Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Regulējošās šaibas
Rupeiks
Sveiki,esmu regulējošo šaibu meklējumos.
Pa lielam esmu izmisumā,nevaru nekur atrast.Varbūt ir kāds biedrs kam garažā ir dažāda platuma,biezuma šaibas?
Apzvanīti entie kantori,jautāju Georgam,bet tas tāds patāls variants.Gribu motociklam sašeibot kārbu un saregulēt kloķvārpstu (iž planēta3)
Iesakiet vismaz kur meklēt,kam zvanīt...
img-20181016-wa0014.jpeg img-20181016-wa0016.jpeg

Labojis Rupeiks uz 17-10-2018 13:49
 
Rupeiks
Bildē redzama šaiba priekš kārbas,vaig vel šaibas ar iekšējo diametru 20mm. Biezums 0,5-1,0mm
 
kaspars
Tikai kā ieteikums,- kādā auto/traktoru/hidraulikas veikalā piemeklēt alumīnija vai kapara blīvpaplākšņus. Nav, protams, panaceja, bet pieejami dažādos diametros (āra, iekšas) un biezumos, piedevām tos alumīnija veidojumus ar nelielām iemaņām un lentas slīpmašīnu var padarīt plānākus.
 
Rupeiks
kaspars rakstīja:

Tikai kā ieteikums,- kādā auto/traktoru/hidraulikas veikalā piemeklēt alumīnija vai kapara blīvpaplākšņus. Nav, protams, panaceja, bet pieejami dažādos diametros (āra, iekšas) un biezumos, piedevām tos alumīnija veidojumus ar nelielām iemaņām un lentas slīpmašīnu var padarīt plānākus.

Nu veczēn viņām vaig būt no izturīga materiāla aluminijs tur nu gan galīgi neģeld.tur jabūt īpašam sakausējumam,tur ir ļoti liela berze.
 
kaspars
Nekas nav mūžīgs, bet manam modelim tur nedaudz eļļa paredzas.
 
AldisK
Diezgan labs materiāls var būt dažādas špaktelēšenas lāpstiņas. Vienīgi neesmu mēģinājis, vai var izurbt vajadzīgā izmēra urbumu. Ārējo noteikti var apfleksēt.
 
gacans
Rupeiks rakstīja:

Bildē redzama šaiba priekš kārbas,vaig vel šaibas ar iekšējo diametru 20mm. Biezums 0,5-1,0mm
Šāda biezuma šaibas jebkurš virpotājs sadurs no melnā metāla ,nekādas super cietas nava vajadzīgas ,otrs variants dodies uz lāzer griešanas kantori lai no dažāda biezuma loksnēm sagriež ....
 
Rupeiks
gacans rakstīja:

[url=http://www.jawaklubs.lv/forum/viewthread.php?thread_id=1654&pid=23860#post_23860]Rupeiks rakstīja:[/url

Bildē redzama šaiba priekš kārbas,vaig vel šaibas ar iekšējo diametru 20mm. Biezums 0,5-1,0mm
Šāda biezuma šaibas jebkurš virpotājs sadurs no melnā metāla ,nekādas super cietas nava vajadzīgas ,otrs variants dodies uz lāzer griešanas kantori lai no dažāda biezuma loksnēm sagriež ....

To arī Georgs minēja.virpotājs tāda biezuma neizvirpos,bet par lāzeru ir doma painteresēties galīgā bezizejā..
 
magaivers
Man ir pieejams 0.015 mm nerūsējošā metāla jenta 5cm plata un garumu pēc vajadzības. Vajadzīgos diametrus vari izsist, un būs čotka!
Ja ir interese tad PM.
 
Aigars_R
Rupeiks rakstīja:

Bildē redzama šaiba priekš kārbas,vaig vel šaibas ar iekšējo diametru 20mm. Biezums 0,5-1,0mm


Par dažāda izmēra paplāksnēm var interesēties gultņu veikalā Rīga, Bukultu iela 1c. Tel. :
205215559. Sev nepieciešamās, taisot JAWA motoru ,esmu tur dabūjis.
 
Rupeiks
Paldies jums par info..Smile
 
treners
Es pērku Wurth, tur pieejamas dažādu izmēru ar biezumu 0,3 un 0,5 mm. Mīnuss - jāpērk viss iepakojums.
 
Rupeiks
treners rakstīja:

Es pērku Wurth, tur pieejamas dažādu izmēru ar biezumu 0,3 un 0,5 mm. Mīnuss - jāpērk viss iepakojums.

ja nav noslepums kurā wurth filiālē?,skatījos kad ir uz daugavgrīvas ielas..tur varētu būt?un kā viņiem viņas saucās?kā jautāt!citur prasu regulējošas šaibas šīe rausta plecus!
 
treners
Uz vietas domāju nekur nebūs, jāsūta no kataloga, es sūtīju Madonā
 
treners
Ja ir zināmi nepieciešamie paplākšņu biezumi un iekšējie diametri, varu padalīties. Biznesu ar dzinēju remontu es netaisu, remontēju tikai tuviem draugiem, vēl pašam priekš savām divām Jawām vajadzēs, tā ka man paplākšņu pietiks. 22011937, reizēm esmu arī galvaspilsētā un arī citās vietās.
 
Iet uz forumu: