Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Jawa 354 dakšas ass/ virpošana
robitis
Lieku Jawai 354 aizmugurējo dakšu uz adatām. Diemžēl rāmī ir ap divām desmitdaļām lielāks cokols nekā ass izmērs. Doma ir rāmī uztaisīt aptuveni 2mm lielāku caurumu, lai varētuvarētu izvirpot un iepresēt buksi pēc ass diametra. Ir citas idejas? Ir forumā cilvēks, kurš to varētu izdarīt?
[img][/img]
img_9609.jpg
 
Kaarlis
Viens stulbs jautājums: Taisies doties uz Dienvidameriku vai Himalajiem? vai varbūt apbraukt pasauli? Atbalstu un palīdzēšu. Ja nē, šāda un vēl citas pārbūves ir naudas un laika izmešana miskastē. Kvalitatīvi sakopts attiecīgais mezgls oriģinālā izpildijumā ar izveidotu piespiedu eļļošanu ierindas vecenes īpašniekam var nokalpot līdz kapa malai. Diez vai vairāk arī ir vajadzīgs.
Mans subjektīvais viedoklis...
 
Gusts
Kaarlis rakstīja:

Viens stulbs jautājums: Taisies doties uz Dienvidameriku vai Himalajiem? vai varbūt apbraukt pasauli? Atbalstu un palīdzēšu. Ja nē, šāda un vēl citas pārbūves ir naudas un laika izmešana miskastē. Kvalitatīvi sakopts attiecīgais mezgls oriģinālā izpildijumā ar izveidotu piespiedu eļļošanu ierindas vecenes īpašniekam var nokalpot līdz kapa malai. Diez vai vairāk arī ir vajadzīgs.
Mans subjektīvais viedoklis...


Īzī- pīzī!
img_5230.jpg img_5228.jpg img_5226.jpg

ČZ 125 type 453/05
 
robitis
Kaarlis rakstīja:

Viens stulbs jautājums: Taisies doties uz Dienvidameriku vai Himalajiem? vai varbūt apbraukt pasauli? Atbalstu un palīdzēšu. Ja nē, šāda un vēl citas pārbūves ir naudas un laika izmešana miskastē. Kvalitatīvi sakopts attiecīgais mezgls oriģinālā izpildijumā ar izveidotu piespiedu eļļošanu ierindas vecenes īpašniekam var nokalpot līdz kapa malai. Diez vai vairāk arī ir vajadzīgs.
Mans subjektīvais viedoklis...


Hallo! Pasauli apbraukt neplānojo, bet braukt gan. Dakša stāv jau plauktā. Faktiski šobrīd ir nepieciešams labākais risinājums/ meistarīgas rokas, lai sakārtotu šo cokulu un varētu darboties tālāk...
 
Guntis
pie Georga.
bet man kā Kārlim gribējas tāpat... parunāties)pateica,ko es domāju ...
 
otomars
Guntis rakstīja:

pie Georga.
bet man kā Kārlim gribējas tāpat... parunāties)pateica,ko es domāju ...

gan jau pats arii izdzeesisiGrin
 
robitis
[quote]Guntis rakstīja:

pie Georga.
bet man kā Kārlim gribējas tāpat... parunāties)pateica,ko es domāju ...[/quot

Katrs nodarbojas ar savām perversijām. Tik es meklēju risinājumu/ vai kādu forumieti, kurš varētu palīdzēt. Nevis citu domas par ko vajag vai nevajag taisīt. Ja tas būtu aktuāli, tad ceptu atbilstošu topiku...
 
aigars
Cjaw, ja gribi krāmēties, tad Georgam jau ir gatavs mezgls, bet ierindas braucējam darbojas arī Kaarļa variants t.i. oriģinālais.
Aigars Birzniekos.
 
rechijs
Ramba
 
aivarsz
otomars rakstīja:

Guntis rakstīja:

pie Georga.
bet man kā Kārlim gribējas tāpat... parunāties)pateica,ko es domāju ...

gan jau pats arii izdzeesisiGrin


Labs! Aizrādījums vietā!
 
robitis
Varbūt kādam ir saimniecībā rīvurbji no 20-22mm? Labrāt palienētu pret atlīdzību- 29148333
 
Iet uz forumu: