Pieslēgties
Lietotāja vārds

ParoleNeesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 539
Jaunākais lietotājs: Burnqvist
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Jawasakki 2019.
Gatis123
Pievienojos Rich rakstītajam,es tikai par garāku braucienu...Smile
Man tikai vajadzētu zināt precīzi uz cik dienām jārēķinās..
 
Gaigars
Es palieku pie Alda piedāvātās pamatpaketes.
 
Peteris
Retais rakstīja:

Klau draugi. Es uzskicēju savu mazliet sapņu maršrutu. Ja jau brauc uz turieni, un baigi kilometrus tas nedod, var apvienot pasākumu ar ritīgi krutu ceļojumu un es pat teiktu lielbraucienu. Ko tauta saka par variantu, ka uz turieni ar prāmi, atpakaļ pa cietzemi? Vienkārši, es nekad neesmu bijis Krievijā. Bet ja brauc pa šādu maršrutu, var paķert Karēliju un Pēterburgu. tas kilometru ziņā šķiet neko baigi klāt nemetīs, bet nu domāju, ka Karēlija būtu interesanti iespaidi un Ļeņingradā noteikti būtu ko redzēt. content26-foto.inbox.lv/albums/r/retays/06-01-2019/Sapnu-marsruts.sized.jpg Šajā maršrutā neliels errors gan ir, ar 100 km līkumu , tur kļūdas pēc ir Viborga, bet tas viss ir variējams un koriģējams.


Es gan ieteiktu braukt caur Petrazavodsku - būs daudz foršāk !
 
Retais
Tev taisnība, pa otru pusi Ladoga ezeram būtu vispār nereāli kruta..Smile Bet nu pagaidām baigā atsaucība Krievijas apskatei nav.
 
Girts
Man pieņemami ir dažādi brauciena varianti,gan Alda pamatpakete,gan krievijas plašumu apskate.
 
Rich
Retais rakstīja:

Tev taisnība, pa otru pusi Ladoga ezeram būtu vispār nereāli kruta..Smile Bet nu pagaidām baigā atsaucība Krievijas apskatei nav.


Nav jau jābūt lielam baram, aizlaidīs pie krievuškāmGrin divatā, mazāka konkurenceGrinGrinGrin!
 
Kaarlis
Riču! Sieva šito nelasa?Grin
 
Kaarlis
Par Karēliju: Esmu bijis tur vairākkārt dažādos laikos un formātos. Savdabīga daba mazliet vairāk ziemeļu virzienā kā atrodamies mēs. Purvi, klintis, ezeri. Pilnīgi noteikti tā būtu Meka variantam lai atslēgtos no sabiedrības un civilizācijas vispār. Grupā laikam nesanāk. No motociklista skatu punkta te īsti darīt nav ko. Kilometru tīšana ar ceļmalas krūmu vērošanu. Pilnīgi nevar salīdzināt ar Norges fjordiem vai Adrijas jūras piekrasti. Bez tam, pat vasarā klimats ne visai. Izejot no pozīcijas: man jau ir pietiekami gadu lai pat 3 dzīvēs nevarētu apmeklēt visas pasaules valstis, es pass. Man vairāk prāts nesās uz teorētiski nosprausto Melnkalni un varbūt pieķert kaut ko no Serbijas vai Albānijas... Cik braucēju tik viedokļu.
 
Rich
Kaarlis rakstīja:

Riču! Sieva šito nelasa?Grin


LasaShock
 
Kaarlis
Kā tev neveicās! Grin
 
Iet uz forumu: