Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 689
Jaunākais lietotājs: Dzintars112
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Mans stāsts īsumā
RimaNTSS
Labdien biedri!
Pirms vairāk kā 30 gadiem man bija 2 motocikli, 634 un vēlāk 636. Kādu laiku palietoju abus vienlaicīgi. Tad vienu pārdevu un otru sadauzīju (pats ~3 nedēļas novārtījos slimnīcā). Un nu sajutu, ka kaut kas man trūkst, parādījās iespēja paņemt JAWA 350 1963.gada. Nākamnedēļ vēdīšu to mājās. Pirms dažiem gadiem redzēju to moci nedaudz izjauktu šķūnī, bet tad vēl nebiju gatavs. Dokumentu ir kārtībā, kaut noņemts no uzskaites (lai nemaksāt nodokļus). Pagaidām štukoju ko tad es gribēšu, vai atjaunot to identisku vai nu uzreiz ķerties pie tjūņingošanas. Vairāk sliecos uz otro variantu.
Bildes pagaidām nav ko ievietot forumā.
Labojis RimaNTSS uz 08-07-2019 14:21
 
Retais
Kādas vēl ķūningošanas? Sķūningota kā laikmeta zīme ir palikusi tikai viena. Šis upuris jānes man Grin
 
RimaNTSS
Nu nezinu, to gadu šķūnings parasti sastāvēja no visu iespējamo detaļu hromēšanas, amortizatoru pagarināšanu, elektroniskās aizdedzes uzstādīšanu, jaunās stūres uzlikšanu, papildus stop-signāls utt. Iespējams, ka šobrīd kaut kas līdzīgs ir modē? Smile
 
otomars
ja pirmais variants nepatiik,tad buutu pienjemams to laiku shkjuuningsGrin hroms augstaa stuure ar stieniiti paari,pannonija bardachoki ,sirsninjveida dugas ar migliniekiemWink
un bez pumpainiem uzgriezhnjiemGrin
 
RimaNTSS
Jā, par sirdveida dugām pavisam biju piemirsis. Tādas man bija. Tām dugām bija vājš stiprinājums pie rāmas, nācās metināt klāt biezākas plāksnes. Dzirdēju, ka kādam krītot varēja salocīt rāmi bet dugas palika labā stāvoklī. Oriģinālās dugas, protams, nebija nekāds labs variants.
 
zigmars
Retais rakstīja:

Kādas vēl ķūningošanas? Sķūningota kā laikmeta zīme ir palikusi tikai viena. Šis upuris jānes man Grin


Man ir otra tā laikmeta palieka. Un man tas patīk!!
 
otomars
zigmars rakstīja:

Retais rakstīja:

Kādas vēl ķūningošanas? Sķūningota kā laikmeta zīme ir palikusi tikai viena. Šis upuris jānes man Grin


Man ir otra tā laikmeta palieka. Un man tas patīk!!

Tu jau vinjai otro shkuuninga faazi jau palaidis Grin ar muusdienu tehnologijaam Grin
 
RimaNTSS
Esmu ieradies "notikuma" vietā, te gan būs pāris dienas jāpadzer. Bet, toties esmu ieraudzījis savu jauno moci. Interesanti ir tas, ka uz rāmja ir 1964.gads, bet tehniskajā pasē figurē 1963! Neko daudz vairāk, tumsā nevarēju saskatīt, bet izskatās, ka ir daudz rezerves daļu vēl kaut kur. Jaunais numurs vēl pat nebija nekad uzstādīts (pat nav caurumi saurbti).. Ceturtdien dosimies uz CSDD oficiāli noformēt darījumu.
Tāpat, šodien izdevās apmeklēt JAWA veikalu Ganību Dambī... bija patīkami aprunāties ar saimnieku


P.S. kaut kā man pagaidām nesanāk pievienot bildes.
 
otomars
www.jawaklubs.lv/...rowstart=0
 
RimaNTSS
Paldies @otomars
Te ir vāja zona un internets tā ne pārāk, iespējams, ka tas ir iemesls kāpēc nevarēju bildes pievienot. It kā jau darīju tā kā norādīts pamācībā.
Šodien jau tā kā sakrāmēju moci piekabē un bagažniekā vēl šādus tādus piederumus. Tad vēl būs man vēl viens rezerves dzinējs. Rīt braucam uz CSDD pārrakstīt.
img_20190710_151417_large.jpg img_20190710_143533_large.jpg img_20190709_212425_large.jpg
 
Rich
Nu ko, jāatloka piedurknes un uz priekšuWink. Vēlu veiksmi, pacietību un tiekamies uz ceļa!
 
normis
šodien izieta apskate,pirms diviem gadiem bija tikai rāmis un kaudzīte ar detaļām
dsc_8508.jpg
 
otomars
laikam prieksheejaa dublene no divaam voshondasGrin
 
aivarsz
Katram savs piesitiens mocīti individualizējot. Šis jau nav tas forums, kur onkulīši tiek sisti krustā, par autentiskuma neievērošanu. Mēs te vienkārši parādam, kas ir, kas nav un kas būs. Forši, ka vēl viens mocītis atgriezts dzīvē.
 
otomars
logiskiWink vienkaarshi interesee
 
RimaNTSS
Kungi! Paldies par komentāriem, tas, ja godīgi, iedvesmo. Sanesot visas sastāvdaļas savā garāžā nedaudz pat noskumu, jo nezinu no kā īsti sākt. Tad vēl labākā puse ieskrēja un apjautājās kas par hlamu. Nu es, protams, sameloju, ka kaimiņš izdomāja atjaunot moci bet garāža viņam nav tāpēc pie manis. Smile Viņa jau tā uz manu Kavasaki ir diezgan dusmīga, bet te vēl Jawa!
 
otomars
kaiminju informee lai zin Grin veelak vareesi pateikt ka kaiminjam apnika un atdeva tevGrin
 
gacans
otomars rakstīja:

kaiminju informee lai zin Grin veelak vareesi pateikt ka kaiminjam apnika un atdeva tevGrin
Ja kādi jautajumi ,par otras puses informēšanu ,dezinformēšanu ,septītā vai astotā motocikla iegādes jautājumos ,tad vislabākais padoma devējs, tiešām varētu būt Otomārs,speciālists ar lielu pieredzi !!! Grin
 
RimaNTSS
Paldies par padomiem Cool Gan jau ar otru pusi tikšu galā. Neesmu jau arī galīgi ar pirkstu taisīts, ir samērā liela pieredze šajā ziņā... gan cita hobija krāmos. Parasti darīju tā: pa kluso atstiepu mājās vajadzīgo manu un tad to kārtīgi paslēpju. Pēc, kāda laika, kad puse pamana un jautā, es atbildu, ka "mīļā, tā manta te jau gadiem ilgi guļ, kāpēc tad tagad sāc?!" Un ticiet man, tās hobija mantas nebija nemaz tik sīkas Shock
 
aivarsz
gacans rakstīja:

otomars rakstīja:

kaiminju informee lai zin Grin veelak vareesi pateikt ka kaiminjam apnika un atdeva tevGrin
Ja kādi jautajumi ,par otras puses informēšanu ,dezinformēšanu ,septītā vai astotā motocikla iegādes jautājumos ,tad vislabākais padoma devējs, tiešām varētu būt Otomārs,speciālists ar lielu pieredzi !!! Grin


TRĀPĪTS 10niekā!
 
Iet uz forumu: