Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 3

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
638-50 jebšu Modžas krustmeita.
bahmuc
Valmieras Georgs uz savas luxenes ir sastūmis visādus brīnumus! Tie uzgriežņi ir pirmais, kas griežās acīs...
 
opozits
Man liekas kad greko visi jo cik skatits daudziem dzineji saskruveti izmantojot skruves ar ieksejo seskanti.. es nopirku skruves ar minusu dzinejam
 
otomars
man tikai pirmajai jawa seshkansiFrown pareejiem maksimali peec kataloga
p.s tbobberim skruuves uz miinusu vai seshkanti origjinalitaati nesabojaasGrin
 
konuss
Ar mīnusuGrin,naher tas ir vajadzīgs,stulbums absolūts
 
opozits
konuss rakstīja:

Ar mīnusuGrin,naher tas ir vajadzīgs,stulbums absolūts
bet orginali minus skruves dzinejiem bija
 
otomars
konuss rakstīja:

Ar mīnusuGrin,naher tas ir vajadzīgs,stulbums absolūts

aizraksti uz Jawa ruupniicu un paprasi kaa vinji stulbi buudami vareeja Legjendaaros motociklu sarazhot........
 
gacans
Ko var ņemties,man patīk skrūves ar seškanti , gan vizuāli ,gan no praktiskās puses,lieku seškanti,citam mīnusi, lai liek ar mīnusu ,man patīk nedaudz īsāki izpūtēji ,kā orģināli ,un es noīsināju pilnīgi jaunus ,katrs dara kā grib..,protams nevajaga to nevienam uzspiest ,ar to plātīties un saukt sevi par restaurātoru .....Smile Protams nevajaga darīt visadas muļķības ,kā trīs gultņi ritenī un tt
Labojis gacans uz 27-01-2018 17:42
 
gacans
otomars rakstīja:

konuss rakstīja:

Ar mīnusuGrin,naher tas ir vajadzīgs,stulbums absolūts

aizraksti uz Jawa ruupniicu un paprasi kaa vinji stulbi buudami vareeja Legjendaaros motociklu sarazhot........
Stulbi jau nebija ,tik tais laikos skrūves ar ieksējo seškanti laikam nebija ..
 
otomars
nu peec Konusa teiktaa sanaak ka bija gan stulbi...Frown
 
bahmuc
Es savai 634 vispar ar torx gribēju likt, bet valmieras delvē tādas nepiedāvāja, nācās izlīdz3ties ar seškantēm
 
Dalgo
gacans rakstīja:

Stulbi jau nebija ,tik tais laikos skrūves ar ieksējo seškanti laikam nebija ..


Domāju ka neatbilst patiesībai, jo jau 70to gadu modeļu cz stūres stiprinājumiem ir bijušas šādas skrūves:

nu seškantis...

i2.wp.com/...a-Tank.jpg
 
Andzs
Toties Jawām līdzi nāca superīgs skrūvgriezis, bet arī ar to bija ļoti grūti atskrūvēt sajūga puses vāku un arī bloka skrūves, kaut pirms tam uzsita skrūvei, lai atlec. Katram savs viedoklis.
Cilvēkam kurš pats ir iedziļinājies un pats atjauno, krīt acīs viss, kas nav oriģināls.
 
gacha2
Un, cik zinu, ka tās "ak, šausmas, neoriģinālās skrūves" liek ne tikai Valmieras pusē..
 
modza
Puishi, nu gan jūs te esat piespamojushi ne pa jokam....
 
Iet uz forumu: