Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Pav 40/41
Gatis123
Tātad,sveiki visiem jawa piekritējiem...
Labprāt iegādātos PAV 40/41 ar dokumentiem.
Varbūt ir šeit kāds kas vēlas pārdot vai zin kur var nopirkt...
Zinu ka var pasūtīt pa detaļām no čehijas,bet tas neintresē...
Paldies

nesanāk man bildi pievienot...
esmu jauniņais tāpēc arī nesanāk laikam
Labojis aivarsz uz 03-12-2017 14:46
 
aivarsz
Par oriģinālo PAV... Lai veicās,

Šaubos, ka Latvijā atradīsi. Un arī nelatvijā tā nemaz nemētājas apkārt. Ja mētājas, tad pilnīgi puvekļi, jeb, baigi pa dārgo jau sapucēti.
Par dokumentiem- visdrīzāk bez lielākām vai mazākām blēdībām neitiksi.Mūsu valstī gan, kā gandrīz vienmēr, ir pārprasta šī priekšmeta nozīmība un atsevišķiem ļaudīm ir izdevies to reģistrēt kā piekabi, lai reizi gadā dotos uz TA. Citur Eiropā priekšmets ar 50 kg pilnu masu, jeb 19kg pašmasu netiek reģistrēts kā piekabe, tai ir bagāžas kastes statuss, kur tiek brīvā formā nodublēts moča numurs, jo kaste to aizsedz. Ja plāno ar PAV doties pie austrumu kaimiņiem, tad, protams, bez variantiem, jāreģistrā kā piekabe.

Par bilžu, u.t.t. pievienošanu- nemēģiniet krāmēt ūbersmagos failus. Foruma vajadzībām ir pilnīgi pietiekami 200- 300 Kb izmērs.Tad visam jābūt OK.

Varbūt, der palasīt te: www.jawaklubs.lv/...ad_id=1523
 
Gatis123
Paldies par tik detalizētu atbildi
 
Gatis123
Lieta tāda ka ir jau viens pav 40 orģinālais ar visiem dokumentiem.
Iegādājos viņu Norvēģijā pie jums pazīstama cilvēka Rūdolfa.Iegādājos viņu no viņa privātās kolekcijas kas ir visai iespaidīga.
Viņš pats viņu bija nopircis 1991g un turējis savā muzeja kolekcijā līdz ierados es šogad un nopirku
 
Gatis123
Bet vēlos iegādāties vel vienu savam otram motociklam,tā teikt,lai būtu pilns komplekts...Tāpēc zinu ka var nopirkt orģinālas lietas,ir tikai jāmeklē.

Gaidu vasaru kad restaurācija tiks pabeigta un varēšu jums pievienoties gan uz ceļa gan pasākumos.
 
Rich
Lai Tev, Gati, veicās restautācijā un gaidīsim bariņā!Smile
Labojis Rich uz 04-12-2017 16:29
 
Gatis123
Vispār jau Gatis.
Bet liels paldies un tiekamies jau vasarā...
 
Iet uz forumu: