Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 3

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
cz motocross piston
klanis
Pārdod jaunus Cz 250 cross virzuļus,dažādi izmēri. Izcelsme almet.cz.Slīpē cilindrus.PM
cz250_11.jpg cz250_3.jpg

Labojis klanis uz 31-03-2018 09:43
 
Kaarlis
Ar Almet virzuļiem pagaidām viss ir ok, ar slīpētājiem gan jāuzmanās. Mēdz gadīties ka ovālums un koniskums un pati pielaide aizskrien stipri aiz normām. Ierindas pircējs bez iemaņām un spec štrumiem to nekā nevar konstatēt. Absolūti taisnus cilindrus neesmu redzējis gadus piecus, Jelgavā savulaik izslīpēja pat ar 4 simtdaļu starpību....
No sava šķūnīša nelaižu ārā šķībākus par rūpnīcas deklarēto 1 simtdaļu.
Labojis Kaarlis uz 30-03-2018 21:46
 
gacans
Kaarlis rakstīja:

Ar Almet virzuļiem pagaidām viss ir ok, ar slīpētājiem gan jāuzmanās. Mēdz gadīties ka ovālums un koniskums un pati pielaide aizskrien stipri aiz normām. Ierindas pircējs bez iemaņām un spec štrumiem to nekā nevar konstatēt. Absolūti taisnus cilindrus neesmu redzējis gadus piecus, Jelgavā savulaik izslīpēja pat ar 4 simtdaļu starpību....
No sava šķūnīša nelaižu ārā šķībākus par rūpnīcas deklarēto 1 simtdaļu.
Nu nevajaga jau pārspīlēt ,un ko tālāk ja teiksim ir 2 simtdaļas konisks sanācis ,dēļ tā ka hongalvu meistars maiņas punktā pa ilgu noturējis ,metam cilindrus laukā ,vai urbjam uz nākošo izmēru ... ,nu vienīgais izklausās ,ka tev pašam šķūnītī ir viss lai veiktu uz 1 simdaļu precīzu slīpēšanu ....Grin
 
Kaarlis
Lai nebūtu tukša muldēšana, kā tas te pēdējā laikā forumā dažam labam izdodās (kad būs laiks, iztīrīšu vismaz savas sadaļas), konkrēts fakts: Vakar atveda vienu mocīti ar drausmīgi grabošu dzinēju. Nobraucis ap pārsimts km. Šodien izjaucu un konstatēju brāķu sēriju. Kaut kāds ārprāts, rokas vajadzētu izlauzt! Izcelsmes pilsēta jau iepriekš pieminētā.
img_20180420_130812.jpg
 
Juris2
Un kam tad lai es tagad dodu slīpēt? Ļoti aktuāli!
 
opozits
Es savai 353 devu slipet Ogre Ramoto problemu nau..
 
Juris2
opozits rakstīja:

Es savai 353 devu slipet Ogre Ramoto problemu nau..


Cik $?
 
Guntis
Devu starta ielā,bet man nav ar ko izmērīt. Slīpēju uz 400 sotkām -638.
 
Kaarlis
Juris2 rakstīja:

Un kam tad lai es tagad dodu slīpēt? Ļoti aktuāli!

Vari atvest, bet tagad, pavasarī, tas nebūs ātri.
 
Iet uz forumu: