Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Riga-Чорнобиль
Retais
Kādam interesētu šāda avantūra? Smile Paredzamais laiks aptuveni 4-5 dienas. Kopā viss uz kādiem 300-euriem velk. Iebraukšanas atļaujas saņemšanai Zonā,
- individuāla dozimetra īre
- vietējā gida pakalpojumi
- divas ēdienreizes Černobiļas atomelektrostacijas ēdnīcā
- Viesnīca pilsētā Černobiļa
- Viesnīca Sarni pilsētā, pa ceļam uz Černobiļu
- ceļa izdevumi. Uz 2 dienu ekskursiju autobuss ved, moči ir pie vietas
- Apdrošināšana
Papildus izdevumi ēšanai, suvenīriem +- 50-100 eiro
(par kaitīgumu. Ja Rīgas centrā radiācija ir aptuveni 0,3, tad tagad pie pašas ČAEs ir 0,86, pa maršrutiem nav kaitīgi)
image.shutterstock.com/image-photo/nuclear-energy-radioactive-ionizing-atomic-260nw-1364464949.jpg
 
opozits
Izklausas interesants brauciens
 
Retais
Diezgan. Pirmā diena gan ir tikšana līdz turienei. Tad otra diena ir ekskursija, vakara tusovka pie personala, nākamā diena atkal ekskursija.
 
opozits
Cik km pirma diena janobrauc?
 
Retais
Tā tagad ideja tiek apspēlēta..Grin
 
andrys
Datumi?
 
Retais
Ar pirkstu ūdenī rakstīti. Iespējams nākamgad. Interesē potenciālais interesentu, braucēju skaits.
 
Rich
Intrese ir, bet daudz neskaidra. Ret, strādā!!!!
 
Retais
Lai varētu saplanot formātu, būtu jāzina potenciālais interesentu skaits. Pašā slēgtajā zonā ar motocikliem braukt nevarēs, tur cits transports ved.
 
kaspars
Pa kam nē?
Ja tik ar moci nav uz robežas kopējā rindā jāgaida.
 
Spiker
Es emu par LIELU par! Tikai tad ja šis brrauciens notiek tad, kad neesmu jūrā!
 
aivarsz
Ja pareizi esmu nojautis, tad šis tūrisma objekts tiks braukts pēc pāris dienām. Tikai man no forumā publicētā galīgi nav skaidrs, vai ar Jawa mocīšiem, vai tūristu autobusu. Info ir tāds, kā katram ir skopi pieejams.
Labojis aivarsz uz 21-08-2019 10:17
 
andrys
Nekā personīga, taču nenoteiktība ir: ta no sākuma jāzina provizoriskais interesentu skaits, ta datumi ūdenī rakstīti (iespējams nākamgad), tagad pēkšņi parādās info, ka jau pēc pāris dienām... Kaut kā savādi.Frown
 
gacans
Ukru bardaks,uztaisījuši slēgto zonu par atrakciju parku ! Lai jau cilvēki starojas un elpo visu to drazu ,ko jau ekskursantu pūļi uzvandījuši ,galvenais ,ka kādu skanošo var ieraut !!Sad
 
andrys
gacans rakstīja:

Ukru bardaks,uztaisījuši slēgto zonu par atrakciju parku ! Lai jau cilvēki starojas un elpo visu to drazu ,ko jau ekskursantu pūļi uzvandījuši ,galvenais ,ka kādu skanošo var ieraut !!Sad

May be.... Tik runa foruma topikā gāja par ko cituFrown
 
otomars
andrys rakstīja:

Nekā personīga, taču nenoteiktība ir: ta no sākuma jāzina provizoriskais interesentu skaits, ta datumi ūdenī rakstīti (iespējams nākamgad), tagad pēkšņi parādās info, ka jau pēc pāris dienām... Kaut kā savādi.Frown

Viss normaaliGrin
 
gacans
andrys rakstīja:

gacans rakstīja:

Ukru bardaks,uztaisījuši slēgto zonu par atrakciju parku ! Lai jau cilvēki starojas un elpo visu to drazu ,ko jau ekskursantu pūļi uzvandījuši ,galvenais ,ka kādu skanošo var ieraut !!Sad

May be.... Tik runa foruma topikā gāja par ko cituFrown
Varbūt, jau runa forumā bija par ko citu ,bet izteicu tikai savu viedokli par to pasākumu ,ja ko nepareizi pateicu admins var izdzēst ....
 
Retais
Tagad es uz zonu braucu izzinaat visu lai vareetu pats saprast kas un kaa. Arn motocikliem vareetu naakamgad, es potenciaalo interesentu skaitu saprast gribeeju.
 
Gints13
Tā ir slēgtā zona, jo ir radioaktīvais piesārņojums, bet tūristiem var Grin
 
Retais
īpašā režīma zona tā kā. Kas ko un kāpēc, gaidiet feisītī aprakstu
 
Iet uz forumu: