Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Rudens izbrauciens 2
Laacis_ar07
Saulriets pa skaisto, būs laba diena!
1505493070241-1967585206.jpg
 
aivarsz
Dievs nav mazais bērns. Zin, ko dara. Vismaz ap Rīgu laiks solās būt baudāms abas brīvdienas. Ceru, ka arī jums viss būs pa foršo. Domās esmu ar jums, bet, diemžēl, sakrājušies nepadarītie vasaras mājas darbi. Skumji, bet fakts. Lai jums labs pasākums ar apžuvušiem ceļiem. Pierīgas jūras tuvuma ļaudis zināmus plūdus gaida rīt.
 
morgans
Te man jāiestājās Aivara pulciņā Shock neder man neviens no šiem datumiem (sezonas nobeigums ar tiek norakts turpat) jo darba devējs nenormāli noilgojies mani redzēt pēc atvaļinājuma! Frown Pasākums Jums pavisam noteikti būs jauks!
 
otomars
laiks bija jauks un pasakums cepuri nost. Lacim un co lielais paldies par iteresantaam ekskursijaamWink
p.s nobraukti aptuveni 600 kmShock
Labojis otomars uz 16-09-2017 22:14
 
gacans
Piekrītu,paldies Lācim par ekskursijām, un sarunāto superīgo laiku !!! Man nedaudz mazāks šodienas nobraukums uz šiltes ,ap 560 km .....
 
PinkuJanis
Super rudens izbrauciens!

Paldies Jēkabpils jawistu "šūniņai" par lielisko organizāciju! Atašienas kolekcionārs bija apmeklējuma vērts pa 100%. Kompānija un laiks - perfekti! Kopumā arī ap 600 km.
 
kaasiits3
Paldies Lācim un visai Jēkabpils komandai par labi pavadītām brīvdienām! Viss bija ļoti labi saorganizēts, ļoti laba kompānija, kā vienmēr starp JAWA faniem! Atvaļinājums man patīkami sācies! Šajā pasākumā noripināti gandrīz 350 km!
 
modza
Pilnībā pievienojos iepriesh teiktajam.... Un cerams, ka kāds ievietos ar kādu foto vai video.
 
Laacis_ar07
Man prieks par to ka jums patika nedēļas nogale.Laiks bij mums labvēlīgs,arīdomāju tiem kas devās mājās sestdienas vakarā bij patīkami pavizināties jo vakars bij bez vēja un burvīgs.
Mēs gan šķīrāmies ap 17tiem svētdien,tulīt pēc rallijkrosa apbalvošanas kuru noskatijāmies turpat viesu mājā lēnu garu dzēsdami alkometra rādītājus līdz minimumam!
Visi jau ir tikuši mājās un bez starpgadijumiem!
Paldies visiem kas piedalijās un līdzjūtiba tiem kas netika!
Tagad jāregulē laika apstākļi noslēgumam,veiksmīgu darba nedēļu!
Paldies maniem Jēkabpils kolēģiem par atbalstu un AigarsZ(paparacii)gan jau kādu bildiņu iemetīs,,kad atgūsies!Wink
 
Rich
Sirsnīgs paldies Dainim un visai Jēkabpils mafijai par superīgo pasākumu, sākumu gan nokavēju, bet tāpat pie trakā vīra Atašienē paspējuGrin. Paldies visiem foršajiem Jawa draugiem kas bija sabraukuši.
Ieripojām 19:00 mājā un pa sauso!
 
solists
Lielais paldies Dainim un sirsnīgajiem jēkabpiliešiem par lieliski organizēto pasākumu. Laika apstākļi bija ideāli, tāpat kā izvēlētais maršruts, apskates vietas un kompānija.
 
Kaarlis
Nu, sestdien vakarā pēc visiem muzejiem tiku arī līdz Valmierai. Pa ceļam lietus, migla, aukstums un no grāvmalas izskrējuši zaķi. Žēl, nevarēju palikt uz tusiņu. Gan citu reizi. Jēkabpils komanda labi padarbojusies. Jālūdz kluba valdei Lācim ar 0,7 "prisvoiķ zvaņije" Lācis ar 1,0!
 
SandraL
Lielumlielais paldies par super pasākumu!!! Aizvadītas fantastiskas brīvdienas ar lieliskiem un sirsnīgiem cilvēkiem!!! Smile Paldies par ideju un ieguldīto darbu, lai viss izdotos! Wink Ehh... cik gan daudz pozitīva sniedz Jawa! Grin
 
AigarsZ
Aigars ir atguvies Grin ,paldies visiem kuri piedalījās un radīja šo vienreizējo atmosfēru un ar svaigām emocijām izveidoju video Smile
pagriežat skaļāk unnnn....
YouTube Video

p.s bildes biku vēlāk,bet domāju, ka iekš video jau tāpat viss redzams Smile
 
Kaarlis
Un vējš tev aizšķērso ceļu,
A D
šis ziemeļ-ziemeļvējš,
A D
bet tu ej tam vējam pretī,
E A
sudrabu zvanīdama.

A D
Sudraba zvārguļi noviz,
A D E
drēbes nometis, augums skan.
E D
Dvaša kāpj debesīs iekšā,
E A E
vējš aiziet raudādams.

E A
Tam vējam ir lūša nagi,
E
tam vējam ir vilka balss,
D E
un tomēr arī tam vējam
A
pa reizītei salst.
Vai ne tā, Jēkabpils banda?
 
modza
Labs kopsavilkums par izgājushajām brīvdienām...Grin
 
gacans
AigarsZ rakstīja:

Aigars ir atguvies Grin ,paldies visiem kuri piedalījās un radīja šo vienreizējo atmosfēru un ar svaigām emocijām izveidoju video Smile
pagriežat skaļāk unnnn....
YouTube Video

p.s bildes biku vēlāk,bet domāju, ka iekš video jau tāpat viss redzams Smile
Dikti iepatikās no 2:19 minūtes !!!! GrinGrinGrin
 
Rich
Paldies Kārli par akordiem! No sākuma nedaudz neiebraucuGrinGrinGrin.
 
Iet uz forumu: