Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Kalendāri 2020.
gacans
AldisK rakstīja:

Vairāk vai mazāk kalendārs ir tomēr kaut kāda autortiesiba. Ielikt šeit kalendāru apskatei, vai vēl vairāk izdrukai, man liekas nebūtu solīdi un korekti pret tiem cilvēkiem, kuri pasūtīja šo kalendāru un samaksāja.
Ja tas vis tik nopietni ,tad es atvainojos ....Smile
 
otomars
nu Ti i popal ,viktorsv Shock ,gaidi tiesas paveesti Grin
P.Sok. paardrukaat nedriikst ,ja ar bilzhu autoriem ir nosleegti liigumi par autortiesiibaam, bet nu kaadu bildi tak driikst ielikt apskateiGrin



viktorsv rakstīja:

On purpose for Gacans Wink
content23-foto.inbox.lv/albums/v/viktorsvalga/21-04-2019/c968846a-185b-4b72-80ea-dfa5e3330a9c.sized.jpg
 
gacans
Viktorsv ,jā gribēja, kā labāk ,bet ieberzās pamatīgi !! Cerams ,ka pirmo reizi piedos !!Shock
 
viktorsv
Piedodiet ka parkapu kada autortiesibas
 
AldisK
viktorsv rakstīja:

Piedodiet ka parkapu kada autortiesibas

Neņem tos balamutes galvā. viņiem tik padod tematu par ko pamuldēt.
 
gacans
Vakar jawas bodē ,Raimis man to kalendāru atrādīja,kalendārs tiešām ir sanācis uz goda !! Aldi ,māku paslavēt ar ,ne tikai kritizēt !!! Smile
 
modza
Tad jau sagaidām, ka nākamgad būsi pirmais kurš pasūta kalendāru, gan pirmais kurš par to samaksā....Pfft
Protams, ja Aldis atkal uzņemsies šo pasākumu.
 
AldisK
Dažus pēdējos gadus tie kalendāri ir diezgan līdzīgi. Atšķiras jau tikai bildes, kuras tiek izvēlētas no attiecīgā gada pasākumiem. Bilde kā jau bilde. Vienām nepatīk, otram patīk, citam ļoti patīk, jo nejaušības pēc gadījusies viņa jawa kādā mēnesī. Kalendārus domāju taisīsim arī nākošajā gadā, bet kādas pa vasaru gadīsies bildes, ej nu sazini. Varbūt pēc tam kāds teiks: "Šitāds pēēē sen nav redzēts."
 
otomars
galvenais lai uz vaaka nav leishu jawaGrin
 
edmunds
Zinu, ka vairums no klubiešiem ir gandarīti par kalendāru. Tāpat zinu, cik daudz jāiegulda, lai kaut ko tādu dabūtu gatavu. Tomēr man ir iniciatīvs piedāvājums. Dažiem no mums ir skaistas sievas, bet vairumam skaistas meitas. Piedāvājums ir daiļās dāmas vienu gadu nofotografēt ar mūsu javām un kalendāru izveidot no tādām bildēm. Protams nekā bezgaumīga, tikai skaistas sievietes un skaisti moči. Ar fotogrāfu tiem, kas nemāk, es varētu palīdzēt.
Edmunds
MC Wild Hogs!
 
otomars
nekorekti pateikts,katram savs skaistuma etalons.....
p.s bet ideja laba
 
AldisK
Dažädu apsvėrumu dėļ, kurus negribu šeit iztirzāt, man tä neliekas laba doma. Es noteikti nepiedalïšos šäda kalendāra veidošanä. Protams, ja kāds tädu uzņemas veidot, lai mėģina
 
gacans
AldisK rakstīja:

Dažädu apsvėrumu dėļ, kurus negribu šeit iztirzāt, man tä neliekas laba doma. Es noteikti nepiedalïšos šäda kalendāra veidošanä. Protams, ja kāds tädu uzņemas veidot, lai mėģina
Mēs tak sapratīsim, ja kāds gribēs drauga foto....Grin
 
Retais
edmunds rakstīja:

Zinu, ka vairums no klubiešiem ir gandarīti par kalendāru. Tāpat zinu, cik daudz jāiegulda, lai kaut ko tādu dabūtu gatavu. Tomēr man ir iniciatīvs piedāvājums. Dažiem no mums ir skaistas sievas, bet vairumam skaistas meitas. Piedāvājums ir daiļās dāmas vienu gadu nofotografēt ar mūsu javām un kalendāru izveidot no tādām bildēm. Protams nekā bezgaumīga, tikai skaistas sievietes un skaisti moči. Ar fotogrāfu tiem, kas nemāk, es varētu palīdzēt.
Edmunds
man ideja patīk
 
Laacis_ar07
Rets,ja Tev šī ideja pēkšņi nepatiktu ...būtu jāizsauc dakteri!!!Grin Kur kalendārus var saņemt? Vecajā adresē??vai Kekavā??
 
AldisK
Laacis_ar07 rakstīja:

Rets,ja Tev šī ideja pēkšņi nepatiktu ...būtu jāizsauc dakteri!!!Grin Kur kalendārus var saņemt? Vecajā adresē??vai Kekavā??

Droši vien, jāpazvana Raimondam.
 
Iet uz forumu: