Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Motosezonas noslēgums 2017
aivarsz
Tas brīdis ir klāt. Jāsāk gatavoties. Pasākuma dalības maksa 5 Eur no personas.
Par tikšanās laikiem un vietām rakstiet savus piedāvājumus.

Par Launaga vietu un laiku Siguldas apkārtnē, varbūt varu lūgt izteikt savus piedāvājumus un uzņemties ēdināšanu aizrunāt Siguldas vīrus?

Es ļoti vēlētos, lai jūs pieteiktos sarakstā par savu klātbūtni, kā arī iekomentētu, vai piedalīsieties arī pēcpasākuma maltītē. Sākam sarakstu.
mca_nosleegums_2017.jpg
 
Laacis_ar07
Es jau iepriekš minēju ka vakarā man uz Cēsīm uz koncertu,tapēc patusēšos tikai pa Mālpili varbūt kādu līkumu kopā izbraukšu!
 
aivarsz
Čau, draugi! Neraugoties uz to, ko mēs vērojam šodien aiz loga, galvenais ir nem...zt! Laika apstākļi mainīsies. Tādēļ nevilcinieties ar pieteikšanos pasākumam. Dieviņš jau parasti stāv klāt mūsu pasākumu datumos. Protams, atcerēsimies sezonas atklāšanu 2017 un šī gada retrotūristu. Onkulītis uz mākoņa maliņas nebija īsti uzdevuma augstumos. Bet Jawa ļaudis, vienalga bija visvairāk pārstāvētā kustība Tā turēt.
P.S. Par ēdināšanu. Vai Siguldas mafija nodrošinās vietu, jeb man ir jāpieslēdzās?
 
Kaarlis
Tātad, kā ierasts. 11.00 pie Raibā suņa (Sigulda), 12.00 Mālpils muiža, 13.00 organizēti pie pārējiem moto braucējiem, 15.00 kolonnas starts. Tikšanās vieta pēc brauciena: Siguldas stacijas laukums. Orientieris visa pasākuma laikā- mans aizmugures lukturis vai baltais kluba karodziņš.
Ja par laikiem kādam kas sakāms- lūdzu ierosinājumus studijā.
 
Rich
Godātie Jawa draugi, lūdzu reģistrējamies aktīvāk, jo līdz 21.09.2017 ieskaitot, jādod ziņas ēdinātājiem, lai var visu sarūpēt.
Svētku paēdiens būs "Siguldas Kebabs" telpās.
Ēdienkarte:
Zupa - soļanka.
Otrais - suķa karbonāde.
Deserts.
Sula, kafija.
Izmaksas: 10 EUR/pers.
Ja ir kādi ieteikumi - visu vēl var pārspēlētWink.
 
Erlands
1. Aivarsz - 2 personas ar maltīti
2. otomars logiski ka uz banketu ariiGrin
3. Kaarlis. 1+paika.
4. Gacans. Ar banketu
5. Siguldietis - 2 personas ar maltīti
6. Rich - 2 personas ar maltīti
7. AldisK pagaidām 1 ar ēšanu
8. Uldens - 2 personas ar maltīti
9. Gints13. 1 + maltīte
10. Magaivers ar brokastīm, pusdienām, vakariņām!
11. Erlands-2 pers. ar maltīti
12.Laacis_ar07 bez maltītes
13.Retais pagaidām viens, protams ar maltīti
14.Solists - 2 pers., ar maltīti
15. kaasiits3. ar maltīti
16. PinkuJanis- patreiz 2 pers. ar maltīti.
17. Bargais ar izēšanos!
18.Guntis ...ar maltiti.
19. Alfa ar maltīti
20. Aldis no Cēsīm ar maltīti
21. Pēteris ar maltīti
22. Gaigars1 + maltīte
23. Gints 29 ar ēšanu
24. Spiker 2 pers.ar maltīti.
25. Gatcha211 ar ēšanu
26. Aigars Birzniekos pie kopgalda !
27. Spark 2 pers.ar maltīti.
28. Voldis 1 ar maltīti.
29. Eduards, 2 personas ar maltīti
30. Andris +1 ar zaceni.
31. EdgarsK +1 ar maltīti
32. Opozits
33.
34.
35...
Labojis aivarsz uz 22-09-2017 15:23
 
Eduards
Labdien visiem, es uz pasākumu došos caur Ķegumu, plānoju uz 10:30 būt Ķeguma Astartes DUS, un ap 11:00 startēt uz Mālpili. Tāds ir plāniņš.Smile
 
aivarsz
Eduards rakstīja:

Labdien visiem, es uz pasākumu došos caur Ķegumu, plānoju uz 10:30 būt Ķeguma Astartes DUS, un ap 11:00 startēt uz Mālpili. Tāds ir plāniņš.Smile


Eduard, lai nav nepatīkamu pārsteigumu, paskaties šeit:

www.latvenergo.lv/...4_sept.pdf

Būs mazliet ātrāk jāizbrauc.
 
Rich
Paldies visiem par operatīvu pieteikšanos. Reģistrācija ir beigusies, dati nodoti barotājiem. Ja arī kāds nepieteicās un atbrauks uz pasēdēšanu, neēdis nepaliks.Wink
 
alfa
Kāds brauks no Rīgas vai cauri?
 
Gints13
Ap 10.00 vai nedaudz pirms startēšu no Rīgas, Tēriņu ielas, pa maršrutu Graudu iela - Dienvidu tilts - Lubānas iela - Berģi - Sigulda. Ja ir luste, pievienojies. T. 29455798.
 
gatchja750
Plānoju pievienoties Jaunjelgavā Kaasiits 3 !
 
aivarsz
Čau visiem. Es braukšu uz Mālpili ap 11.00 no Carnikavas. Lai brītiņu pēc 12.00 ieripotu Mālpilī. Pa taisno. Bez Siguldas līkumiem, Vidzemes šosejā, Garkalnes viaduktā griežot uz Mālpili.
Man ļoti patīk šis ceļa posms, neraugoties uz gabalu ar grumbām.

Pirms viadukta, Vidzemes šosejas labajā pusē ir kafūzis- atpūtas komplekss NIKI. Iedzeršu tur kafiju laikā apmēram no 11.20 līdz 11.40. Ja kādam šie laiki der un ir pa ceļam, tur varam tikties. Tel. 29336688, ķiverē ir mobilie sakari, būšu runājams arī braucot. Smile
Labojis aivarsz uz 22-09-2017 15:46
 
Spiker
Es 10.00 startēju no juglas/teikas Statoil - tas kurš pirms Ķīšezera.
 
Rich
aivarsz rakstīja:

Čau visiem. Es braukšu uz Mālpili ap 11.00 no Carnikavas. Lai brītiņu pēc 12.00 ieripotu Mālpilī. Pa taisno. Bez Siguldas līkumiem, Vidzemes šosejā, Garkalnes viaduktā griežot uz Mālpili.
Man ļoti patīk šis ceļa posms, neraugoties uz gabalu ar grumbām.

Pirms viadukta, Vidzemes šosejas labajā pusē ir kafūzis- atpūtas komplekss NIKI. Iedzeršu tur kafiju laikā apmēram no 11.20 līdz 11.40. Ja kādam šie laiki der un ir pa ceļam, tur varam tikties. Tel. 29336688, ķiverē ir mobilie sakari, būšu runājams arī braucot. Smile


SliņķisGrin, rīt sola labu laiku, var jau izmest lielāku līkumiņu caur Siguldu, kafija būs!
 
Vilcins
Samāti pāris jawisti Siguldā, biju ar japāni Wink
 
Retais
Brīnišķigi pavadīta diena. Žēl, ka vakarā iesmelt ar čaļiem nesanāca..Grin
 
gatchja750
Pirmoreiz noslēgumā Siguldā biju! Pa skaisto! Paldies svētku galda organizatoriem!
 
gatchja750
Akrapovichi un Yoshimuras nedod tādu prieku kā Jawas dziesma un " kūpošās dvēseles" aromāts!
 
Kaarlis
gatchja750 rakstīja:

Akrapovichi un Yoshimuras nedod tādu prieku kā Jawas dziesma un " kūpošās dvēseles" aromāts!

Katrā lietā sava fīča, taču piekrītu par visiem 100%
Sezona vismaz teorētiski noslēgta. Laiks štukot par ziemas tusiņu. Varbūt var jau laicīgi saplānot ģeogrāfiju un datumus. Pārējo piedzejosim.
 
Iet uz forumu: