Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Diskusijas par 634 modeļiem
Kaarlis
Vienmēr esmu gājis ta bez siksnas. Teorētiski piejāties var, praktiski var aizbildināties ar aizmugurējo drošības loku kā rokturu esamību.
 
valdis 1
Skaidrs. Jāsaka, ka man arī nekad nav piesejušies ejot skati ar citu marku motocikliem. Padomāju, ka ar JAWA varbūt ir ĪPAŠI !
 
Kaarlis
Zinot komentārus par šā gada apskatēm un Rīgas csdd darbojošos inspektoru zeķīti, var prognozēt visu iespējamo. Galvenais, būt tehniski erudītam...Grin
 
morgans
Es ar uz apskati uzliku gabalu no bikšu siksnas(jaunas Smile) un ta ari palika. Par spidometru runājot...izjūk tas plastmasas zobratiņš...laikam no vecuma...neko tur nevar glābt. Meģināju līmēt bet nekā. Jāmeklē donors vai uzreiz citu spidometru.
 
cyprus1
Par spidometru.Man nespiež jo man vēl joprojām ir 6V sistēma,12-niekiem tas gan var būt apgrūtinājums.Tālās gaismas kontrollampa gan man kaitina.
 
valdis 1
Skate kabatā. 7 minūtes un neviena aizrādījuma! Veiksme bija manā pusē.
Labojis Guntis uz 16-03-2015 19:02
 
Guntis
Grin žēl ,ka netiki pie LEĢENDAS Zeķīša kunga Grin

joks protams Grin
 
valdis 1
Zeķītis bija aizņemts ar auto un ik pa laikam meta aci manas JAWAS virzienā!
 
Kaarlis
Nu, ja es būtu inspektors- čakarētājs, būtu tevi izšvilpis par pasažiera kāpšļiem un salicis vēl pāris vieniniekus, taču kopumā tev ir diezgan labs braucamrīks. Bija patīkami iepazīt vēl vienu jawas dīdītāju.
 
kergers
Labdien! Situācija ir tāda. Ir divas Jawas 634. Abām motori pēc skata vienādi. Viens motors no 1978.gada izlaiduma motocikla, otrs no 1979.gada izlaiduma motocikla. Vienam no močiem ( vecākajam ) pirmais robs ir uz augšu, pārējie lejā. Savukārt otram pirmais uz leju, pārējie augšā. Tas nozīmē, ka viens ir kaut kāds pārejas modelis? Kā īsti tiem ātrumiem jāslēdzas. Ja nepieciešams vēl kāds info, tad jautājiet. Paldies
 
Guntis
Viss pareizi,pašām pirmajām tā arī bija.
 
kergers
Guntis rakstīja:

Viss pareizi,pašām pirmajām tā arī bija.


Paldies. Tieši to arī gribēju dzirdēt Smile

No tehniskā un/vai izturības viedokļa ir kādas atšķirības vai priekšrocības vienai vai otrai?

Vakar izdevās to vienu motoru piedarbināt pirmo reizi pēc remonta. Liek robā un neiet, mirst nost. Tik pēc kādas 3.reizes iedomājos, ka jāmēģina uz otru pusi. Rūcēja ka uh Smile
 
Guntis
ir atšķirība kārbā vienam zobratam,vēlākajiem tas nav.
content27-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/JAWAdefekti/k7.sized.jpg

nedrīkst sajaukt. Laikam atšķirība ir blokos.Kārlis zinās labāk.

kulisi apmaini pret parasto un viss.
 
Kaarlis
Tieši tā arī ir. pirmajām 634 bija ātrumkārba jeb kulise kā vecenēm. 74, 75 gads, par vēlākiem īsti nezinu. Zobrati savstarpēji maināmi ja vien nav sveša virpa un var savirpot starplikas. Aivaram taisiju motoru, nācās zobrata kanti novirpot gandrīz pilnībā.
 
kergers
Paldies par padomu un info, vīri Smile
 
kergers
Ir tāda lieta - uzlikta bezkontaktu aizdedze - VAPE.
Čoms lika uz aci, bet vajadzētu uzlikt kā pienākas ar attiecīgajām ierīcēm. Vai ir kāds, kas varētu izpalīdzēt kādu vakaru? Par samaksu vai kādā citā veidā, protams. Gaidīšu ziņu. Vēlams Rīgā. Paldies.
Labojis kergers uz 29-07-2015 22:02
 
kergers
Guntis rakstīja:

Kur tu atrodies,protams ir nesvarīgi.


Pareizi sadots pa ausīm. Izlaboju.
 
Guntis
Aizdedze bija vietá,viss oki.
Fušieris ar vecām padumijas laika pīpītēm(Tesla un PSRS),kam pat testeris cauri nezvanīja...
 
kergers
Aizdedze bija vietá,viss oki.
Fušieris ar vecām padumijas laika pīpītēm(Tesla un PSRS),kam pat testeris cauri nezvanīja...


Paldies Guntim. Motocikls, pēc sajūtām vadoties,tagad iet ievērojami labāk. No manis pienākas Wink

p.s. Izskatās, ka tas zilais vadiņš bija pagriezienu relejam vai kaut kas ar to saistīts. Diezgan raiti viņi mirgo, pirms tam tas lēnāk notika.
 
AldisK
Zilais vadiņš saistits vienigi ar indukcijas spoles savienošanu uz masu. Tas ir motocikla civilizětu noslāpěšanu. Pagriezieni ātrāk mirgo tāpēc, ka Vape labāk lādē par veco ğeneratoru. Vēl kāda vape ar kādu spriegumu un kāds relejs.
 
Iet uz forumu: