Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
638-50 jebšu Modžas krustmeita.
Kaarlis
Stāsts būs par lūzni kas iegādāts 2016 gadā Jēkabpils rajonā no blēdīga izskata vīreļa. Mocis riktīga miskaste. Droši vien vietējā kolhozā savulaik kāds traktors palicis nekrāsots jo nospertā krāsa biezā slānī uzgānīta uz visām detaļām. 3 un 4 ātrums neslēdzās bet iedarbināt bija iespējams. Izdevās arī pāris simtus metru nobraukt pa piemājas celiņu. Pēc noslāpšanas otrreiz vairs nebija atdzīvināms. Pozitīvais moments tika noķerts. Cik paspēju pabraukt un patestēt, vadijās uz abām pusēm vienādi un stabili. Ir cerības ka rāmis taisns un nav pabijis zem kombaina riteņiem. Dokumentu esamības un cenas kombinācija lika izšķirties par labu pirkšanai. Tehniskais stāvoklis nebiedēja jo varu uztaisīt jeb kādu mēslu par moci. Jau diezgan sen meklēju tieši 638-50 ritošās daļas, dizaina un motora kombinācijas dēļ. Jēdzīgākais no jawas 2taktu motoriem, sakarīgākās konstrukcijas dakša un ļoti jau nu klasisks paskats.
Mocis ielādēts Modra busā un braucam uz CSDD. Labi, ka nepiesēja kādu pantu par dokumentiem jo numurzīme izrādijās pagadijusies no kaut kāda sveša motorollera. Tomēr viss beidzas veiksmīgi un mocim ir pirmā un vienīgā detaļa kas neprasa restaurāciju- jauns numurs. Atceļā uz mājām pirkums apskalots ar pāris aliņiem.Wink un var sākt domāt par lūžņa reanimāciju.
Bildes ieskatam no Modra fotoaparāta.
p1060592.jpg p1060588.jpg p1060587.jpg
 
Guntis
Būs jāpiebrauc apskatīt Smile Lai sokas,zinu ka uztaisīsi par bombonku Smile

P.S. Arī ar Modra palīdzību esmu savulaik ticis pie 638(bildes manā sadaļā)-stāvoklis līdzīgs Pfft
 
Laacis_ar07
Guntis rakstīja:

Būs jāpiebrauc apskatīt Smile Lai sokas,zinu ka uztaisīsi par bombonku Smile

P.S. Arī ar Modra palīdzību esmu savulaik ticis pie 638(bildes manā sadaļā)-stāvoklis līdzīgs Pfft

Gunti mums ir vēl zināma kāda jawa pa 30euro+doķi! 1975g.esot arī blaķene, kautkur uzrodās vēlGrin
 
Kaarlis
Ar to apskatīšanu diez kas nesanāks. Es kā kurpnieks bez kurpēm. Pilns jaunais šķūnis ar svešiem močiem, savējie pa kaktiem nobāzti. Varbūt pavasarī....
 
Kaarlis
Šitā miskaste gandrīz visu vasaru nomētājās pagalma vidū. Nebija ne idejas mērķim, ne arī entuziasma kaut ko pasākt. Ik pa laikam garām ejot varēju tik acis papriecēt ar dažādiem skaistumiem.
img_20160818_161135_1.jpg img_20160818_161115_1.jpg img_20160818_161104_1.jpg img_20160818_161047_1.jpg
 
Rich
Kārli, viss ideāli, pat dugām rezerves kronšteiniGrinGrinGrin.
 
Guntis
PSRS laiki un lauki.Ne visi varēja tikt uz -meku- Daugavgrīvas ielā.
Kā varēja tā ...izlīdzējās, a šķjūningu gribējās.
Ne visi bērni bija tikai kolchoza(sovhoza)priekšsēdim...brigadierim.
Pārējai(kolchoza brigādei) bija aktuālāk bo rīta -bumbai- salasīt.
a kas palika bērniem?
Šķjūnings bija arī kā sekas pirmajiem kritieniem...

Nesmej par citu,ka pašam nesanāk ... fušieris.
 
Kaarlis
Bildēs daudz jaukas nianses. Man baigi patīk sajūga troses regulēšanas paņēmiens, sporta hēbeļi un aizmugures amortizātori. Zilā izene perfekti sader ar traktoru krāsu. Nenopriecāties.Smile
 
Guntis
Man alerģija no zilās...traktoru zilās,PSRS sekas Grin
un armijas zaļās Pfft
 
modza
Guntis rakstīja:

PSRS laiki un lauki.Ne visi varēja tikt uz -meku- Daugavgrīvas ielā.
Kā varēja tā ...izlīdzējās, a šķjūningu gribējās.
Ne visi bērni bija tikai kolchoza(sovhoza)priekšsēdim...brigadierim.
Pārējai(kolchoza brigādei) bija aktuālāk bo rīta -bumbai- salasīt.
a kas palika bērniem?
Šķjūnings bija arī kā sekas pirmajiem kritieniem...

Nesmej par citu,ka pašam nesanāk ... fušieris.

Tā zilā izolācijas lenta bija vairāk tāds stils tajā laikā. Un tie, kam sanāca nauda jaunai jawai, tie arī tomēr zināja kur meklēt Rīgā Daugavgrīvas ielu un atrast veikalu. Te es domāju puishus no provinces.
 
Rich
Guntis rakstīja:

PSRS laiki un lauki.Ne visi varēja tikt uz -meku- Daugavgrīvas ielā.
Kā varēja tā ...izlīdzējās, a šķjūningu gribējās.
Ne visi bērni bija tikai kolchoza(sovhoza)priekšsēdim...brigadierim.
Pārējai(kolchoza brigādei) bija aktuālāk bo rīta -bumbai- salasīt.
a kas palika bērniem?
Šķjūnings bija arī kā sekas pirmajiem kritieniem...

Nesmej par citu,ka pašam nesanāk ... fušieris.


Te, Gunti, neiet runa par šķjuningu...Shock, bet par slinkumu! Ja uzliek citas neJawas dugas, tad orģinālo dugu kronšteinus tak var noņemtGrin!
 
UgunsX
Kāds tur slinkums, būtu slinkums, nebūtu izolene uztīta. Tīri praktiski apsvērumi, ja noņems - pazudīs. A tā vienmēr vietā Grin
 
gacha2
Trosites toč tā tika Deltiņai regulētas. Kā šodien atceros, ka tētim garāžas stūrī bija kaut kāda mega liela ūdens sūkņa statora tinumi ar foršu, mīkstu Al drāti zelta krāsā. Grin
Ja Jawas veikalā nopērc gāzes trosi priekš 634 (un nezini, ka klāt jāpiepērk pagarinātā regulācijas skrūve karbulim), tad aizbraucot uz savu provinci, nekad cits arī neatliek kā uztīt drāts galu Grin
 
Kaarlis
Ilgs laiks pagāja, līdz izsmadzeņoju: Nomācošā jawu parka daļa dominē totālas pārbūves. Pašam sarkanā mauķele ( oii, piedodiet) jawa, sašķūnēts tūrisma aparāts, melnā, ar kuru manējā pie gruzīņiem aplauzās, totāls šķūnigs facory stock ietvaros. Ko nu būvēt? Reālākā versija- stock oridženāls. Jau sākotnēji zinu, nereāla padarišana, gan jau laiks rādīs kā veiksies. Sapulēt, salakot un ar mēbeļu beņķu uzgriežņiem nokomplektēt pat valmierā māk, taču reāla restaurācija ir kas pavisam cits.
Labojis Kaarlis uz 25-01-2018 13:17
 
otomars
Lai izdosaas realizeetWink
 
UgunsX
Stock orižinal - tas ir ar visiem rūpnīcas kasjakiem?
 
gacha2
Sapulēt, salakot un ar mēbeļu beņķu uzgriežņiem nokomplektēt pat valmierā māk, taču reāla restaurācija ir kas pavisam cits.


..vot šādas lietas es īsti neizprotu. Protams, vārds netiek minēts, bet publiski uzpļūtīt... Tas laikam rada kaut kādu iekšēju mieru un gandarījumu.
 
andrys
gacha2 rakstīja:

Sapulēt, salakot un ar mēbeļu beņķu uzgriežņiem nokomplektēt pat valmierā māk, taču reāla restaurācija ir kas pavisam cits.


..vot šādas lietas es īsti neizprotu. Protams, vārds netiek minēts, bet publiski uzpļūtīt... Tas laikam rada kaut kādu iekšēju mieru un gandarījumu.

Diez vai tur ir iekšējs miers un gandarījums, drīzāk tā būs kāda pamatota iekšēja sāpe... , kas laužas uz āru
Korekti pie šī jautājuma būtu atgriezties kad Modžas krustmeita ieraudzīs sauli citā gaismā, tad varēsim arī novērtēt hu is huSmile
 
otomars
pilniigi pareizi,nav ko kjeemot moci Wink taa nav pljutisana
 
Laacis_ar07
Varbūt kādam ir gadijies redzēt koka skrūves motociklam,,bet tās taču nevar pievilkt ar att.kg!!! Es bērnībā mopēdam gribēju aizvietot kautkādu skrūvi ,ātrumā neatradu izskrūvēju no atvilknes,,bet pat ar parasto atslēgu novērpās!Grin
 
Iet uz forumu: