Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Pa mazbānīša pēdām uz Viesīti....
aivarsz
Lai jums krāsains un jauks pasākums!
 
Kaarlis
Cerams vismaz daži mājasdarbu ar karti izpildījuši? Wink
 
Laacis_ar07
Ir jauks rīts..kas rāda būss laba diena! Suņi un zivis ir pabaroti var izbraukt kādu līkumu!
 
Rich
Ir veiksmīgi ieripots mājās... Gribu pateikt lielu paldies Kārlim par labi uzorganizēto pasākumu (jau kuro reizi). Milzīgs paldies jubilāram - Eduardam un viņa ģimenei, svētku galds bija ne pa jokam, kā arī Morganam ar Ilgu, ploviņš uz goda! Paldies visai Jawa saimei kuri varēja piedalīties - jūs esiet SUPER!!! Labās emocijas pietiks visai sūrajai nākamajai nedēļaiWink.
 
Valdis-638
Liels paldies arī no manas puses brauciena organizātoriem un jubilāram un viņa komandai kas piedalījās pie svētku galda uzrīkošanas, un paldies visiem pārējiem par foršo kompāniju, pasākums bija SUPER
 
aigars
Cjaw, Visiem !
Nu man sanāca šitā -...
Mājupceļā sanāca galvā arī mūzika, tik neprotu pierakstīt...Var dziedāt vairākreiz , kamēr apnīk,,,!


JAWAs Viesītē !

Čuk, čuk,čuk,čuk Bānīc brauc -
Jawas stājas vilcienā -
Čuk,čuk,čuk,čuk Jawas brauc -
Jawas veči vagonā...!

Tur putekļi, tur dūmi kūp,
Tik Jawas večiem nav par grū t -
Tie vakariņās Edžu sveic,
Un vēl pa mēriņam pasteidz !

Čuk,čuk,čuk,čuk JAWAs brauc...!

Aigars Birzniekos.
 
Kaarlis
Hai onkuļi! Kas gan būtu teātris bez skatītājiem un koncerts bez klausītājiem??? Paldies ka bijāt. Paldies pirmkārt Eduarda vecākiem par tik trāpīgu datuma izvēli senos laikos! Wink Ļoti pacenties bija Lācis ar 07 apmeklējot bibliotēku un atreferējot leģendu par Kaupēnu. Gandrīz katrā stacijā bija pa frāzei ko nolasīt no grāmatas. Super!. Paldies Modrim par palīdzību vietējo kontaktu veidošanā. Paldies pavāru komandai. Brokastu plovs ļoti palīdzēja. Ceru, šis nebūs pēdējais jawistu kopbrauciens sabiedriskajā transportā! Grin
Ir arī mazliet negatīvās ziņas.... Man pēc dus apmeklējuma sāka raustīties mocis. Un es tāds nebiju vienīgais....
Nebūtu par ļaunu ja jawisti atcerētos savu mājaslapu un soc tīklos publicēto materiālu iemestu arī šeit.
Bet kā sacīts: pirmais nedarbs nu ir beigts, drīz jau nākošais tiek steigts....
Nākamgad jauni virzieni, citi formāti u.t.t.Lai neapnīk!
 
modza
Nu ko lai saka.... Laikam jau nemainīgo tekstu: patīkamā kompānijā labi pavadīts laiks...Smile
...un te bildītes no mana aparātiņa, bez rediģēšanas, bez cenzūras utt. Viss ko sabildēju, tas arī redzams. Ja kādam kāds kadrs nepatīk, dodiet ziņu, izņemšu ārā.
foto2.inbox.lv/...is/Banitis
 
Gints13
Paldies par labo pasākumu dalībniekiem, organizatoram Kārlim, jubilāram Eduardam un bārmenim MagaiveramWink Jā, ar Astartes benzīnu iegrābāmies, jo man arī sāka raustīties, pie tam apmēram tanī pašā vietā pirms Rīgas, kur Kārlim. Mājās nomainīju sveces, izmazgāju karburatoru un ielēju Viršu benzīnu - iet kā pulkstenis!
 
Eduards
Sveiciens visiem dalībniekiem un atbalstītājiem, paldies visiem par laba vēlējumiem un saskandināmo, praktiska pielietojuma dāvanu, precīzi trāpīts. Paldies, joprojām priecājos, vakarā tiks pilnībā likta lietā atbalstot hokeja izlasi.
Ir pieklīdusi karotīte, garāka nekā standarta, sliecos domāt, ka tas nav vēl viens pārsteigums. Pie nākamās tikšanās solu atdot.
 
Kaarlis
Mazliet vecas un draņķīgas informācijas... spoki.lv/...ajs/454539
https://www.parovoz.com/
 
Iet uz forumu: