Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Jawisti slēpo 2019
Retais
Čau visiem. Pavasaris vairs nav aiz kalniem, janvāra otro pusi sola aukstu. Kas šogad ar ikgadējo tradīciju tikties Gaiziņa augstienē un paslēpot? Smile
 
aivarsz
Čau visiem. No vakardienas slēpoju Austrijas un Šveices pierobežā. Uz Latviju atslēpošu ap 16. janvāri. Tad arī pievērsīšos šī pasākuma iespējamajiem datumiem.
 
aivarsz
Čau onkulīši.

Jawaklubs ziemas tusītis, pat neatceros ātrumā, no kura gada, škiet, ka no 2012.

Atkal- GAIZIŅŠ- Golgāts 2019. Ir nobukots. Sākam sestdien, 26. janvārī, cik agri vien vēlamies. Beidzam svētdien, 27. janvārī, cik vēlu vēlamies. Rezervēta krodziņa māja, kā parasti. Juris un Nata mūs gaida. Formāts, kā ierasts- pilnīgs tūrisms, bez extrām 3, 4, vai 5 zvaigžņu līmenī. Tur jau ir tas smeķis!

Izguldāmo personu skaits- max 16 cilvēki. Naktsvieta 15 Eur. Bērns līdz 10 gadiem puscena. Līdz 5 gadi free.

Asinam kantes, tie, kas uzslēpo un dodiet ziņu braukt gribētāji. Lielajā Golgātā jauns T- bar pacēlājs no nu jau bijušās Zviedru cepures. Šī nogāze ir nedaudz paaugstināta un pilnvērtīgi strādā kopš šodienas. Jauna kamertrase 130 metri gara, aprīkota ar pacēlāju. Ir jaunumi, un forši. Tas, kas nav jaunums, ir, ka pārējās izmaksas inflācija ir maz ietekmējusi, bet, protams, ir. Distanču slēpes arī ir pieejamas. Labu omu ņemam līdz, un tiekamies. Lūdzu, ļoti operatīvi dot man ziņu, par vēlēšanos un varēšanu piedalīties.

Tādi tie Latvijas Ziemas pasākumi ir. Vienmēr iespējami pārsteigumi, tādēļ, jāorganizējas ātri un operatīvi.
 
morgans
Es saprotu,ka priekšroka tiek dota cilvēkiem kas zina ko darīt ar tiem ''dēļiem'' pie kājām?! Es kā tusetājs parastais varētu pretendēt uz pāri palikušajām vietām(ja tādas būs) mājiņā.
 
aivarsz
Reģistrācija pasākumā nenozīmē siet koka gsbalus pie kājām. Šis ir kopīgs ikgadējs maztusiņš Vidzemes augstienē. Tādēļ, raksties tik iekšā.
 
modza
morgans rakstīja:

Es saprotu,ka priekšroka tiek dota cilvēkiem kas zina ko darīt ar tiem ''dēļiem'' pie kājām?! Es kā tusetājs parastais varētu pretendēt uz pāri palikušajām vietām(ja tādas būs) mājiņā.

Nepatīk "dēļi" pie kājām, pamēģini tak kameru trasi. Tas ir ne mazāk jautrs pasākums, īpaši diennakts tumšajā laikā...Grin
 
solists
1. Aivars un Jana
2.Ģirts un Aiva
3.Aldis, Zigita
4.Retais
5.Guntis ar nakšņošanu.
6. Arnis
7.Gaigars +1 vai 2, nakšņošana pēc apstākļiem
8.Solists(Ģirts) + Inga ar nakšņošanu
9. Kaarlis +1+ sīcis
Labojis morgans uz 22-01-2019 23:18
 
aivarsz
Līdz ar šo ziņoju, ka 16 guļamvietas Golgāta mājiņā ir aizsistas. Tā arī ir mājiņas kapacitāte.
Ja vēl kāds grib pievienoties, jāpameklē naktsmītne blakus Gaiziņam.

Turpat, ļoti netālu (2km), ir viesu māja Gaiziņstars, piemēram. (56.87094 N 25.98485 E), tel. 26558644, 64828123.

Vai Pelādes 1.6 km attālumā. Tel. 29174945, 29172385, (56.867501, 25.973064). Pēdējā info, ka, visdrīzāk, Pelādes vairs neuzņem viesus.
Labojis aivarsz uz 22-01-2019 22:25
 
bargais
24km attālumā dzīvoju es. Istaba, labierīcības un WiFi par brīvu
 
AldisK
Pasākums beidzies. Bija superīgs sniegs un trases. Patīkami atkal satikties. Paldies Aivaram par organizēšanu un pārējiem par piedalīšanos.
 
Guntis
PALDIES ! Aivaram par pasākumu,bet....

P.S. FUI,tie kas pieteicās nakšņot,bet nenakšņoja... cik cilvēku palika aiz -borta- ??? nākamreiz esam ? -tolerantāki- ? saprotošāki?
 
Iet uz forumu: