Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Projekts mantiniekiem 2.
AldisK
Mantinieks jau ir izaudzis. Diemžēl Latvijas tirgū vecas jawas vai čezetas ar 125cc nav dabūjamas, tāpēc kādus pāŗis gadus atpakaļ tika iegādāts MMVZ 3115 pēc papīriem 1978 gada. Paralēli kaut ko taisot citu arī Minska netika aizmirsta un nu jau ir tuvu finišam. Vēl tik tā suņa aste jāpārkāpj.
motorcycles-minsk-1-1_8003_003.jpg img_2463.jpg
 
ZXXZ
3.115 bija mans pirmais braucamais. Nostaļģija parāva un sameklēju tādu braucamo. Atjaunošanas process pašā sākumā. Nekā personīga, bet Jums tur atsevišķas detaļas ne no 3.115 modeļa.
 
AldisK
ZXXZ rakstīja:

3.115 bija mans pirmais braucamais. Nostaļģija parāva un sameklēju tādu braucamo. Atjaunošanas process pašā sākumā. Nekā personīga, bet Jums tur atsevišķas detaļas ne no 3.115 modeļa.

Par daļu no detaļām es zinu, Dažas es uzliku no jawas, jo tās man vienkārši bija. Daļu es pasūtīju no motaki.ru, kādas tur bija pieejamas.Šo to apzināti uzliku, kaut vai stūres slēdžus, jo man tā labāk patika.Iespējams ka vēl ir neprecizitātes, jo kā es rakstīju pēc papīriem 3115. Necentos ļoti iedziļināties modeļu niansēs. Galu galā Minska vien ir.
 
bahmuc
Šitam ir ļoti liels potenciāls motora piestrādāšanai!!
 
AldisK
Šogad beidzot tika pabeigts arī šis projekts. Izieta apskate, iegūts vēsturiskais statuss, kaut arī tur kaut kas nav precīzi tieši ar to modeli, kas papīros. Ja atbrauc mantinieks, tad pabraukājamies. Reizēm arī pats šad tad kādu līkumu izmetu.
20190508_180825-001.jpg
 
Iet uz forumu: