Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 4

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Spidometrs 354
KarlisV
Nepieciešama jawa 354 spidomentra bultiņa vai arī viss spidometrs. Saimniecībā noderēs. tel:29127060.
wp_20190306_002.jpg
 
aivarsz
354 Veterāns spidometrs pateica- jāiet atpūtā? Šonedēļ Grand Swap. Arī variants.
 
KarlisV
aivarsz rakstīja:

354 Veterāns spidometrs pateica- jāiet atpūtā? Šonedēļ Grand Swap. Arī variants.

Jā, kā redzams 64tūkst. Varētu jau braukt kā ir, bet tehniskā skate tuvojās.
 
oilmaster
www.ss.com/...jlpmj.html
 
AldisK
Man ir bultiņas no 634 spidometriem. Var būt var ko sakombinēt?
 
KarlisV
AldisK rakstīja:

Man ir bultiņas no 634 spidometriem. Var būt var ko sakombinēt?


Paldies Aldi, droši vien tā būs jādara. Biju apskatīties Raimonda SS.lv atrasto, bet viss slikti ieskaitot bultiņu (protēze no drāts).
 
aigars
Cjaw, te Aigars Birzniekos! Man arī tā bulta salūza, iedevu Georgam , tas pulkteņmeistaram , kaut ko salīmēja , bet sūc vien sanāca, bija pa smagu vai salūza - neatceros. Koroče kaut kādu spiģiku jau salika ar 638 bultu, skatei jau der, bet nav tā smalkuma! Ja var dabūt jaunu , tad es tā darītu, jo visur jau izmaksas un laiks... Šitam spiģikam iekšas no citiem labi nederēja ... Čakarējās ilgi, kamēr vispār kaut kas derīgs sanāca!
Aigars Birzniekos.
 
opozits
Man viens lieks 354 spidometrs ir
 
andrys
Nav pie rokas 354 spidometra, tāpēc pieņēmums bez apgalvojuma: stipri līdzīgas, vismaz vizuāli, ir bultiņas vecajam padomju auto ZiL 130 pneimosistēmas manometram. Varbūt dziļās bēdās esot tās der, vismaz pagaidu variants. Visvairāk šaubos par asītes diametriem -čehs un krievs. Bet var būt ka derFrown
 
aivarsz
Ej nu sameklē šodien ZIL 130 mērpaneļus. Bet problēma jau varētu būt atrisinājusies, ja opozits un KarlisV ir atraduši kopsaucēju.
Labojis aivarsz uz 15-03-2019 23:28
 
KarlisV
Paldies, viss pamazām būs atrisinājies. Pēc vairāku viedokļu uzklausīšanas, nonācu pie secinājuma, ka vislabāk meklēt ir orģinālu no veciem krājumiem.
Labojis KarlisV uz 16-03-2019 19:34
 
kergers
Varbūt noder. Spidometrs dzīves pamocīts, bet izskatās, ka pati bultiņa vēl vesela.

www.antik-war.lv/...;t=1473732
 
Krisis
https://www.jawashop.com/needle-of-speedometer-white-red_z3070/
 
Iet uz forumu: