Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Lodēšana ceļmalā
andrys
Šī gada Karpatu braucējiem, ja pareizi atceros, bija sarežģījumi ar lodāmura atrašanu ceļojuma laikāShock. Varbūt tīri ar vadu salodēšanu nesanāks, taču misiņa pludiņu pa veco lodējumu esmu salodējis gana laucinieciskā veidā: vajadzīgs ir zīmulis, nodrāž abus galus kailus līdz grafītam, pievieno vienā galā vadu no AKB "+", pludiņu novieto uz AKB "-". Liec klāt zīmuli kā lodāmuru un palikušo alvu var dzenāt uz plaisas pusi. Kaut kas drusku no elektriskā loka, taču ar pludiņa slīkšanu tikām galā.Grin
 
bahmuc
Nav vairs padomju laiki, kur visam elektrību vajadzēja! Iepērc gāzes lodamuru un dzīvo priecīgs! Tādi vēl pie tam ir kompakti, ieliec kabatā un ej kaut uz balli! Man 2 gabali ir - viens garažà, otrs mājas, un vēl čupiņa ar elektriskajiem!
 
UgunsX
Ar Jawu braucot, cilvēki ņem līdzi virzuļus, klaņus un ātrumkārbas, lodāmurs jau kārtīgam jawistam būtu tikai tāds sīks aksesuārs kurš vienmēr kabatā arī ikdienā pat ejot uz tuvāko veikalu pēc aļāka Grin
 
Dalgo
Es arī vienmēr braucot ar jawu, ņemu līdzi mazo gāzes lodāmuriņu, brīžiem pat paķeru līdzi mazo kabatas acetilēna rezakiņu Smile
 
aivarsz
Nu, ja ceļa vidū ir skaidrs, ka mocītis bez lodēšanas tālāk neies un zīmulis nav līdz, tikai piltene, labākajā gadījumā, tad jāsauc palīgi, un tos gaidot, var sākt arī "metināt" kādu maziņo 07. Smile Bet, patiesībā, tas zīmuļa variants atsevišķos gadījumos, kad Makgaivers un zipi nepalīdz, ir darbojošs, ja ir pieejama kaut neliela alvas stieplīte. Man gan ļooti garajos braucienos, atsaucoties uz augstāk minēto gadījumu, vienmēr ir līdzi rezerves pludiņš. Un vienreiz mūžā ir arī noderējis.
 
andrys
Alvas stieplītes līdzi nebijaAngry, par kompakto gāzes lodāmurīti (2gabali) un kabatas acetilēna rezaciņu uzzināju tikai tagadShock (ka tādi vispār eksistē), līdz orientējošam palīgu ierašanās laikam iespējams visi 0.7 (un netikai...)būtu cauriSad, nācās izlīdzēties ar alvas paliekām uz pludiņa karburatoram K-126 ar lejupkrītošo degmaisījuma sastāvu tālajās Mordvijas stepēs GAZ 53 automobilimCool. Protams, nav Jawa, bet vīri!, nu ļooti gribējās tikt mājās...FrownFrownFrown
Jā, un par padomiem, kas jāņem līdzi, paldies!Grin
 
konuss
Vai nav,vieglāk paņemt līdzi pludiņu,nevis lodāmuriGrin
 
Kaarlis
Daudz vieglāk ir paredzēt iespējamos defektus un instrumentus nekā rezerves daļas.
Lodāmurs ir daudzkārt univerālāka šteelīte par kaut kādu rezerves daļu.
Labojis Kaarlis uz 03-12-2017 20:11
 
andrys
Piekrītu Kārlim.
Vienkārši padalījos savā pieredzē, kā bez nekā tikt galā ar konkrētu defektu un konkrētā veidā, kas var noderēt arī motobraucējiem....
 
Iet uz forumu: