Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Diskusijas par 634 modeļiem
elf
Jautājums: Vai gaisa filtra kaste 634 atšķiras no 638 un ja,tad ar ko?
Vai 634 riteņa feļas priekšas un aizmugures ir vienāda platuma vai dažāda?
-----ne
 
Jancic
Feļļas priekšējā un aizmugurējā ir vienāda platuma. Par filtra kasti nemācēšu teikt, te Kārlim varētu būta atbilde uz šo jautājumu.
 
Guntis
Filtra kastes man domāt ir savstarpēji maināmas,atšķiras filtra elements.
Un tik dadz kastes konfigurācija.
 
Kaarlis
Viennozīmīgi labāka ir vieno no 638 modeļa kastu versijām- ap 1990 gadu- karburatora gumija tiek savilkta ar metāla savilcēju, visām vecākajām modifikācijām, arī 634, gumija vienkārši iesēžas gropē- cietākas gumijas gadijumā cieš blīvējuma kvalitāte.
Un 18 collu feļļas ir vienādas pat ar mūsdienu jawām.
 
Dalgo
elf rakstīja:

Jautājums: Vai gaisa filtra kaste 634 atšķiras no 638 un ja,tad ar ko?


content6-foto.inbox.lv/...G-7506.jpg
content6-foto.inbox.lv/...G-7507.jpg
 
oilmaster
Guntis rakstīja:

Filtra kastes man domāt ir savstarpēji maināmas,atšķiras filtra elements.
Un tik dadz kastes konfigurācija.


Filtra elements 634, 638 vienāds.
Kates atšķiras.
 
elf
634, 1977 gada riteņu feļas platums ir 1.85/18 vai 2.15/18 ??
Labojis elf uz 05-11-2012 15:03
-----ne
 
oilmaster
2,15 x 18
 
alblv
Vai kāds lūdzu varētu palīdzēt un pateikt vai 634/1 aizmugurējo pagriezienu kātu garums atšķiras no priekšējo? Un ja atšķiras, tad kāds ir to garums? Jaunie kāti visi vienādi, no manā īpašumā esošajiem 4iem vecajiem arī visi vienādi...
 
Jancic
Jaunākiem modeļiem- konkrēti 634.7 kāti nav vienādi garuma ziņā pakaļējie no priekšējiem atšķiras. Par 634/1 vairāk zinās teikt lietotāji Krišjānis vai Bizīts. Viņiem ir šo modeļu braucamie.
 
elf
Man ar interesē 634 1977 gada pagriezienu kātu garumi.....vienreiz jau jautāju,tā neviens ar nezināja....
-----ne
 
Guntis
Aivars solīja Sad man vairs nebija ko nomērīt Sad
 
aivarsz
Man tas mopēds ziemas guļā stāv nolikts baigi tālu. Nav bijis ne iespējas, nedz arī vajadzības līdz tam priekšmetam nokļūt. Tāds tas patiesais stāsts. Priekšējie kāti ir garāki, pakaļējie īsāki. Precīzus mērus nepateikšu, ja vien mājās neatradīšu kādu rezerves komplektu ar pagriezieniem. Zinu, ka paši lukturi man toč mājās stāv rezervē, par kātiem, sorry, šobrīd neko vēl nemāku pateikt, mēģināšu vakarā parakties ar bīdmēru rokā.
 
aivarsz
Esmu mājās. Laimīgā kārtā atradu rezerves pagriezienu lukturu čupiņu. Vēl vecā tipa pagrieziena lukturi, kas beidza pastāvēt 1979 vai 1980. gadā.
Kātu garums Nr1. (no korpusa līdz vītnes galam) 65 mm, pilnais ~110 mm.
Kātu garums Nr2. (no korpusa līdz vītnes galam) 95 mm, pilnais ~140 mm.

Lai veicās!
 
Guntis
www.ss.lv/...ibcgi.html

NO KĀ Odometra/tahometra glāzes. Man jau tādas ir un atbilde NETIKA rasta,
te viņas ATKAL !!!

Nu nav no SVEŠA motocikla,tas pats čehu brīnums vien ir.

Ja man viņas... bija visādi minējumi.bet te OTRS pāris.

Arī manas tika pirktas no 634 !!! (vismaz uz 634 bija).
 
aivarsz
Glāzes glāzēm. Bet jautājums interesants man diletantam. Toties aizdedzes atslēga- gandrīz tavs risinākums. Un stūre... Un tie dzelži, kas iemontēti riteņos... Radoši strādāts.
 
oilmaster
Stūre kā saka-"dubults neplīst"Grin
 
Guntis
Tie radosie izstrādājumi ir štrunts,ti ir katram un katrā donorā,vieni saka šķjūnings,citi -saldie- deviņdesmitie.

Kā te viens teica laiki un tikumi mainās Grin

Bet jautājums ir par -glāzēm-,uz ko jau laikam atbildi nekad neradīšu. Skaidrs ,ka
vai nu Čehijas,drīzāk no ČSR(va ČSSR ,kā bija ?).
 
aivarsz
Jāprasa neforuma Guru- varbūt, Tomass kaut ko var pastāstīt. Gudrinieku jau ir daudz. Tikai ne tuvu visi viņi izpaužās tīmeklī un draudzējas ar datoru. Varbūt, kāds Čehs vai Vācietis no mums pazīstamajiem ļaudīm varētu sniegt pilnvērtīgāku info. Varbūt, ka retromoto.lv ļaužu vidū ir kāds zinītis?
 
valdis 1
Help. Kuru no laužņiem jāizmanto lai izķimerētu stùres slēdzeni no rāmja, pie nosacījuma, ka nav atslēgas un ir atslēgtā pozīcijā.
 
Iet uz forumu: