Pieslēgties
Lietotāja vārds

ParoleNeesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 3

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 524
Jaunākais lietotājs: tudriks2
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Rallijs sezonas garumā
Gints13
content24-foto.inbox.lv/albums/r/retays/19-04-2018/Rallijs-sezonas-garum-1.sized.jpg

LATVIJAS JAWA KLUBS RĪKOTAIS RALLIJS 2018.GADA MOTO SEZONAS GARUMĀ.

Izveidots ar mērķi iepazīt Latviju, tās ceļus un dabu, ievērojamus apskates objektus, kā arī popularizēt Latvijas Jawa klubu ārpus Latvijas robežām.

Rallija noteikumi.

1. Rallijs sākas 2018.gada 28.aprīlī moto sezonas atklāšanas dienā un noslēdzas moto sezonas noslēgšanas dienā.
2. Rallijā piedalās Jawa un ČZ motocikli.
3. Kontrolpunkts var būt jebkāds objekts Latvijā, kas sabiedrībā atzīts kā tūrisma apskates objekts (muižas, pilis, muzeji, ievērojami dabas objekti u.c.).
4. Vienā apdzīvotā vietā vienā datumā var būt tikai viens kontrolpunkts. Par kontrolpunktu tiek piešķirts 1 punkts. Par katru nākošo kontrolpunktu, kas fiksēts vienā datumā vienā apdzīvotā vietā piešķir 0.5 punktus.
5. Kontrolpunkts var būt arī jebkurš publisks pasākums (pilsētas svētki, Latvijas Jawa klubs, Retromoto u.c. organizētie pasākumi), kas pēc rallija dalībnieka ieskata ir apmeklēšanas vērts. Ja apskates objekti tiek apmeklēti pasākuma ietvaros, tad atsevišķi tie netiek uzskaitīti. Par publiska pasākuma apmeklējumu tiek piešķirti 3 punkti.
6. Par tālbraucienu ārpus Latvijas robežām tiek piešķirti 7 punkti, kontrolpunktus atsevišķi neuzskaitot.
7. Kontrolpunkti tiek fiksēti, veicot Jawas foto pie kontrolpunkta, fiksējot attiecīgo apmeklējuma datumu un norādot kontrolpunkta GPS koordinātes vai korektu adresi.
8. Vienādu kontrolpunktu gadījumā tiks vērtēts katra dalībnieka iesniegto ziņu apjoms, tai skaitā, nakšņošanas vietas, ēstuves un jebkādas citas ziņas, kas ir interesantas un noderīgas citiem dalībniekiem, plānojot braucienu maršrutus.
9. Atskaites par kontrolpunktiem, kuros norāda apmeklējuma datumu, kontrolpunktus ar GPS koordinātēm vai korektu adresi un Jawa foto nosūta uz e-pastu: jawaklubs@gmail.com ne vēlāk kā divas nedēļas pirms moto sezonas noslēguma.
10. Tiek noteikta žūrijas komisija trīs cilvēku sastāvā. Žūrijas komisijas loceklis vienlaicīgi nevar būt rallija loceklis un nepiedalās kopvērtējumā, bet var iesniegt savus apmeklētos kontrolpunktus. Žūrijas komisija izvērtē katra dalībnieka iesniegto atskaiti un nosaka uzvarētāju pēc lielākā savākto punktu skaita. Žūrijas komisija ir tiesīga izlemt jebkuru jautājumu.
11. Dalība rallijā ir bezmaksas. Balvu fondu nodrošina Latvijas Jawa klubs, www.jawa.lv un Motul.
12. Uzvarētāju pasludināšana, pirmās trīs vietas, notiek moto sezonas noslēguma dienā. Iespējamas arī veicināšanas balvas.
13. Par jebkuriem jautājumiem rakstīt uz e -pastu: jawaklubs@gmail.com

Vieglākai maršrutu plānošanai rallija dalībniekiem ir pieejamas Latvijas Kempingu asociāciju kartes ar Latviju, Lietuvu un Igauniju ar nakšņošanas vietām (kempingiem). Kartes ir pieejamas Jawas veikalā Ganību dambī 21B, Rīgā, veikala darba laikā un Lapsu mājās pie Kārļa Olainē, kā arī jawistu pulcēšanās vietās. Par citiem iespējamiem palīglīdzekļiem rallija dalībnieki tiks informēti papildus Latvijas Jawa klubs mājas lapā. Sekojiet līdzi aktuālitātēm!
Labojis Gints13 uz 15-08-2018 21:29
 
Iet uz forumu: