uzzināt ko tas maksās, droši rakstiet ko kurš vēlas
 
Kaarlis
Pietrūkst info. No kurienes un cikos starts?
 
Laacis_ar07
Jā,esmu kautkādā laika trūkumā nonācis līdz 21nos jau aizmiegu!Grin
16 09 Startēt gribam un jāvar 10:00 no Lukoil kas atrodas Brīvības ielā.
10 40 mēs varētu nonākt Līvānos,liet glāzes vakaram,tad 13+-mums Preiļos gliemežu audzētava stāsti+degustācija,var arī konservu nopirkt!!!Grin
14:15 pustdienas Preiļu kafee(tur Juris zinās pateikt tuvāk.
Tad iepīpējam un uz Atašienes lūžņu kaudzi..
No turienes pa ceļam uz Jēkabpili ir tā..pirtiņa un naktsvietas ar visiem palagiem,uz moča nevajadzēs neko (izņemot 07)vest.
Ko vakariņās uzkodīsim?paliek jautājums,var saimnieka siltumnīcu apmeklēt un gurķus salauzt!Grin Karaoke un Gitāra būs!
Ja kāds nevar uzspēt negrib celties agri, var pievienoties Līvānos.,var arī pirtī!Grin
Guļamvietas gan esot 20,bet mēs vietējie varam aizbraukt ar taxi mājās,vai citādi ,aizmigt pie galda!
 
PinkuJanis
Paldies par Info!
Zvaigznes iegrozās tā, ka par 95% varētu pievienoties Līvānos- pieskaitiet bariņam...
 
AndisL
Ieliec pirts atrašanās vietu. Ja braukšu ar busu, tad gribētu busu no rīta atstāt pie pirts.
 
Iet uz forumu: