Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Retomoto Biķerniekos
ja
Aicinām ciemos



www.retromoto.lv/...htm#168017
Labojis AldisK uz 24-04-2019 08:15
 
aivarsz
MCA ļaudis arī lūdza vai piedāvāja- brauciet 1. maijā uz Biķerniekiem. Tas ir Motobraukšanas festivāls.

Nosacījumi: Kā motobraukšanas festivālā iegūt kausu... braucot pa trasi pilnīgā chill režīmā? Jāpiedalās regularitātes braucienā! Tas ir tāds brauciens... kurā nobrauc vienu apli... un tad vēl divus pēc iespējas tuvu savam sākotnējam laikam... jo laiki vienādāki, jo labāk! Tehniskie noteikumi arī ir dikti liberāli. Vienvārdsakot, ja neesi gonščiks, bet vinnēt patīk... reģistrējies regularitātes braucienam. Jo neuzvar ātrākais braucējs vai stiprākais mocis. Ar regularitātes ņuhu apveltītais ir tas īstais, ātrumam un jaudai nav nozīmes. Un tas nav pat vajadzīgs. Galvenais ir izpratne, par to, ko tu dari un pareizs "'cujs".
Turp var doties ar retromoto.lv nosacījumiem,vai arī reģistrējoties šeit:
www.pirmaismaijs.lv/...ghrBiD2l4w
 
Rich
Sveiki JAWA ļauži, vai kāds dosies uz šo pasākumu? Ir doma aizlaist....
 
Guntis
Es bargi tiesāšu,atlaides nebūs
 
Rich
Tad es nebraucu...GrinGrinGrin

tik ļauni ? Grin
Labojis Guntis uz 30-04-2019 21:15
 
gatchja750
Braucu!
 
Guntis
Rīt būs balva,par necienīgāko retrotechniku,es ĻOTI ceru,ka tā nebūs ne JAWA ne ČZ.

Tā ir cīņa ar pohujistiem,kas man apriebies. Vēlreiz saku tā nekad nav bijuse ne JAWA,ne ČZ.
 
otomars
Gunti laikam netur traapiijiGrin
 
Guntis
JAP ! bet es tiku izdzirdēts Pfft
Labojis aivarsz uz 30-04-2019 23:22
 
aivarsz
Pārvietoju šurp nomaldījušos Gunta + saraksti. Pats vēl domāju par rītdienu. Iespējams, ka aizlaidīšu. Vismaz uz kādu periodu. Šodien bik dakteri pārmocija un veselība pieviļ. Skatīsies rīt no rīta. Modinātājs uzlikts. Bet tad nu pēc apstākļiem. Ceru, ka tiksimies.
 
Guntis
Paldies jawistiem ! Parādīja kā jāmīl technikaSmile
 
aivarsz
Gunti, tu biji labs tiesnesis. Cik es spēju ievērtēt. Citādi bija ar visādi foršo Pebo kungu. Pienākumu izpildes laikā, mierīgi aizrunājās pa telefonu, tad vispābā pačabēja, tad pēkšņi uzradās. Pa mierīgo, tādā čiliņā. Jautri.
 
AndisL
Juniora pierunāts arī devos uz Biķerniekiem. Kad vēl būs tāda iespēja pabraukt Biķernieku trasē? Daudz kas pārsteidza! Trasē tāda rosība visas dienas garumā! Ļoti patīkami. Retromoto sacensībās nācās atdzīt juniora pārākumu. Ričs gan teica, ja viņš ar znotu sacenstos, rezultāts būtu citāds.
Paldies Jānim, Guntim, pietuvinātajiem un jaukajiem dalībniekiem!
 
Iet uz forumu: