Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Polija 2018
aivarsz
Siguldietis un Uldens ir atraduši foršu risinājumu. Numuriņš jūs gaidīs, lai cikos jūs arī ierastos. Hotelis Senieji Bačkonys. (Bačkonių k., Žiežmarių sen., Kaišiadorių r., LT-56240 Bačkonys, Lietuva)

GPS: 54.801786, 24.497301

Kā ar pārējiem braucējiem? Mans ierosinājums- ap kādiem 12.00-13.00 startēt no Rīgas, ja visiem tas ir pieņemami.
Jāvienojas, kur un cikos būtu ērti un pieņemami tikties ar AldisK, Ķekavas Jāni un Lāci.

Idejas studijā.

Šodien vēlos nobukot naktsvietu Polijā atceļam no svētdienas uz pirmdienu pie Stanzyki apskates objektiem. Vai tas ir saistoši visiem 13 braucējiem, jeb kāds plāno mājup doties savādāk?
Labojis aivarsz uz 03-07-2018 13:01
 
siguldietis
[

Šodien vēlos nobukot naktsvietu Polijā atceļam no svētdienas uz pirmdienu pie Stanzyki apskates objektiem. Vai tas ir saistoši visiem 13 braucējiem, jeb kāds plāno mājup doties savādāk?[/quote]

Paldies, lūdzu rezervē Siguldietim+1 un Uldenam+1 naksmājas pie Stanzyki!
 
AldisK
Man taisno ceļu no Tukuma uz Jelgavu remontē. Tāpēc man izdevīgāk braukt caur Dobeli uz Eleju. Ja 12,00 startē ap 14,00 esmu Elejā. Protams piedalos arī mājupceļā uz Stanzyki.
 
Rich
Es atceļā ar visiem kopā.
Kur Rīgā tiekamies?
 
Retais
siguldietis rakstīja:

[

Šodien vēlos nobukot naktsvietu Polijā atceļam no svētdienas uz pirmdienu pie Stanzyki apskates objektiem. Vai tas ir saistoši visiem 13 braucējiem, jeb kāds plāno mājup doties savādāk?


Paldies, lūdzu rezervē Siguldietim+1 un Uldenam+1 naksmājas pie Stanzyki![/quote]

es jau domaaju, ka pie naktsmaajaam jaabuut visiem kopaa Grin
 
koknesis
Ap cikiem 5-dienas grupas līderi plāno startu ?
 
http://atlasmotors.lv
Rich
Rich rakstīja:

Es atceļā ar visiem kopā.
Kur Rīgā tiekamies?


A u-ūuuu, Aivar, kur tiekamies 4-dien?
 
aivarsz
Ar Pēteri vienojāmies, ka būtu ērti satikties uz apvedceļa Ķekavas aplī Lukoil tankštellē un startēt tālāk 13.00 Kā pārējiem šis laiks un vieta?

Tālāk brauktu caur Jelgavu un Elejā 14.00 tiktos ar Aldi.


Nakts no svētdienas uz pirmdienu ir nobukota 12 personām, 6 numuriņi, ar brokastīm.
Vieta Hotelik Gołdap, adrese Plac Zwycięstwa 21, Gołdap, 19-500, Polija, tel. +48876150461
GPS: 54.307210, 22.303710
Labojis aivarsz uz 03-07-2018 12:55
 
Laacis_ar07
Labdien.man nav skaidrs maršruts pa kuru brauksim,,tad es zinātu cikos un kur man jābūt!Izskatās ka caur Paņevežiem nemaz jūs nebrauksiet? tapēc uzzīmējiet karti un es sapratīšu kur un cikos man jāpievienojās! atpakaļ es ar visiem uz jebkurieni(man avaļinājumsPfft)
 
Laacis_ar07
Kautko mazliet jau sapratu,praktiski tiekamies kautkur pie Kauņas.Viesnīcu piefiksēju,un no rīta mēs saprotu ka braucam pa 129 līdz Alytus,un tad 132 caur Lazdijai uz Augustov..tā?
 
aivarsz
Precīzi.
 
aivarsz
Post Scriptum. Poļi ir sasolījuši mums 13 naktsvietas, bet nav absolūtas skaidrības par piedāvāto komforta līmeni. Tādēļ, ja nav grūti, moš iemetam līdzi pa guļammaisam. Lai, pasarg dies, nav pārsteigumu. Atceramies par nepieciešamo summu ar Zlotiem. Galapunktā 26 Eur par nakti no sejas, kā arī, iespējams, kāds alus. Turpceļā kāda ekskursija, atceļā naktsmājas. Lemiet paši, vai iepirkt šeit, vai pa ceļam, kādā bankomātā.
 
bargais
Pasākumam nebij ne vainas. Īpaši labi bija saorganizēts izbrauciens uz Belostoku (policijas eskorts, krustojumu bloķēšana).
Madonieši pārradās mājā ap 20:00. Pavisam nobraukts ap 1412km.
 
aivarsz
Kopumā bija visai labi. Latvija izcēlās ar atbraukušo motociklu skaitu dažādos laikos, brigādēs, maršrutos un datumos.

Man, ekskursiju režīmā, kopējais noskrējiens pēc Jawa odometra ir 1366 km. Kā mēs visi zinām, tam priekšmetam īsti nevajag ticēt. Pēc uzstādītā veloskaitītāja rādījumiem, kas 99.9% atbilst navigācijas rādījumiem, noskrējiens ir jau 1518 km. Tātad, kļūda 152 km, jeb rupji ap 10%.
 
Laacis_ar07
Paldies ceļa biedriem par kopējo atmosfēru! Pareizā grupā biju ticis, Retajam unRičam cepums par jautrību..Aldim un Aivaram par Ekskursijām un ekskortu! Meičām es jau teicu....1480km pēc jawa rūpnīcas mēraparāta..un neticu nekādiem divriteņiem. Gaidu ziņu no Koknesīša..kā viņam izdevās nogādāt mājās to koka traktoru..Tiekamies Augustā!
 
Retais
Izbrauciens un kompānija, kas beigu beigās izauga līdz laikam 12 vai 13 močiem nu bija vienkārši zelts. Izzinošs un disciplinēts brauciens.
Aivaram un Aldim lielais paldies par maršrutu plānošanu un grupas vešanu. Visa plānošana izdevās tik laba, ka beidzot jūtos normāli izgulējies.
Pats poļu rīkotais pasākums.. Nu tāds...Smile Jāuzteic vienīgi perfekti organizētā parādes brauciena kolonna ar eskortu un krustojumu bloķēšanām.

Nedaudz nepatika, ka no poļu paniem bija jādzird ne tas labākais par dažu mūsu valsts pārstāvju uzvedību.
Šādas lietas diskreditē Kluba tēlu! Sad
Tomēr, ja brauc kaut kur uz tādu vietu, tas ir savādāk nekā uz lielu festiņu, kur neviens tevi nezina. Tu tomēr pārstāvi JAWA Latvija klubu, iespaids rodas ne par indivīdu, bet valsti un organizāciju.
Labojis Retais uz 10-07-2018 20:38
 
Rich
Gribu pateikt sirsnīgu paldies mūsu foršajai komandai, par jautri kopā pavadīto laiku, kā arī ciešu atbalstu un palīdzību SMAGAJĀ mīkstajāGrin. Izbrauciens bija uz goda! Noripoti pēc mana melīgā odometra ap 1480km, un spranda par to lieka manīt vēl šorītGrin.
 
Iet uz forumu: