Pieslēgties
Lietotāja vārds

ParoleNeesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 513
Jaunākais lietotājs: Andris87
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Jawa Vidzemē 2018
aivarsz
Pamatinformācija par pasākumu ir redzama un tiks papildināta www.jawaklubs.lv/...ad_id=1599

Šeit vieta diskusijām, priekšlikumiem, brainstormam, u.t.t..

Svarīgais pasākums #1 šajā gadā- īpašā Jawa Vidzemē alus brūvēšana pie mūsu foršajiem- Anda un Sandras Lienāniem.

Kad? 12. maijs, Starts 10.00.
Kur? Bērzes pagasts, "Vēveļi".

Un, nevis muļķi laist, bet pastrādāt braucam, ar nelieliem izklaides elementiem. Lai augustā kāds foršs un jau tradicionāls, bez tam, garšīgs suvenīrs tiek visiem pasākuma dalīniekiem.

Brūvējam alu Jawa Vidzemē 2018 un padziedam, bez tam! Apmēram 10 stundu gara darba diena. Nāc un piedalies, kā arī piesakies šeit.

Kā mums ir gājis iepriekšējos gados, nedaudz forumā var redzēt šeit: www.jawaklubs.lv/...post_19725
alus.jpg
 
AndisL
Paldies Aivar!
Alus ir vienkāršs dzēriens, bet samērā grūti pagatavojams. Ja kādam iepriekšējos gados trāpījies kāds defektiņš, tas tā notiek. Nav iespējams pārbaudīt aizkorķētu pudeli. Nekādas papildus apstrādes alum netiek veiktas. Viss ir dabīgs.
Alu daram ļoti primitīvā veidā. Kā to darīja mūsu senči. Nu labi, koka kubulus nomainījis nerūsējošais tērauds, un temperatūras nenosaka ar elkonīti kā mūsu senči, bet ar termometru. Viss cits kā agrāk.
Šādā veidā katram iespējams mājās pagatavot alu visparastākajā virtuvē kādiem godiem.
Līdzi jāņem vēlme padarboties un pamācīties ko jaunu, kā arī kāda uzkodiņa. Meitenēm palūgsim uzvārīt skābeņu zupu.
Laipni lūgti.
Labojis aivarsz uz 03-05-2018 23:06
 
Rich
Gribu pateikt sirsnīgu paldies Andim un Sandrai par kārtējo sirsnīgo uzņemšanu, kā arī visiem pārējiem, kas bija atbraukuši, kā es domāju, uz šo svarīgo Jawas klubiņa pasākumu. Laikam jau Aivars sabiedēja, kad būs jāraujās ar melnu mutiGrin. Paldies arī Gerhardam & Mārītei par superīgo zemeņu kūku, super!!!
 
Laacis_ar07
Bija pa smuko, zaļaa noripoja pus tūkstoti un pārveda mani mājās. Tur ir laba aura, vajag alu lietot vairāk un bruvet biežāk! Saimnieka zaudējumi galu galā mūs neinteresē! Tik daudz vēl biju uzrakstījis,kur pazuda?pallllldies!!!!!
 
aivarsz
Es arī vēlētos pateikt mīļo paldies pasākuma saimniekiem, Andim un Sandrai, Pasākums lielisks, darbs veikts, cerams, godam. Augustā smeķēsim un vērtēsim. Jāatzīmē, ka karaoke dziedāšana bija zemākā līmenī, kā pērn, jo īstie vokāli nebija ieradušies. Un tie, kuriem dziesmusvētkiem nepieciešams bik kaķuzāle, visi,kā viens ieradās uz mocīšiem, Tādēļ, dziesmusvētki tādi mazāki,,, Paldies Gerhardam par tortēm. Super, Mēģinās pielikt kādu aldaru bilžuku, Bez Dalgo, kurš jau ir prom un aivarsz, kurš fočē. Vēl pielieku dažus foto,
alus1.jpg alus2.jpg alus3.jpg

Labojis aivarsz uz 13-05-2018 23:47
 
AndisL
Paldies viesiem kuri ieradās un palīdzēja! Ivaram lielais paldies par galvenā aldara funkciju veikšanu! Dženiferai, Mārītei un Gerhardam par divām zemeņu kūkām! Video atskaiti par kūku cepšanu jau saņēmām jau iepriekšējā vakarā. Eduardam par hokeja komentēšanu un smukajām glāzēm! Kaimiņi teica paldies, varējuši dārzā strādāt un visu saprast kas notiek uz hokeja laukuma, nav bijis jāsēž pie televizora!
Šis ir unikāls projekts, kādu nav daudz, ja vispār ir!? Pareizi Ričs komentē. Latviešu tradīcijas iekļautas mūsdienu pasākumā. Alus tiek darīts konkrētam pasākumam, konkrētā laikā un vietā. Vēl jau doma par alus glāzēm ar ko baudīt šo lielisko alu, bet tur nepieciešama vairāku dalībnieku līdzdalība, lai cena būtu 5 eiro par glāzi ar smuku apdruku JAWA VIDZEMĒ. Ja vēlme iegūt šādu glāzi ko lietot turpmākos gadus, variet droši pakomentēt.
 
Gerhard
Sveiki visiem Jawas biedriem. Mīļš paldies par jauko ģimenisko sajūtu pie Jums. Andim un Sandriņai un viņu bērniem.Milzīgs paldies par forši pavadīto laiku pie Jums. Rihtīgs relax.Sapratuši esam vienu, kad šāda veida tikšanās tiešām vieno cilvēkus.Cilvēkus ar līdzīgām interesēm.Vienkārši SUPER! Esam pateicīgi par ikviena cilveka ieguldīto darbiņu,jo zinām,ka tas nav viss tik vienkārši kā izskatās no malas.Malači.Ta turpināsim! Smile
 
aivarsz
Tapšanas procedūras iemūžinājums un skats uz aliņu pēc 1 dienas. Rūgst!
tfele.jpg pc_1_dienas.jpg
 
Iet uz forumu: