Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
dagnis ČZ 472.5
dagnis
Nu re beidzot esmu ticis pie ČŽ dokumentiem. Pilnīgi jaunas bākas,ķēžu sarga. Priekšas dakšai aisargi.
content5-foto.inbox.lv/...sized.jpg?
content5-foto.inbox.lv/...sized.jpg?
content5-foto.inbox.lv/...sized.jpg?
Labojis AldisK uz 25-10-2017 18:55
 
Gints13
Bildē ir vecie, plaukstošā sociālisma un tuvā komunisma zemes ČŽ dokumenti. Interesantāks stāsts pieredzes apmaiņas ietvaros būtu par to pārvēršanu tagadējos dokumentos.
 
andrys
Nav nekā vienkāršāka, ja vecajos, plaukstošā sociālisma un tuvā komunisma zemes ČŽ dokumentos reģistrētais īpašnieks dzīvs: moci+īpašnieks+dokumenti uz CSDD, num.salīdzināšana un par attiecīgu valsts noteikto samaksu jaunie dok rokā. Ja tehniskajā pasē reģistrētais īpašnieks tajā saulē, tad interesantāk un arī dārgāk.... Iespējamais mantinieks,notārs, moča novērtējums, mantojuma apliecība un tikai tad visi kopā uz CSDD pēc papīriem. Ļoti bieži otrais ceļš apstājas pie tā, ka motociklets jau mainījis n-tos nepārreģistrētos īpašniekus utt., utjp. Tad milzu pacietība+laiks kamēr to visi sadzen rokā. Ja nē, tad labs donors. Skarbi, bet īsi.
 
Gints13
Lielos vilcienos tā shēma vecie dokumenti, īpašnieks un mocis uz CSDD ir skaidra. Tik vai tur nav kāds āķis apakšā, piem., kāds iesniegums jāraksta, jo kapitālisma skartajā Latvijā mocis jau nekad nav bijis reģistrēts.
 
Kaarlis
Jautājums Dagnim. Vai tiešām tēma jānosauc bija šādi? Tāds nosaukums nevienam neko neizsaka un tieši tādēļ viņu neviens nemeklēs...
 
andrys
Gints13 rakstīja:

Lielos vilcienos tā shēma vecie dokumenti, īpašnieks un mocis uz CSDD ir skaidra. Tik vai tur nav kāds āķis apakšā, piem., kāds iesniegums jāraksta, jo kapitālisma skartajā Latvijā mocis jau nekad nav bijis reģistrēts.

Muļķības. Motociklets reģistrēts pēc Latvijas adreses. Un kapitālisma vai citu veidu skartā Latvijā, tam nav nozīmes. Attēlā redzamajiem dokumentiem nav derīguma termiņa, valstiskās iekārtas piederības vai valodas, kurā tie sarakstīti, vai cittu ierobežojumu, izņemot tos, par kuriem tika minēts iepriekš.
 
otomars
tie dokjiem raamis ari ir ,jo bez vinja nav jeega no vecajiem papiiriem....
 
AldisK
Gints13 rakstīja:

Lielos vilcienos tā shēma vecie dokumenti, īpašnieks un mocis uz CSDD ir skaidra. Tik vai tur nav kāds āķis apakšā, piem., kāds iesniegums jāraksta, jo kapitālisma skartajā Latvijā mocis jau nekad nav bijis reģistrēts.

Nekāda āķa apakšā nav. Man visi,(izņemot 360 sarkano jawu, mantojums no krusttēva,) ir šādā veidā, kā andrys raksta, tikuši pie mūsdienu dokumentiem. Pēc tam tapuši par normāliem motocikliem un piedalās mūsdienu satiksmē. Vienīgi tā sanācis un paldies tam, ka nav bijusi vajadzība ar otro variantu.( Mantinieki, notārs.) Protams numuram uz rāmja jāsakrīt ar numuru vecajos dokumentos. Motora Nr. ir jau labi ja sakrīt, bet ja arī nesakrīt tas problēmas nerada. Man pēdējai reģistrētai 638, motora NR. nesakrita ar padomju dokumentiem. Par to neko neteica. Vienīgi tagad vēsturiskā spēkrata dokumentos norādīts: "Motors nav oriģinālais, bet nomainīts pret analogu". Bet tas ir cits stāsts un uz reģistrāciju neattiecas.
Atļāvos nomainīt tēmas nosaukumu uz atbilstošāku šai tēmai par ČZ.
Labojis AldisK uz 25-10-2017 18:56
 
Gints13
Par veco reģistrēšanas adresi jau viens āķis ir. Man paziņam ir Jawa, kuras īpašnieks ir viņa radinieks ar sociālisma laika tehnisko pasi, bet izdota tā ir kaut kur Krievijā, kur viņš agrāk dzīvoja. Vai šādā gadījumā arī darbojas shēma mocis, tehniskā pase, īpašnieks un uz CSDD?
 
Gints13
Kaarlis rakstīja: Jautājums Dagnim. Vai tiešām tēma jānosauc bija šādi? Tāds nosaukums nevienam neko neizsaka un tieši tādēļ viņu neviens nemeklēs...

Šo iesākto tēmu varētu pārmest uz sadaļu "Motocikls un likumdošana" ar nosaukumu Veco dokumentu jaunā dzīve vai kā līdzīgi. Aktuāla būtu daudziem, jo gadījums gadījumam var nebūt līdzīgs.
 
AldisK
Gints13 rakstīja:

Par veco reģistrēšanas adresi jau viens āķis ir. Man paziņam ir Jawa, kuras īpašnieks ir viņa radinieks ar sociālisma laika tehnisko pasi, bet izdota tā ir kaut kur Krievijā, kur viņš agrāk dzīvoja. Vai šādā gadījumā arī darbojas shēma mocis, tehniskā pase, īpašnieks un uz CSDD?


Šis jau ir tāds neparastāks variants. Par to noteikti vajag painteresēties CSDD, gan jau viņi pateiks.
 
edmunds
CSDD ir vecais milicijas arhīvs. Kad pirku IŽiu no kaimiņa, šie pārbaudīja vecajā arhīvā.

Un vispār - visi arhīvi izsniedz izziņas, arī tie, kas Krievijā.
MC Wild Hogs!
 
dagnis
Kaarlis rakstīja:

Jautājums Dagnim. Vai tiešām tēma jānosauc bija šādi? Tāds nosaukums nevienam neko neizsaka un tieši tādēļ viņu neviens nemeklēs...

liku bildes un man uzmeta tādu ģļuku. Es nemaz jaunu tēmu negribēju taisīt
 
andrys
edmunds rakstīja:

CSDD ir vecais milicijas arhīvs. Kad pirku IŽiu no kaimiņa, šie pārbaudīja vecajā arhīvā.

Un vispār - visi arhīvi izsniedz izziņas, arī tie, kas Krievijā.

Pilnīgi pareizi un tajā CSDD arhīvā (tipa milicijas) Latvijas adreses. Adrese Krievijā, tā ir cita valsts un penteree caur turienes arhīviem kaut ko pierādīt ir kā no Kolkas kājām līdz Singapūrai.
 
Gints13
andrys rakstīja:

edmunds rakstīja:

CSDD ir vecais milicijas arhīvs. Kad pirku IŽiu no kaimiņa, šie pārbaudīja vecajā arhīvā.

Un vispār - visi arhīvi izsniedz izziņas, arī tie, kas Krievijā.

Pilnīgi pareizi un tajā CSDD arhīvā (tipa milicijas) Latvijas adreses. Adrese Krievijā, tā ir cita valsts un penteree caur turienes arhīviem kaut ko pierādīt ir kā no Kolkas kājām līdz Singapūrai.

Tur jau tas suns aprakts, ka toreiz tā bija viena valsts. Informāciju no Krievas arhīviem par moča piederību ir ļoti vienkārši dabūt, standartā mēneša laikā. Tāpēc jau man bija jautājums, kā var piereģistrēt pie mums Jawu, kura sociālisma laikos ir bijusi reģistrēta toreiz vienotā valstī, piem., Kaukāzā?
 
AldisK
Kad es reģistrēju savus močus, CSDD nekādus arhīvus nemeklēja. Vienīgais dokuments bija večā tehniskā pase. Vienai no jawām tā pat bija izdota 1974 gadā.
Par bijušo PSRS teritoriju es jau rakstīju, vienkārši piezvani uz CSDD un pajautā.
 
andrys
Gints13 rakstīja:

andrys rakstīja:

edmunds rakstīja:

CSDD ir vecais milicijas arhīvs. Kad pirku IŽiu no kaimiņa, šie pārbaudīja vecajā arhīvā.

Un vispār - visi arhīvi izsniedz izziņas, arī tie, kas Krievijā.

Pilnīgi pareizi un tajā CSDD arhīvā (tipa milicijas) Latvijas adreses. Adrese Krievijā, tā ir cita valsts un penteree caur turienes arhīviem kaut ko pierādīt ir kā no Kolkas kājām līdz Singapūrai.

Tur jau tas suns aprakts, ka toreiz tā bija viena valsts. Informāciju no Krievas arhīviem par moča piederību ir ļoti vienkārši dabūt, standartā mēneša laikā. Tāpēc jau man bija jautājums, kā var piereģistrēt pie mums Jawu, kura sociālisma laikos ir bijusi reģistrēta toreiz vienotā valstī, piem., Kaukāzā?


Nu, Kaukāza valsts navGrin. Tas ir punkc 1. Angry
Punkc 2. Ja vecajā krievu tehniskajā pasē ir rakstīts, ka Haims Cukermans ir īpašnieks Tomskā, ulica Pobedi 9, uz viņa vārda reģistrētam CZ 472.5, bet uz reģistrāciju ierodas Icke Šlosenberga, tad garāmShock, vajag dokumentu, kur dabūji mociFrown. Ja pats Haims dzīvs, možs un pie labas veselības, un vēl moča dati sakrit, tad Ok Cool. Šo visu var izpīpēt no MK noteikumiem, STARP citu, kuri ir pieejami publiskajā vidē, var palasīt... vienīgi varētu būt diskutabls jautājums par ievedmuitu. Bet par to jāinteresējas VIDā.
 
Gints13
Tik viennozīmīgs tas jautājums par reģistrāciju ar vecajiem dokumentiem nav. MK noteikumos Nr. 1080 par transportlīdzekļu reģistrāciju nav norādīta situācija, ka mocis ar sociālisma laika dokumentiem (neatkarīgi no reģistrācijas vietas - Kaukāzā vai Latvijā, kas abas bija vienas valsts sastāvā) būtu pārreģistrējams ar Latvijas dokumentiem. Formāli tulkojot šos noteikumus, sanāk, ka tā ir jauna reģistrācija, kas Jawas gadījumā būtu izslēgta vispār, jo neatbilst ES ekoloģiskajām normām. CSDD diezgan brīvi tulko MK noteikumus un vecās tehnikas entuziastiem nāk pretī. Tāpēc jau ir svarīgi zināt to CSDD praksi.
 
andrys
Gints13 rakstīja:

Tik viennozīmīgs tas jautājums par reģistrāciju ar vecajiem dokumentiem nav. MK noteikumos Nr. 1080 par transportlīdzekļu reģistrāciju nav norādīta situācija, ka mocis ar sociālisma laika dokumentiem (neatkarīgi no reģistrācijas vietas - Kaukāzā vai Latvijā, kas abas bija vienas valsts sastāvā) būtu pārreģistrējams ar Latvijas dokumentiem. Formāli tulkojot šos noteikumus, sanāk, ka tā ir jauna reģistrācija, kas Jawas gadījumā būtu izslēgta vispār, jo neatbilst ES ekoloģiskajām normām. CSDD diezgan brīvi tulko MK noteikumus un vecās tehnikas entuziastiem nāk pretī. Tāpēc jau ir svarīgi zināt to CSDD praksi.


Tik viennozīmīgi tiešām nav! Tur taisnība.
Punkc1. MK1080not.nav atrodams termiņš "sociālisma laika dokuments", bet ir termiņš transportlīdzekļa tehnisko datu dokuments. Vai tā ir PSRS izdotā tehņiceskij pasport vai Ulmaņa laika Latvijas vai citādi krustāms, bet tā iAngryr.
Punkc2. Ja šo "karsto" moci ieved, kā iepriekš savā postā minēju, no PSRS bijušās republikas ar PSRS dokumentu un pats tajā dokumentā minētais īpašnieks, nekādu juridisku pretrunu ar MK1080 nav. Nav līdz tam brīdim, ja konstatē ka transportlīdzekļa, mūsu gadījumā motocikla, izlaiduma gads ir jaunāks par 2000.gadu, tobiš 2001.
Punkc3. Te jampadracis sākas tālāk un garāks. Jawa nevis neatbilst ekoloģiskajām normām, bet gan rūpnīca nav atbilstoši transportlīdzekļa tipam veikusi atbilstības novērtēšanu saskaņā ar Eiropas Savienības harmonizētajām prasībām. Kādas vainas dēļ - izplūdes normas, decibeli vai negribēšanas dēļ, tas jāvaicā rūpnīcai un Briseles apustuļiem un viņas mācekļiem. Nu otrs veids kāpēc, ja ir dziļa vēlēšanās, var izstudēt MK noteikumus 1494 par sertifikācijuGrinGrinGrin, nu ļoti smalki viss tur parakstītsPfft
Punkc4. Līdz ar to, ja mocis vecāks par 2001.gadu, nevis CSDD brīvi tulko MK noteikumus, bet gan tāpēc, ka to drīkst reģistrēt ļoti vienkārša iemesla pēc - drīkst reģistrēt atbilstoši normatīvo aktu prasībām. Un ne velna viņi nenāk pretī - izej pie Zeķīša tehnisko apskati!, džeks dažreiz pat ar zobārsta mazo spogulīti skatās bremžu pedāli no otras puses, lai pārliecinātos ka tas nav metināts!Grin Papildus viens slāvu mēlē sižets:www.youtube.com/...VY5S_0gB14. Vismaz mūzika tur ir patīkama un rodas labs noskaņojums par domu, ka mums šajā forumā mītošajiem, īpašumā ir tik labs, ELITĀRS (zināt no kurienes tāds nosaukumsWinkWinkWink ) motociklets ar kuru ir piedzīvots un vēl tiks piedzīvots daudz neaizmirstamu un jauku brīžu...Grin
 
dagnis
content29-foto.inbox.lv/albums/d/dagnis1122/Cz350/IMG-20190829-191321.sized.jpg
Nu re esmu ticis arī pie mūsdienīgiem dokumentiem.
 
Iet uz forumu: