Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 689
Jaunākais lietotājs: Dzintars112
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Pa mazbānīša pēdām uz Viesīti....
Kaarlis
Jawa brauc tur kur vilciens nebrauc.
Sveiciens visiem entuziastiem! Šogad tradicionāli un neiztrūkstoši atkal apsekosim izbijušās dzelzceļa līnijas.
Starts 18. maijā 10.00 no Būvniecības ABC stāvlaukuma Mūkusalas ielā 93 ar pilnām bākām. Dodamies uz Daudzevu pa ceļu p85.
Tie, kas nedzīvo Rīgā, var pievienoties pa ceļam, laikus un attālumus rēķiniet paši. No Daudzevas pa ceļiem un neceļiem dodamies uz Viesīti pusdienās. Ja piesakās 10+ cilvēki iekārtojamies kempingā Pērlīte. Tālāk vakars izklaidējošā formā un iespējams muzeju nakts ietvaros apmeklēt muzeju "Sēlija", mazā bānīša parku. Svētdienas rītā šķēršļu trase kempingā, ezers, laivas u.t.t.




http://perlite.lv/?page_id=59

Piesakieties lūdzu laicīgi šajā pat sadaļā forumā, lai varu saorganizēt visu nepieciešamo.
Neaizmirstam arī par moto tehnisko stāvokli. Pieteikšanās beigu termiņš dalībai pasākumā 05. maijs plkst. 23.59.
Neskaidrības var atrisināt zvanot uz mūžveco 29297142 Kārlim.
Papildus informācija sekos un arī esošā var tikt pielabota.

 
Gints13
Dalībnieku saraksts:
1. Gints13
2. Rich
3. Magaivers
4. Aigars Birzniekos
5. Bargais
6. Rolands
7. Valdis-638
8. Kaspars
9. Ģirts
10. Kaasiits3
11. Kaarlis
12. Eduards + 2 personas
13. Morgans +1
Labojis morgans uz 15-05-2019 13:47
 
Retais
Izbrauciena formāts ir mazliet ekstrēms kā izgājušajā gadā vai izklaidējošs kā aizpagājušajā..? Wink
 
Kaarlis
Retais! Tu esi vecis vai neesi? Grin
 
aigars
Cjaw, vai tiešām tā trase būs tik grūta...?
Aigars Birzniekos.
 
modza
aigars rakstīja:

Cjaw, vai tiešām tā trase būs tik grūta...?
Aigars Birzniekos.

Tikai un vienīgi lauku ceļi. Puteklis, "trepe", utt., bet nekas ekstrēms.Cik var nojaust...
 
Kaarlis
Sīkāks un precīzāks info Maija pirmajās dienās.
 
aigars
Cjaw, manā mūžā trakākais bija uz Limbažiem - pa špalām, brīžiem klabinot domāju -kas būs ja duga atsitīsies pret špalas galu un Es ar to visu kas man apakšā nolidošu purvā pa 12 m kanti pie Lielezera ...bet viss beidzās Siguldā un nekā tāda nebija, bija tikai smaidi un bildēšanās...
Aigars Birzniekos. lai tikai lietus tajā dienā mazāk līst , līdzīgi kā šodien, jo šodien arī vispār nelīst...
Labojis aivarsz uz 02-05-2019 16:25
 
Kaarlis
Šā brīža info ir šāds:
1) Kempingā aizsisto vietu skaits ir 20! Kas pirmais brauc tas pirmais maļ. Wink
2) Tā kā maija otrā puse solās būt siltāka, iespējama arī nakšņošana teltīs. Tas attiecas uz tiem, kas nepaspēs piereģistrēties.
3) Šis solās būt pats vieglākais maršruts, līdzvērtīgs koplietošanas ceļiem. Tātad izbraucams arī ar blakusvāģiem un bez tehnikas bendēšanas elementiem.
4) Dalības maksa=0. Izmaksas ēdināšanai, degvielai, naktsmājām un varbūt arī stikladesai katrs plāno pats.
5) Ir saņemti pāris zvani par nejawas tehniku. Šad tad atļaujos uztaisīt kādu izņēmumu, tātad šoreiz arī.
 
kaasiits3
Ielieciet lūdzu mani sarakstā!
 
Kaarlis
Pieteikšanās noslēgusies.
Glaudāmo sviedtālruņu jeb viedtālruņu īpašniekiem mājasdarbs: Atvērt telefonos mājaslapu https://vesture.dodies.lv/. Labajā augšējā stūrī izvēlnē ieķeksēt 1963 gada karti un izpētīt posmu Daudzeva- Viesīte. Sarkanais punktiņš kartē rāda jūsu atrašanās vietu. Šo tad arī izmantosim stigas meklējumos.
Pasākuma dienā gaidāmi arī pāris forši notikumi/ pārsteigumi.
Uz tikšanos.
Labojis morgans uz 06-05-2019 18:17
 
edmunds
Super kartes, esmu starā, daudz uzzināju par savu māju!
MC Wild Hogs!
 
zigmars
Nu tā karte ir ....zvērs.
Mans spiežamtelefons ar pārtraukuiem gan uzrāda to sarkano punktu - brīvdienās notestēšu mežā.
 
Kaarlis
Kā jau tas mēdz gadīties, ir 2 ziņas- labā un sliktā. Labā ir tā, ka par pusdienām un vakariņām, šķiet, nebūs jādomā, sliktā: ietaupītā naudiņa jāpietaupa citiem mērķiem. Sīkāks info pasākuma laikā. Wink
img_20190501_123802.jpg
 
siguldietis
Starta komandai pievienošos Ķegumā pirms HES dambja.
 
gatchja750
Varētu pievienoties ~15:00, laikam, jau Viesītē!
 
Laacis_ar07
Man šis pasākums sačakarējās jau decembrī..kad tika nopirktas biletes uz kzutkādu jahtu.Kur galā uz Roņu salas jāsvin draugiem dz.d. pamēģini sievai pateikt ka nebraksi
 
Rich
siguldietis rakstīja:

Starta komandai pievienošos Ķegumā pirms HES dambja.


Es arī...
 
kaasiits3
Pievienošos Jaunjelgavā!
 
Laacis_ar07
Ir izmaiņas..es tieku.par pustdienām nesatraucieties..es Viesītē kā mājās visu pats zināšu kur sarūpēt..galvenais labus ļaudis satikt! Varu pievienoties Sērenē
 
Iet uz forumu: