Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Jawa 250cm3 daļas
McXMcX
Patreiz jaucu ārā pāris liekas vecās omes 250cc. Daudz kas lieks ko man nevajag, bet konkrētāk, būs pēc mirkļa. Bildes cenas utt. Ja ir kādas īpašas vēlmes tad rakstiet un varam paātrināt procesu uz jums interesējošo detaļu. Ieskatam liekas būs:

Rumbas restaurācijai 4 vismaz pilnā komplektā
Priekšējā dakša vismaz viens pilns komplekts
Sēdekļu sagataves restaurācijai
Vismaz 2 motori pilnā sborā uz izjaukšanu detaļām sev un jums
Nelikvīds rāmis bez dok 1ns
Kaudze ar sīkumiem

Ar bleķiem švakāk. šis tas būs lieks bet maz. Kantīgie dubļu sargi uz 559 varētu būt restaurējami 1 vai 2vi

Pieņemu arī bartera piedāvājumus kontekstā ar 559 restaurāciju.
 
McXMcX
P
 
Laacis_ar07
353 rāmis nav? zinu kas meklē!
 
McXMcX
nezinu precīzi vai tas ir 353, vai 559, bet viens rāmis ir tāds. varu paskatīties nr pirmdien, doķi nav. no 353 ir galvas bleķis apaļais spido. un vēlšis tas. Stāvoklis jāskatās.
Labojis McXMcX uz 13-01-2018 20:53
 
Batuts
Vai no 353 motora ir parsledzeja dakšiņa?
 
McXMcX
Batuts rakstīja:

Vai no 353 motora ir parsledzeja dakšiņa?


paskatīšos rīt. kā viņu var atšķirt no 559? motori izskatās līdzīgi pēc skata! Jāmeklē pēc motora bloka numura?
 
Batuts
Jā, uz kreisā bloka ir rakstīts modelis un motora nr.
 
Guntis
559 no 553 atšķiras kā vilks no lapsas.
 
McXMcX
Orģināli man visas 559, bet šķūninga rezultātā uz viņām ir parādijušās arī 353 detaļas. Esošie motori visi 559, vēl viens jāpārbauda konteinerā, kur būšu rīt.
 
Laacis_ar07
McXMcX rakstīja:

Orģināli man visas 559, bet šķūninga rezultātā uz viņām ir parādijušās arī 353 detaļas. Esošie motori visi 559, vēl viens jāpārbauda konteinerā, kur būšu rīt.

Kā veca pele esi pievilcis tos dzinējus!Grin
 
McXMcX
Godīgi sakot vilku kopā puslīdz gatavu vienu pilnu komplektu ar bleķiem. Dzinēji kaut kā sabira bonusā un par to neesmu bēdīgs. bija plāns restaurēt vectēva mopēdu un nu sanak ka laikam būs 2vi reģistrēti satiksmes dalībnieki. Jautājums tik cik tas aizņems laiku un naudiņas. Ja dzelži samaksās par dzelžiem tad vispār idēali.
 
Iet uz forumu: