Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Baltic Jawa 2018- Lietuva
aivarsz
Datumi- 29.06.2018- 1.07.2018. Vieta- Panevezys, 55.7799965, 24.3645255

Notiks jau 2. gadu. Ir atnācis oficiāls ielūgums uz kluba e- pastu, visiem, kam tas šķiet saistoši. Biju pagājušajā gadā, pasākuma organizācija visai augstvērtīgā līmenī.

Reģistrācija šeit:
https://goo.gl/forms/zk8MmKKQc0Zw8tCm1

Cita informācija un kontakti:
https://goo.gl/maps/CXMyFdK5JDy
http://jawafanpanevezys.blogspot.lt/
www.facebook.com/....panevezys

Kontakti:
jawapnv@gmail.com
+370 657 79050 Tomas
baltic_jawa2018.jpg

Labojis aivarsz uz 27-06-2018 10:22
 
Rich
Sveiki foršie ļauži..., vai kāds riktējas arī uz šo pasākumu??? Es reģistrējos, bet vienam kaut kā neomulīgi būtu ..... Dodiet ziņu, kam luste aizlaist. Būtu braucis arī pagājušo gadu, bet Dzintaru ar Sandriņu nevarēju nodotWink.
 
Barsevskis
Sveiki! Es biju pāgājušo gadu, esmu arī piereģistrējies uz šo gadu. Kopumā ļoti labs pasākums. Iesaku!
 
Laacis_ar07
Riču,,es Tev pievienošos,,jo man līdz Panevežiem,,kā līdz bodei!Wink
 
gatchja750
Braukšu es arī!
 
aivarsz
Leiši būs priecīgi. Ja kas, Paņevežu Java kluba priekšsēdētāja Tomas telefons +37065779050. Vēl vakar ar viņu runājām par Latvijas braucējiem.
 
Rich
Tad vajadzētu reģistrēties, lai saprotam cik būsim:
1. Rich
2. Gatchja
3. Laacis_ ar 07
4. Barsevskis
5. Vitālijs3
6. Guntis
7.Gaigars (sestdien no rīta)
Labojis Gaigars uz 21-06-2018 13:02
 
aivarsz
Čau, onkulīši. Es labprāt iedotu jums līdzi mūsu pasākuma plakātus un flaerus izdalei. Kurš savāks?
 
Rich
Vīri, vajadzētu vienoties cikos izbraucam uz Paņevežu un kur satiekamies. Tuvāk galamērķim esošie pievienosies pa ceļam, zinot izbraukšnu no Rīgas var sarēķināt laikus (maršruts: Rīga-Bauska-Paņeveža).
Izejot no maniem datiem: no Siguldas līdz Paņevežiem ir 215km, pēc vāzes laiks ceļā:2:58h. rēķinoties ar to kad daudz smēķēju - ik pēc 60-70km, tad kādu stundiņu piemetam klātGrin
Priekšlikums tiem kas brauc no Rīgas, tiekamies Ķekavas Cirkulī pl.17:00.
Varam arī ātrāk, nav problēmu.
Jūsu priekšlikumi?
 
Guntis
16:00 Cirkuļī ,lai izmuktu no sastrēgumiem... varenpisētā.
 
aivarsz
Jawa Vidzemē plakātu LV un flaierus A5 formātā rīt nogādāšu Rich. Vēl jautājums- vai vienu pludmales karogu gribat līdz, lai internacionālā tauta saprot, kur Latvijas Jawa klubam nometne? Varu iedot. Ar pāris mazām štropītēm pievelk paralēli beņķim un laiž. Dodat ziņu. Man Rīgā viens ir. Varu sūtīt Rich uz Siguldu, varu nodot kādam Rīdziniekam. Zvans vai PM no rīta.
 
Rich
Guntis rakstīja:

16:00 Cirkuļī ,lai izmuktu no sastrēgumiem... varenpisētā.


Ok. Tā, kad pārējie klusē, tad tā arī daram Gunti, tiekamies 16:00 Cirkuļkuļos.Wink
Visus nepieciešamos rekvizītus priekš LT Aivars piegādāja, tā kad viss OK.
 
morgans
Ja viss labi saslēgsies tad mēs (Eduards un es)pieslēgsimies sestdien no rīta.
 
Rich
Domāju, mēs ar Gunti varētu jums šovakar jau visu pareizi saslēgt.....GrinGrinGrin
 
morgans
Pabijām pie brāļiem Lietuviešiem.Mūsu bija daudz...redzēti un kāds arī neredzēts pieslēdzās. Pasākums kopumā labs. Sabrauca diezgan daudz motociklu-malači. Vai es brauktu otreiz Smile pašreiz grūti pateikt.
 
Guntis
Pasākums noslēdzies. Bija labi,daudz jaunu seju
Aigars ieguva balvu,ja nemaldos,par labāk
restaurēto JAWA.
P.S. nav jābrauc katru gadu un visur. Brauks arī citi,būs labi.
 
Barsevskis
Bija labi! Kopumā vērtēju atzinīgi.Es arī ieguvu vienu balvu nominācijā par pirmo reģistrēto dalībnieku.
 
Iet uz forumu: