Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Polija 2018
Rich
Laacis_ar07 rakstīja:

Man ir individuāls plāns aizbraukt 4dien līdz Ukmerge,tur čučēt,,un no rīta meklēt pārejos,,ja kādam der?,pievienojaties!


Tev laikam tur brūte dzīvoGrinGrinGrin, jo nav pa ceļam, bet ja divas, es pievienojosGrinGrinGrin! Ja nopietni, tad jau labāk Panevežys vai Kaunas.
 
aivarsz
Sazinājos messengerī ar poļiem, vietas kempingā, šķiet jau izdalītas, bet solīja pačekot un uzzvanīt. Vēl nav atzvanījuši. Palūrēju, katram gadījumam, booking.com, tur tuvākais hotelītis ar brīvām vietām ir 13 km no pasākuma vietas. Pazondēšos vēl variantus.
 
oilmaster
Tātad, varam veidot sākumam divas brauciena grupas, kuras gala pasākumā satiekas un pārstāv Latvijas JAWA klubu poļu pasākumā.
1. grupas līderis AivarsZ
2. grupas Oilamster + Turists (tehniskie jautājumi)

Man plāns izbraukt piektdien no rīta, lai vienā maucienā būtu galā.
Atpakaļ pirmdienas vakarā.
Starts no JAWA veikala. Izbraukšanas laiku kopīgi precizējam.
Neko diži neplānojot, palikšana līdzpaņemtajās teltīs un līdzi labs garastāvoklis.
Ja kādam der, šis formāts,droši dodat ziņu.

Polijas grupa nr 2:
1. Oilmaster
2. Tūrists
3.Koknesis
Labojis Retais uz 14-06-2018 17:06
 
aivarsz
Šodien mani sazvanīja poļu klubiņa vice cilvēks. Mums ir rezervētas 13 gultas vietas galapunktā, precīzāk nianses zināšu rīt, šamējais man atsūtīs e-pastā visu smalki jo smalki, ieskaitot izmaksas. Teorētiski 25 eur no cilvēka par nakti, kas ir visai pa lēto, jo ikdienā vieta esot visai no dārgā gala. Ja pareizi atceros, telsvieta ir 15 eur par nakti.

Par 2 dažādos datumos startējošām grupām, šķiet, tas visiem der. Būtu forši, ja mēs varētu sastapties piektdien kādā Polijas punktā un pasākuma vietā iebraukt kopīgi.

Gribētu lūgt tikai, lai jūs visi ierakstītos, kuram kura grupa ir visatbilstošākā, kā arī, vai Poļu nometnes vietā ir nepieciešama gultas vieta, vai arī ir vēlēšanās gulēt teltī.

Bez tam es dalībniekus reģistrēju jawacz.pl forumā.

Vēl pastāv opcija, ka poļiem būs lielās armijas teltis gulēšanai kopīgās kopmītnēs, bez savas telts staipīšanas. Precīzāk zināšu rīt.

Vēl sazvanīšos ar Paņevežas jawaklubistiem. ceturtdienas braucējiem jāaizrunā naktsmājas, tikai lemjam, vai paņevežā, vai kaut kur tuvāk Polijai?
 
AldisK
No savas puses varu piedāvāt piektdien pagarināt maršrutu pa Lietuvu par 80km un Izbraukt cauri Aukštidvaris. Sākot no Viļņas Klaipēdas maģistrāles līdz Aukštidvaris apm 30km ir neliels asfaltēts ceļš, kur var atveldzēt dvēseli pa labi, pa kreisi, augšā lejā. Netālu no Aukštidvaris dažus km mežā ir zemes iekritiens. Liela apaļa dziļa krāteriska bedre, saukta par Velna dobi. Ienāca ideja un paskatītjos kartē,no Aukštidvaris līdz poliem var samazināt ceļu par kādiem 20 km. Un arī ceļš būs mazliet savādāks nekā caur pierasto Budzisko. Jābrauc caur Lazdijiem uz Augustovu..
polija_5-001.jpg polija6-001.jpg

Labojis AldisK uz 15-06-2018 14:08
 
AldisK
Savukārt svētdien braucot mājās ap 200km no pasākuma vietas ir Swieta Lipa ļoti skaista baznīca laikam arī klosteris.
img_2118-001.jpg polija1-001.jpg
 
AldisK
Tālāk pēc 20km ir Vilku midzenis vai Wolf's Lair. Hitlera saspridzinātie bunkuri.
img_5751-001.jpg polija2-001.jpg
 
AldisK
Pēc apm 100km ir Stanzyki, augstie dzeļsceļa tilti. Šeit vajadzētu nakšņot un pēc iespējas tiltus apskatīt vai vakarā vai no rīta.
img_2042-001.jpg polija3-001.jpg
 
AldisK
Un pēc tam gar Krievijas robežu un Jurbarkas uz mājām. Ap 380 km.
polija4-001.jpg
 
uldens
Aldis ļoti labi pastrādājis pie maršruta,Es par...... Wink
 
KarlisV
Man šis pasākums arī neliek mieru, bet ir viens tāds sīkums – aizņemta piektdiena (nav variantu). Tādēļ izskatu iespēju sestdien agri norīta braukt no LV, tad Poļu pasākumam varētu pievienoties ap 15:00. Cik saprotu no PL jawa foruma, tas ir laiks kad visi dosies prom no apskates objekta Branicki pils. Šādā versijā daži mīnusi – tiek izlaists kodiens piektdien, bet to var kompensēt sestdien un pils apskate. Pārējais ir realizējams braucēju grupas Nr.1 vai Nr.2 ietvaros.
Ja kāds vēl būtu gatavs šādam nedaudz saspringtākam grafikam, tad varētu to realizēt. Vienam pašam gan kaut ka negribas braukt. Maršruts zināms, 3x ar Jawu ir mērots
 
aivarsz
Vēsts no Polijas. Uz šo brīdi mums ir rezervētas 11 gultas vietas.

Hi Aivars!

Here is Michael from Poland! We would like to invite you and your friends to our summer rally in the eastern Poland. The rally will take place on 6. - 8.07.2018 in the village Borowskie Wypychy, not far away from you.
In the case you want participate we must know the number of participants from Latvia. We can book a whole room for you, the price per person is 110 Zloty per night (about 25 euro) or 70 Zloty per person per night (15 euro) for a tent.

The price includes a rally badge, dinner on Friday and Saturday, lunch on Saturday and sausages for a campfire. Beer you can buy on location.
 
Spiker
[img][/img]
oilmaster rakstīja:

Tātad, varam veidot sākumam divas brauciena grupas, kuras gala pasākumā satiekas un pārstāv Latvijas JAWA klubu poļu pasākumā.
1. grupas līderis AivarsZ
2. grupas Oilamster + Turists (tehniskie jautājumi)

Man plāns izbraukt piektdien no rīta, lai vienā maucienā būtu galā.
Atpakaļ pirmdienas vakarā.
Starts no JAWA veikala. Izbraukšanas laiku kopīgi precizējam.
Neko diži neplānojot, palikšana līdzpaņemtajās teltīs un līdzi labs garastāvoklis.
Ja kādam der, šis formāts,droši dodat ziņu.

Polijas grupa nr 2:
1. Oilmaster
2. Tūrists
3.Koknesis

Raimi, piemet sarakstam mani un bracka ir 50 uz 50, bet ar viņu viss ir runājams - gan jau pielauzīšu!
 
aivarsz
Pārceļu reģistrāciju zemāk: Iekomentējiet par gultas vietām!

Izbrauc Ceturtdien:

1. Rich ar gultas vietu
2. Uldens+Sandriņa ar 2 gultas vietām
3. Siguldietis+Anete ar 2 gultas vietām
4. Aivarsz + Jana ar 2 gultas vietām
5. Laacis ar 07 ar gultas vietu
6. AldisK ar gultas vietu
7. Retais ar gultas vietu
8. Pēteris + Dace ar 2 gultas vietām

Izbrauc Piektdien:

1. Bargais - telts
2. Voldis_B - telts
3. Koknesis- telts
4. Oilmaster- telts
5. Turists- telts
6. Spyker- telts
7. Spyker +?- telts
8. Kristaps- telts

Izbrauc Sestdien:

1. Magaivers - telts
2. Gints13 - telts
3. Valdis_638 - telts
Labojis magaivers uz 04-07-2018 10:53
 
Gatis123
Sveiki visiem.
Lai kā arī man gribētos tikt jums līdz uz Jawa Polija pasākumu,tomēr nesanāks man braukt jums līdzi.
Veiksmīgu jums ceļu
 
aivarsz
Ceturtdienas braucējiem:

Paņevežu Jawisti kaut kā apsīkuši par braukšanu uz Poļu zemi, tādēl, šīs pilsētas apmeklējums ar nakšņošanu tur nav īpaši svarīgs.

Tādēļ, labāk braucam ap 300 km, kas ir nedaudz vairāk kā pusceļš uz gala punktu (no Rīgas rēķinot). Un neviens nebūs īpaši noguris.

Nobukoju vietas smukā hotelītī nakts pārlaišanai 13 cilvēkiem: 3 x 4 vietīgie Nr, 1 x 1 vietīgs. Izmaksas ap 20 Eur no galvas ar brokastīm. Vieta- Bačkonys, kādi 20 km no Traķiem Kauņas virzienā.

Piektdien laižam uz gala punktu, pa ceļam var uztaisīt Augustow apskati. Piemēram, skaista bazilika, slavens Kanālu muzejs. Var uztaisīt kruīzu ar kuģīti, vai gondolu, ja ir luste. Īsākais maršruts ir tikai 1 stundu garš un maksā ap 30 PLN, kas nozīmē zem 7 Eur.
 
Retais
ļoti pareizs risinājums, domāju, ka ar kuģīti arī visi gribēs izbraukt Smile
 
Rich
Super! Paldies Aivar.
 
uldens
Cikos ir doma izbraukt ceturtdien,jo tā ir darbadiena........ Frown
 
siguldietis
Tiem, kam ceturtdien jāstrādā, piedāvāju izbraukt 17.00 no Mārupes Rimi. Intensīvā braucienā, ja iztiek bez starpgadījumiem, tieši uz naktsmieru sasniegtu Aivara rezervēto hoteli!

Uldēns un Sandriņa pievienojas šim variantam
Labojis uldens uz 28-06-2018 14:56
 
Iet uz forumu: