Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Klaipėda- Kaļiņingrada
Retais
Vienā no pēdējiem pasākumiem, kad bija iemalkots kāds gards dzēriens, radās (atdzima) un tika apspriesta doma par Kaļiņingradas izbraucienu, ko varētu apvienot ar Baltic Jawa 2019 apmeklējumu kas šogad notikšot Klaipēdā - attiecīgi ne cik tālu nav arī Kaļiņingrada. Ja mani atmiņa neviļ, tie bija kaut kādi jūnija pēdējie datumi.
Principā izbraucieniņš, ja to pat apmeklē kopā ar lietuviešu pasākumu, nav pārāk garš (domāju piecās dienās varētu ierakstīties), bet varētu būt diezgan interesants un piesātināts, turklāt tāds diezgan nebijis. Ko tautieši saka?
Labojis Retais uz 24-02-2019 13:57
 
Kaarlis
Zinu aptuveno plāniņu. Man patīk. Domājams, braukšu.
 
Rich
Es tikai par, it sevišķi, ja ir jau plāniņšWink. Kārli, tikai bez fanātismaGrin, zinu kā jūs maucat.....
 
aivarsz
Mani arī šī ideja saista. Bez tam, Kāļiņgradas Jawisti mūs labprāt uzņemtu. Būtu arī reāli gidi, kas parāda foršākās vietas.
 
aivarsz
Jūnijs, 29. un 30., Jūlijs 01.LT Baltic Jawa, Jawa Fanu Klubas, pasākums Klaipēdā.
 
Kaarlis
Rich rakstīja:

Es tikai par, it sevišķi, ja ir jau plāniņšWink. Kārli, tikai bez fanātismaGrin, zinu kā jūs maucat.....
-
kas ir? Normāli braucu. Kur ručkai atdure tur arī turu. Vairāk jau negriežu! Grin
 
Gaigars
Jūnijs tāds pasākumiem bagāts mēnesis,bet uz Kēnigsbergu jābrauc, es par!
 
uldens
Sorry, biju spiests padzēst, lai atbrīvotos no gļuka. Tagad strādā.

www.google.com/...!3e0?hl=lv
Labojis uldens uz 23-02-2019 14:13
 
uldens
šis tik tāds uzmetums,varam izbraukāt krievzemi un tad pa otru pusi ārā un pavizināmies vēl mazliet.
 
aivarsz
Man padomā bija īsāks pārbrauciens, lai lieki netērētu atvaļinājuma dienas. Klaipēda, prāmītis, ceļojums pa Kuršu kāpu ar apskates objektiem, Kēnigsbergas un apkārtnes ekskursija, pēc tam, kopā ar Kēnigsbergas Jawistiem Karoli un Co pa kontinentu uz Klaipēdas Baltic J pasākumu, pēc tam ceļš mājup.
Labojis aivarsz uz 24-02-2019 12:06
 
AldisK
aivarsz rakstīja:

Man padomā bija īsāks pārbrauciens, lai lieki netērētu atvaļinājuma dienas. Klaipēda, prāmītis, ceļojums pa Kuršu kāpu ar apskate objektiem, Kēnigsbergas un apkārtnes ekskursija, pēc tam, kopā ar Kēnigsbergas Jawistiem Karoli un Co pa kontinentu uz Klaipēdas Baltic J pasākumu, pēc tam ceļš mājup.

Īsākam maršrutam tikai pa Kaļiņingradas apgabalu es arī pievienotos. Esmu ar mieru visādi variēt. Labāk būtu Aivara variants, bet var arī otrādāk. Kopā uz Kaļiņingradu un pēc tam citi uz Poliju es uz māju.
 
aivarsz
Vakar sazinājāmies ar Kauko Suntioinen. Arī viņš vēlas apvienot Baltic J ar Kēnigsbergas apmeklējumu. Vēl nav skaidrs, pirms, vai pēc J pasākuma Klaipēdā. Iespējams, ka sanāks kopīgs ceļojums.
 
Retais
Pa lielam jau neviens no variantiem notīto kilometru skaitu un brauciena ilgumu nemainītu, bet tāds variants, ka leišu pasākums ir kā noslēguma fāze, arī ir ne mazāk ģeniāls Smile
 
aivarsz
Man domāt, ka tie onkuļi, kuri nav redzējuši skaistos prūšu un vācu piejūras skaistumus, mierīgi rullē pa Poliju līdz Dancigai un Sopotai. U.t.t. Es tur visur esmu bijis nesen. Mani interesē tikai zona 404, jeb Krievijas uzurpētās Prūšu zemes- Kēnigsbergas apvidus izpēte. Tur es neesmu bijis kādus 45 gadus. Bet labi iespaidi no tiem laikiem ir palikuši.
 
Rich
Es pievienošos jebkuram variantam.
 
Retais
par Poliju esmu ko palaidis garām drusku. Man ar galvenokārt tā Kēnigsberga interesē. galvenokārt dēļ labā formāta un mazo dienu skaita. jau uzlīmju dizains pa galvu sāk grozīties..Grin
Labojis Retais uz 24-02-2019 18:43
 
amedus
Mani arī interesē šis brauciens, jo 2 jaunības gadus pavadīju tur...
 
koknesis
Mani arī interesētu šis izbrauciens !
 
http://atlasmotors.lv
Peteris
aivarsz rakstīja:

Man domāt, ka tie onkuļi, kuri nav redzējuši skaistos prūšu un vācu piejūras skaistumus, mierīgi rullē pa Poliju līdz Dancigai un Sopotai. U.t.t. Es tur visur esmu bijis nesen. Mani interesē tikai zona 404, jeb Krievijas uzurpētās Prūšu zemes- Kēnigsbergas apvidus izpēte. Tur es neesmu bijis kādus 45 gadus. Bet labi iespaidi no tiem laikiem ir palikuši.


Es, arī nēesmu tur bijis kādus 40 gadus, būtu interesanti !
 
andrys
Peteris rakstīja:

aivarsz rakstīja:

Man domāt, ka tie onkuļi, kuri nav redzējuši skaistos prūšu un vācu piejūras skaistumus, mierīgi rullē pa Poliju līdz Dancigai un Sopotai. U.t.t. Es tur visur esmu bijis nesen. Mani interesē tikai zona 404, jeb Krievijas uzurpētās Prūšu zemes- Kēnigsbergas apvidus izpēte. Tur es neesmu bijis kādus 45 gadus. Bet labi iespaidi no tiem laikiem ir palikuši.


Es, arī nēesmu tur bijis kādus 40 gadus, būtu interesanti !

Ja visiem zvaigznes būtu labvēlīgas, salasītos labs bariņšGrin, atmiņasWink...Pirms 30 sabiju tur arī savus 2 gadus...Smile. Žēl, šai vasarai citi plāni...Frown
 
Iet uz forumu: