Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Atklāt Vidzemi 8.- 9. 09.
aivarsz
Neliels atskats. Maršruta autors- Bargais. Pasākuma dalībnieki- jawaklubs.lv biedru grupa. Tehnika 12 vienības. Neaprakstāmi forši laika apstākļi.

Visai daudz grunts ceļu, protams, arī daudz putekļu, bet arī daudz neredzētu apskates objektu, kaut man šķita, ka šos novadus esmu pa lielam izzinājis. Izrādās tā nav. Mūsu mazā valsts tomēr ir liela un apskates objektiem bagāta.

Aizvadītā pasākuma maršruts:
Sestdiena, 8.septembris

1.Bērzkrogs, starts 10:30
2.Brežģa kalns ar skatu torni
3.Jaunpiebalgas baznīca
4.Rankas muiža.
5.Gulbene, pusdienas Kantes krogā
6.Biksēres muiža, senlietu kolekcija
7.Stuburkalns, naktsmājas, pirts, vakariņas
Šajā maršrutā noripots ap 130km.

Svētdiena, 9.septembris

1.Starts no Stuburkalna 9:00
2.Nesaules kalns. Neliels pārgājiens un kāpiens uz virsotni.
3.Viesu nams Gaiziņstars
4.Izcilā multeņu režisora Arnolda Burova leļļu nams Vestienas novadā.
Šajā maršrutā noripots ap 85km.
ranka2.png ranka4.png brezgakalns.png bargais.png brezgis2.png
 
aivarsz
Te vēl nedaudz bildes.
gulbene1.png kapella.png ranka_zvans.png ranka.png
 
aivarsz
te vēl
celazime.png nesaule2.png nesauleskalns.jpg kirdik.jpg moto.png
 
aivarsz
Vēl nedaudz:
kempings.png caks.png burovs2.png gaizinstars2.png gaizinstars.jpg
 
aivarsz
Un vēl mazliet:
burovs1.png lelles3.png lelles.png burovsx.png
 
gacans
Ja jau tas bija slēgtais biedru pasākums ,tad kamdēļ likt bildes šeit ,var taču likt slēgtajā sadaļā !!
 
aivarsz
Arī jūs piedalījāties nosacīti slēgtā pasākumā ar ielūgumiem. Vai kādam ir problēmas? Mēs neko un ne no viena nekad neesam turējuši skapī.
Labojis aivarsz uz 11-09-2018 23:57
 
aivarsz
Gacans, tu noteikti jutīsies labāk, ja pratīsi domāt pozitīvāk. Bez uzbraucieniem, jawaklubs.lv vārdā, Aivars. Vēlies k-ko pozitīvi mainīt Jawistu kustībā? Tad dari un nāc pulciņā ar saviem konstruktīvajiem piedāvājumiem un idajām. Bez negatīvisma. Tad lietas rullēs.
Labojis aivarsz uz 12-09-2018 00:02
 
gacans
aivarsz rakstīja:

Gacans, tu noteikti jutīsies labāk, ja pratīsi domāt pozitīvāk. Bez uzbraucieniem, jawaklubs.lv vārdā, Aivars. Vēlies k-ko pozitīvi mainīt Jawistu kustībā? Tad dari un nāc pulciņā ar saviem konstruktīvajiem piedāvājumiem un idajām. Bez negatīvisma. Tad lietas rullēs.
Aivar ,nava negatīvisma un uzbrauciena ,kas bija tik dikti slēpjams ,ka braucienu ,nevarēja organizēt atklātajā sadaļā ,ar piebildi kluba biedriem ,pēc tam uzrakstīt nelielu atskaiti ,salikt bildes un visi būtu apmierināti ,vai bija bailes ,ka nekluba biedri sāks uzprasīties bariem !!! Ja slepenība tad līdz galam !!! Es vienkārši neliekuļoju pasaku ,kā ir !! Jā un vēl ,kur mūsu pasākums bija nosacīti sļēgts ,Andis jau laicīgi bija ierakstījis uzaicinājumu ,lasi topa "Uzrīkojam izbraucienu" sākumā !!! Visiem labu dienu !! Smile
Labojis gacans uz 12-09-2018 08:23
 
AndisL
Gribu vēlreiz pateikt paldies klubam! Zinu cik daudz darba un arī līdzkļus prasa šīs kustības uzturēšana. Mēs to novērtējam!!!
Šoreiz tā dumji sanāca. Nebūtu noteikti organizējis 8.09. braucienu, ja būtu zinājis, ka klubam pasākums. Uzzināju, kad jau biju datumu nopublicējis. Atsevišķu sadaļu šim braucienam neveidoju, jo nekāda iepriekšēja rezervācija nebija nepieciešama. Ja kāds neizlasīja, vai nesaprata, man ļoti žēl. Šis tak nebija pasākums uz ielūgumiem! 'Ja tā būtu, nebūtu rakstījis forumā.
Un vēl. No Bauskas pasākuma vakarā atbraucu mājās, jo nepazinu nevienu cilvēku, bet tagad man pilna sēta ar mocīšiem sabrauca un tas ir kluba nopelns.
Paldies!
Andis.
 
Laacis_ar07
Par to slēpšanu Gacanam taisnība..es šoreiz pat būdams kluba biedrs nepamaniju šo pasākumu..tādēļ arī nepiedalijos. Anda pasākumu redzēju laicīgi..bet nolēmu ka pārāk tālu..dēļ ko agri jāstartē.Man brīvdienās patīk pagulēt ilgāk.
Bet malači..visi.. labi kopā laiku esat pavadijuši!
 
aivarsz
Laacis_ar07 rakstīja:

Par to slēpšanu Gacanam taisnība..es šoreiz pat būdams kluba biedrs nepamaniju šo pasākumu..tādēļ arī nepiedalijos. Anda pasākumu redzēju laicīgi..bet nolēmu ka pārāk tālu..dēļ ko agri jāstartē.Man brīvdienās patīk pagulēt ilgāk.
Bet malači..visi.. labi kopā laiku esat pavadijuši!


Daini. Kad logojies jawaklubs.lv, kā kluba biedrs, lieto savu paroli ar visām iespējamajām kluba biedra pielaidēm. Un ne...rs pa tukšo. (Mans dusmīgs). Atklāsies pilnīgi cita aina.
Un visa informācija par patieso dzīvi taps pieejama. No Gata puses izjutu tikai negatīvismu. Vai lietu neizpratni. Kluba biedriem, kas mēģina taisīt Jawa kustību krāsaināku, ir nepieciešami savi slēgti komunikācijas veidi. Šoreiz, sapulce un izklaide vienkopus pulcēja tikai ap 35% no kluba ļaudīm, kuri spēja, varēja un gribēja pasākumā piedalīties, lai atpūstos, pabaudītu atvasaru un padiskutētu par tuvāku vai tālāku nākotni. Tik dēļ jums, daiļās dāmas, dēļ jums. Tādēļ, tika ielikta mikro foto atskaite par to, ka mēģinam slēgtā vidē ar izziņas elementiem veidot iekšēju kluba biedru pasākumu, kuru, pēc tam, drīkst un vajag atrādīt arī publiskā telpā.
 
gacans
aivarsz rakstīja:

Laacis_ar07 rakstīja:

Par to slēpšanu Gacanam taisnība..es šoreiz pat būdams kluba biedrs nepamaniju šo pasākumu..tādēļ arī nepiedalijos. Anda pasākumu redzēju laicīgi..bet nolēmu ka pārāk tālu..dēļ ko agri jāstartē.Man brīvdienās patīk pagulēt ilgāk.
Bet malači..visi.. labi kopā laiku esat pavadijuši!


Daini. Kad logojies jawaklubs.lv, kā kluba biedrs, lieto savu paroli ar visām iespējamajām kluba biedra pielaidēm. Un ne...rs pa tukšo. (Mans dusmīgs). Atklāsies pilnīgi cita aina.
Un visa informācija par patieso dzīvi taps pieejama. No Gata puses izjutu tikai negatīvismu. Vai lietu neizpratni. Kluba biedriem, kas mēģina taisīt Jawa kustību krāsaināku, ir nepieciešami savi slēgti komunikācijas veidi. Šoreiz, sapulce un izklaide vienkopus pulcēja tikai ap 35% no kluba ļaudīm, kuri spēja, varēja un gribēja pasākumā piedalīties, lai atpūstos, pabaudītu atvasaru un padiskutētu par tuvāku vai tālāku nākotni. Tik dēļ jums, daiļās dāmas, dēļ jums. Tādēļ, tika ielikta mikro foto atskaite par to, ka mēģinam slēgtā vidē ar izziņas elementiem veidot iekšēju kluba biedru pasākumu, kuru, pēc tam, drīkst un vajag atrādīt arī publiskā telpā.
Labi ,lai jau paliek ,ja tā vaiga ,Jums tur valdē labāk redzams ,bet Andim es pievienojos ,Jawa klubs ir apvienojis un sapazīstinājis daudz pozitīvu cilvēku ,protams, mēs to novērtējam !!! Un ja pasaka ko asāk ,nevajaga uz reiz tā Aivar pukoties un piesaukt negatīvismu un runāt par dir.... ,Krieviem labs teiciens ,bez obidi, !!! Smile
 
morgans
Šoreiz atļaušos arī es! Visi mēs esam forši onkulīši un visiem ir taisnība!!! Ar šo arī BEIDZAM (cepašanos neparko)! Angry
 
aivarsz
Gatim paldies par pozitīvu atbildi. Morganam, tieši tāpat, par konstruktīvu iesaistīšanos. Nu esam jau mēs visi tak pozitīvi lādēti onkulīši! Tādēļ jau arī turamies kopā, kas tikai priecē.
Labojis aivarsz uz 16-09-2018 00:36
 
Iet uz forumu: