Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Uzrīkojam izbraucienu?
Gints13
Kā ar nelielu iesildīšanās izbraucienu pirms oficiālās sezonas atklāšanas sestdien vai svētdien (20. vai 21.aprīlis)? Varētu apskatīt, kā pēc ziemas ir samazinājies Kolkas rags vai arī veikt kādas citas vietas apskati pa citu maršrutu, ja ir labas idejas!
P.S. Nemācēju ziņojumu ievietot vecajā tēmā. Sanāca jauna.
Labojis Gints13 uz 18-04-2019 22:44
 
Retais
21.jau visi svētīs tās lieldienas..Bet sestdiena varētu kādu nelielu izbraucieniņu. Man octa ir uztaisīta un motuls iepikts
 
aivarsz
Rallijs sezonas garumā? Enter un sāk krāt punktus megabalvām.
 
Gatis123
Izskatīšu savas iespējas,bet labprāt pievienotos Sestdien!
 
AldisK
Šķiet rītdien varētu izmēģināt. Kurzemes puse derētu. Vidzemi patreiz negribu.
Kuldīgā visu laiku leca zivis. Vai vēl lec, nezinu. Varbūt var pārbaudīt? Ja, kāds nav redzējis interesants skats. Pati Kuldīga arī ir interesanta. Varbūt uz ātro var sarunāt un apskatīt Dzintara mopēdu kolekciju. Padomju mopēdus viņš savācis gandrīz visus, un pat ir daži ekskluzīvi modeļi, kuri ražoti dažos eksemplāros. Tie kuri brauc no Rigas puses var braukt pa jaunasfaltēto ceļu caur Zemīti un Kabili. Es varētu pievienoties krustojumā pie Pūcēm.
 
Guntis
zivis jau pasen aizlekušas
Labojis Guntis uz 19-04-2019 08:55
 
Guntis
varētu tikt 20.04,cikos, kur? uz kurieni,pa lielam vienalga Pfft
 
Gints13
Paliekam pie Kuldīgas. Kuldīgā varam izlemt tālāko maršrutu pēc apstākļiem. Es izbraukšu 8.00 no Circle k- Statoila, kas ir uz Ulmaņa gatves Jūrmalas virzienā pēc Depo veikala! Kurš pievienojas pa ceļam, padodiet ziņu par pievienošanās vietu. Mans tel. 29455798 Maršruts: Circle k - Tukums (pa Ventspis šoseju) tad pa P121 Zemīte Pūces Kabile Kuldīga.
Labojis Gints13 uz 19-04-2019 11:46
 
aivarsz
Lai jums jauks brauciens. Diemžēl šoreiz nepiedalīšos, man šodien dārza svētki, rīt, iespējams, varētu būt kāda promilīte ne priekš braukšanas.
 
otomars
mees jau izbraucaamGrin
content27-foto.inbox.lv/albums/a/atiselksnis/14-04-2019/20190419-122342.sized.jpg
 
Guntis
aivarsz rakstīja:

Lai jums jauks brauciens. Diemžēl šoreiz nepiedalīšos, man šodien dārza svētki, rīt, iespējams, varētu būt kāda promilīte ne priekš braukšanas.


man ar svētki...un tā...
 
Guntis
no Kuldīgs... piedāvāj braucien caur Priedain... uz Ēd Olu,un tad Alus sunga...pie suit sēv... Jūrkaln...
 
Guntis
P119
 
gacans
otomars rakstīja:

mees jau izbraucaamGrin
content27-foto.inbox.lv/albums/a/atiselksnis/14-04-2019/20190419-122342.sized.jpg
Paldies Andim par izbrauciena organizēšanu ,protams paldies visiem kas piedalījās šai braucienā ,kompānija ,kā parasti labākā ,jautrākā !! Baterijas uzlādētas ar pozitīvo enerģiju !!! SmileSmileSmile
Labojis gacans uz 19-04-2019 20:51
 
otomars
nakotne vai pagaatneFrown retorisks jautaajums
content27-foto.inbox.lv/albums/a/atiselksnis/14-04-2019/IMG-20190419-WA0025.sized.jpg
 
otomars
content27-foto.inbox.lv/albums/a/atiselksnis/14-04-2019/IMG-20190419-WA0015.sized.jpeg
 
aivarsz
Vakar bija vienkārši super, lai baudītu motobraucienu. Paldies, ka padalījāties ar info par slepenajā pasākumā paveikto. Mazliet sarkasma.
 
otomars
aivarsz rakstīja:

Vakar bija vienkārši super, lai baudītu motobraucienu. Paldies, ka padalījāties ar info par slepenajā pasākumā paveikto. Mazliet sarkasma.


1:1
atceries pagajusho gadu ar slepeno izbraucienuPfft
 
gacans
aivarsz rakstīja:

Vakar bija vienkārši super, lai baudītu motobraucienu. Paldies, ka padalījāties ar info par slepenajā pasākumā paveikto. Mazliet sarkasma.
labrīt ,Slepenais pasākums bija pagājušo rudeni, no Jums klubeniekiem ,pēcāk ar nelielu bilžu atskaiti ,attaisnojumam tika teikts ,ka klubiniekiem ir svarīgas runas un svešie tur nebija vajadzīgi !! ,Labi tas tā par slepenību !Pagajušā gada, Anda veidotajā braucienā uz Pokaiņu mežu ,kurā varēja piedalīties ar vienalga ,kādas markas motociklu ,arī šoreiz bija brīva izvēle ,varēja jāt ar zirgu ,ja bija pietiekoši ātrs lai turētu līdzi jawām ! Tad lūk pagājušais pasākums izpelnijās kritiku un nosodamību ,par to ka šinī forumā tika uzaicināts piedalīties ar citas markas moto ,tad lūk lai nebūtu domstarpību ,tika nolemts šeit neziņot ! Mums galvenais ir ,lai brauc labi un jautri cilvēki ,ar ko paša ziņā ,protams ,patīkami ir redzēt vairāk jawu ,jo pateicoties tieši jawai tas viss notiek !!
Labojis gacans uz 20-04-2019 16:42
 
AndisL
Šī tēma tika izdiskutēta pagājušā gada rudenī. Nevajag atgriezties vēlreiz. Bija domāta tāda paciemošanās Jelgavā, bet nu laiks bija tik labs, ka izmetām lielāku līkumu. Tāpēc uzaicinājumu nosūtīju tikai Jelgavas puses JAWA/CŽ motociklu īpašniekiem. Ja kāds padalījās ar šo informāciju, mani protams tas priecē. Diemžēl par šāda formāta mazajiem izbraucieniem ir maza interese. Un tas saprotami. Tālu jābrauc. Tāpēc šie pasākumi vairāk lokāli. Cik zinu Dainis šāda paša formāta braucienus rīko Krustpilī. Noslēpumu nav nekādu! Formātu gan nav plānots mainīt, piedalās JAWA/CŽ motociklu īpašnieki un pieaicinātie. Mocīša izvēle pasākumā paliek katra paša ziņā.
 
Iet uz forumu: