Pieslēgties
Lietotāja vārds

ParoleNeesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 592
Jaunākais lietotājs: Makleins
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
MCA Motosezonas atklāšana 2019
aivarsz
Jau drīz, 27.04.2019. Zīmīgi, ka Jawaklubs jau ir afišiņa, bet MCA publicēja savējo ar pāris dienu kavēšanos....


content27-foto.inbox.lv/albums/r/retays/08-04-2019/Sezonas-atkl-anas-plak-ts-ar-pl-nu.sized.jpg


Tikšanās vieta ir sākot no plkst.

10.00 Ulmaņa gatvē 2 / K2 (bijusī rūpnīca "Straume" ). Tur atrodas mūsu ilggadējā aktīvista un atbalstītāja uzņēmums 123divani.lv . Būs uzkodas un citi gardumi.

IZMAIŅAS! 11.20. Jawiskā kolonā dosimies uc T.C. Mols. Tur, kā ierasts, būs rezervēta vieta, kur visiem kopā noparkoties, blakus MCA klubiem.

13.00. kolonas starts no T.C. Mols.

13.40 finišs krastmalā. Pēc zināma laiciņa pavadīšanas krastmalā,tie, kuri vēlas, varēs doties kopīgā Jawistu izbraucienā, virziens- Ķekava.

14.45 Pārbraucam uz blakus esošo DUS Circle K, Eksporta ielā 1C (blakus ostai), kur neapzinīgie elementi var uztankoties (šo punktu varam arī izlaist).

15.00 Starts no Circle K uz Ķekavu. Gala punkta adrese: Odukalns, Ķekavas pagasts. Rīgas iela 103, krodziņš Kalnakrogs.

16.00 Interesentiem paredzēta neliela pavakariņošana un patusēšana pāris stundu garumā. Būs arī pa kādai informatīvai runai. Un tālāk, ceļi šķirsies vai turpināsies, atkarībā no lustes.

Lūgums pieteikties visiem potenciālajiem dalībniekiem, kā arī uzrakstīt, vai piedalīsies gastronomiskajā noslēgumā Ķekavā.
motosezonas-atklasana-latvij-2019.jpg

Labojis aivarsz uz 09-04-2019 18:53
 
oilmaster
Tātad par kopēju pusdienošanu Kalnakrogā, Ķekavā.
Vieta laba, netālu no Rīgas un pārējiem viegla tikšana uz māju caur apvedceļu uz jebkuru Latvijas pusi.
Būs kopīgas kompleksas pusdienas, kuras jāpiesaka iepriekš!
Cena 10 EUR. Jāmaksā uz vietas.
Lūdzu gribētājus, kopīgi paēst, laicīgi pieteikties šeit, Vai pie manis personīgi. 26363340
Pēdējais pieteikšanās laiks ir līdz piektdienas (26 apr.) 11.00.
Uz pārējo pasākumu daļu, iepriekš pieteikšanās nav vajadzīga.
 
Eduards
Spriežot pēc sākotnējā saraksta, pulcēsimies diezgan plašā domubiedru lokā, laika prognoze arī pagaidām ir labvēlīga. Piedāvāju nošaut divus zaķus, tas ir, safilmēt darba materiālu video rullītim augustā gaidāmajam salidojumam. Ir panākta sākotnēja vienošanās ar drona dīdītāju. Pamatideja ir uzfilmēt no augšas vārdu Jawa saliktu no motocikliem. Šim mērķim nepieciešami 21 solo motocikli, tas ir minimālais skaits. Ja būs vairāk motociklu, izdomāsim kur novietot, tāpat arī motocikli ar blakusvāģiem, paskatīsimies cik daudz tādu būs un kā varam pievienot kopējā bildē. Ir vairākas potenciālas vietas, kur uzfilmēt. Ir laukums pie Rīgas robežas, iepretim Rīgas lielajam uzrakstam. Šodien biju piebraucis, varam nebūt vieni, šodien tur stāvēja divas fūras. Izbraukāju Doles salu, ir laukums pie Daugavas muzeja Doles salā, tāpat ir pietiekoši labi pāris ceļa posmi, lai uzfilmētu kolonnas braucienu. Auto kustība tur ir salīdzinoši maza, varētu izdoties. Ir vēl ideja uzrakstu veidot rotācijas apļa vidū, bet spriežot pēc šodienas kustības intensitātes, diez vai tā ir laba doma. Esot laukums arī netālu no Kalnakroga, tur es nebiju piebraucis. Filmēšanos Doles salā vatētu taisīt pēc pusdienām Kalnakrogā, lai nav jāsasteidz, bet arī pārāk nevelkot garumā. Domāju, ka par galīgo lēmumu varam vienoties jau klātienē aprunājoties, pirms lielā kolonnas brauciena sestdien. Par safilmētā materiāla izdošanos neko nevaru solīt, pieredzes šādu lietu veidošanā nav nekādas, pamēģināsim, ja izdosies - liksim salidojuma video rullītī, ja nē, tad visu dalībnieku personīgai lietošanai un labām atmiņām. Uz tikšanos sestdien.
 
Rich
Sveiki Jawa zēni! Tie kas brauc no Vidzemes puses un vēlas braukt bariņā, tad rīt ap 9:00 pulcējamies Siguldā pie Šokolādes. Jauku dienu visiem!
 
Juris2
Dalībnieku un pusdienotāju reģistrācija:

1. Retais - ar kopgaldu!
2. AldisK + ēšana
3. Siguldietis+1 ar pusdienām.
4. Ģirts & Aiva ar gastronomisko noslēgumu.
5. Aivars +1 ar launadziņu
6. Morgans+1...ēd
7. Gints13 ar pusdienām.
8. Guntis bez ēšanas ,ja samainīs motoru.
9. Gacans - ar kopgaldu .
10. Magaivers ar pusdienām.
11. Oilmaster +1 ēdīs
12. Otomars ar pusdienām.
13. Vilciņš, ēdis arī.
14. Solists - 2 personas ar pusdienām
15. Jānis(Bukultu) - bez kopgalda.
16. Rich - 2pers.ar pusdienām.
17. Gaigars 2pers ar pusdienām
18. Spiker - bez pusdienām
19. Erix ar pusdienām
20. Juris+1 ēdīs
21. Erlands ar mielastu
22. PinkuJanis ar pusdienām 1 porcija
23. Aldis no Cēsīm ar kopgaldu
24. Pēteris ar kopgaldu
25. LaimonisR ar Ķekavas krogu
26. Dzintars - Amber ar kopgaldu
27. Valdis 638 ar pusdienām
28. AndisL+1 = 2 ēdāji
29. Māris + 1. Ēdīs
30. Laacis ar brokastīm
31. garais ar maltīti
32. Eduards, pusdieno, 3 ēdāji
33. Vitalijs3 ar Daugavpils karogu ar būs kuplajā pulciņā,bez launaga
34. Gints Legzda+1 pusdienas
35. Ritvars Meijers+1 pusdienas
36. Artis Vītiņš pusdienas
37. Lienāns Jr. ar maltīti
38. Archa7-2 cilv. ar kopgaldu
39. AigarsZ ar pusdienām
40. Mārtiņš +1
41. Andris-777 + 1 bez launaga
42. Uldens ar pusdienām
43. Agnis. Ar pusdienām
44. Kaasiits3 ar pusdienām
45. Ervīns & Laura bez puzdienām
46. KarlisV & Zane neēdīs, brauks mājāSmile
47. Juris2 + pusdienas
48. Mārtiņš ar pusdienām
49. ImantsP+1 ar pusdienām
50. Mr. Voldis ar pusdienām
51 Armands +1
52 Legzda +1
Labojis oilmaster uz 26-04-2019 16:29
 
aivarsz
Slēdzam reģistrāciju maltītei Kalnakrogā. 61 ēdājs.

Krodziņš jau nav bezizmēra, kā arī, personālam ir jāsaprot, cikos un cik cilvēkiem klāt galdu.
Otra lieta, kas ir būtiska- var būt atkāpes no pasākuma ēdināšanas plāna laikiem, sakarā ar to, ka Eduards ir iecerējis filmēšanas sesiju Ķekavā.

Vēl atkārtotas izmaiņas ir iespējamas saistībā ar izbraukšanas laika koordinēšanu vēl mazliet agrāk no Ulmaņa gatves 123 dīvāniem uz Molu, lai bez problēmām varētu iebraukt stāvvietā, kā arī vēl nodot savu simpātiju Gada motocikls 2019.

Vēlamais maršruts no Ulmaņa Gatves uz Molu: Ar dažām piesegšanas vietām. Postēju, jo, iespējams, pats uz Ulmaņa gatvi netikšu, lai nodrošinātu jums piekļuvi Molam.

Izbraukšana no 123 dīvāniem pa labi uz Ulmaņa gatvi kādam jāpiesedz.

Pagrieziens Bauskas ielā pa kreiso joslu pa kreisi, vēlreiz jāpiesedz labā puse, ja visi netrāpa pa zaļo.

Uzreiz pēc tam, momentāns pagrieziens pa kreisi uz Mūkusalas ielas apli, kas obligāti jāpiesedz labajā pusē, iespējams pat 2 močiem, jo īss luksofors un liela plūsma no Viesītes un Bauskas ielas griežoties uz Salu tiltu centra virzienā.

Mūkusalas aplis, jāpiesedz, lai visi var aizbraukt pirmajā izbrauktuvē pa Mūkusalas ielu Dienvidu tilta virzienā.

Tālāk nekas nav jāsedz, pagrieziens pa Jāņa Čakstes ielu, pāri Dienvidu tiltam, uzgrieziens uz Krasta ielas, un līdz Molam. Par pareizu iebraukšanu Mola stāvvietā informēšu telefoniski, vai, cerams, klātienē, ja tikšu līdz jums Ulmaņa gatvē.

Lūdzu pieteikties tos, kas varētu un gribētu kolonu novadīt no punkta A uz punktu B, lai varu operatīvi komunicēt. Mans Tel. 29336688.

Iepriekšējos gados Kārlis uzņēmās sakārtot šo pārbrauciena koordinēšanu, bet pagaidām nav pieteicies dalībai pasākumā šogad.

Cieņā, Aivars.
Labojis aivarsz uz 26-04-2019 14:00
 
oilmaster
Reģistrēšanās uz kopgaldu ir beigusies. Kopā pieteikti 65 ēdāji.
Labojis oilmaster uz 26-04-2019 16:28
 
Eduards
Labvakar, daži braucēji no Jelgavas pulcējas Circle K benzītankā, Brīvības bulvārī 1, Pārlielupē, plkst. 09:30 izbraucam uz Rīgu.
 
Retais
Kuri brauc no Ogres, caur Ogri?
 
E_S
Braucu no Ciemupes. Plānoju startēt ap 9:00. Ervīns 28672080
 
Laacis_ar07
Diemžēl kautkāda gripa mani vakar nopļāva. Ir slikti
 
Gints13
Veseļojies! Labākās zāles 0.7
 
Cezet_
+1 vakar saliku moci tikko izgaju skati)
 
aivarsz
Paldies visiem, kas organizēja tādus vai savādākus pasākuma apakšpunktus. 123dīvāni- Gerhards un Mārīte par starta punktu. Paldies čaklajiem ceļu bloķētājiem aktīvistiem, kas atgādāja 15 minūtēs kolonu no Ulmaņa gatves līdz Molam. Mazliet fui Mola dežurantiem, kas neizsekoja, lai iebraukšana Jawa laukumā būtu vienkārša. Sadarbība bija ļoti laba, beigās tila pieļauti fēleri. Paldies Raimondam par kulināro afterparty. Un visiem, kas palīdzēja lai taptu video reklāmas rullītis pasākumam JAWA ZEMGALĒ 2019. Jo īpašo Eduardam par atraktivitāti un uzņēmību mērķu sasniegšanā.
 
aivarsz
Sausā statistika- Pie Mola sagatavotajā kluba laukumā iebrauca 71 JAWA / ČZ motocikls. Un dažas Pannonia. Vēl pamanīju pasākuma norises gaitā dažas neatkarīgās Javiņas. Kas vēl- pirmo reizi apmulsu redzot tik daudz man neredzētas sejas JAWA saimē. Pa lielam skaitlim mēs jau viens otru atpazīstam vai dikti labi pazīstam un draudzējamies, kopīgi pavadītā laika vienoti. Vēlreiz paldies visiem, kas pagodinājāt ar klātbūtni!
 
AndisL
Pa skaisto!
Paldies Aivar par menedžēšanu! Gaidīju jau vakar runu?
Paldies Mārīt un Gerhard! Mārītes bija dikti stilīgas un gardas( maizītes)!
Paldies ceļu bloķētājiem! Raimondam par gardajām pusdienām! Tiešām ļoti garšīga virtuve. Un kaut kas nebijis, pat visu nenoēdām. Paldies Eduardam un Aigaram par Doles salu! Arnim par pareizā ceļa izvēli uz mājām un ceļabiedriem! Knapi varēju turēt lidzi Gintai. Malacis! Ievu smaržu saķēru diviem pavasariem. Paldies visiem, kuri bija iesaistīti šo svētku organizēšanā un dalībniekiem!
Jāpiekrīt Aivaram, kārtības nav! Kaut kā jāsakārto tā iepazīšanās. Ja jau Aivars tik daudzus nepazina, tad ko lai es saku no laukiem atbraucis? Vispār jau varētu izveidot karti, kur ieķeksēt mūsu lokalizāciju un mocīšus. Būtu vieglāk organizēt braucienus piesaistot vietējos.
Viss bija ļoti jauki!
P.s. Dronu iznīcinājām, cerams, ka filmiņu neapgaismojām?!
 
Eduards
Vakar vakarā bija labi padarīta darba sajūta, kas kā liela un sarežģīta puzzle veidojās no virknes lielākiem un mazākiem priekiem visas dienas garumā. Visu pirms visiem pēc garās ziemas bija pamatīgs braukšanas prieks un tikšanās prieks, pirmajā pit-stopā grūti bija nepamanīt uzņēmības, organizēšanas un viesmīlības Gerharda prieku. Satiksmes organizēšanas un kolonnas virzīšanas prieks nāca kā nākamais, ar spilgtajiem kluba biedriem dzeltenajās vestēs - bloķētāji, aizliedzēji, novadītājiSmile. Ar laiku vienosimies par terminoloģiju. Nevarēja nepamanīt, ka bloķētāji to dara ar milzu prieku un iedvesmu, kā arī radošu pieeju pāris autovadītāju pārgalvīgās uzvedības savaldīšanā. Prieks bija tik liels, ka Krasta ielā tam pievienojās arī blakusvāģu vadītāji. Neviltots prieks bija vērojams Raimonda acīs, vērojot kuplo dalībnieku pulciņu, kurš ir kārtīgi jāpabaro un personīgi ar katru aprunājoties, pusdienu naudiņu vācot. Pie pusdienu galda kopā būšanas prieks bija tik liels, ka nevarējām laist garām iespēju un apsveikt kaimiņu kompānijas jubilāru. Aktīvas kopā darbošanās, līdzdalības prieks ar radošu pieeju Doles salas filmēšanas laukumā ņēma virsroku pār Kalnakroga vēdera priekiem. Laikam tikai dronam vēdera prieki izrādījās lielāki par darbošanās prieku. Protams jautru sarunu un joku prieks mūs pavadīja šīs vasarīgās dienas garumā. Noslēgumā visiem pievienojās mājup braukšanas prieks. Kā moto sezonu atklāsim, tā arī to pavadīsim. Cik noprotu, mājās vai viesos, daudziem pievienojās pilna kausiņa pacelšanas prieks. Puzzle ir salikta. Priekā!!!Wink
 
Gaigars
Micro filmiņu izdevās atrast zālē, labi ka neizgaismojās pavisam.
 
morgans
YouTube Video
Motociklu vasara 2019 ir sākusies!
 
Rich
Pievienojos visiem tiem labajiem vārdiem un pateicībām, ko jau minējuši iepriekšējos komentāros. Bija lieliski atkal redzēt gandrīz visu mūsu ģimeni kopā. Daži no priekiem Siguldā čučāt devās tikai sešos no rīta.....Grin Lai dūmiem pildīti Latvijas ceļi visas vasaras garumā!!!
 
Iet uz forumu: