Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
APE motors
Garausis
.
Labojis Garausis uz 04-03-2020 08:41
 
aivarsz
??? Kurš tad ir kaut ko pametis? Man interesanti jaunumi jāuzzin jawaklubs.lv.
 
edmunds
Tu esi mūs pametis. Aizmaucis uz kaut kādu Javas salu... a Motul eļļiņa ta tagad jāpērk, pavasarī....
MC Wild Hogs!
 
aivarsz
Ziņoju. Pavasara garās ekskursijas ir beigušās. Kopš šodienas esmu atsācis vētrainu darbību birojā. Smile
 
Rich
aivarsz rakstīja:

??? Kurš tad ir kaut ko pametis? Man interesanti jaunumi jāuzzin jawaklubs.lv.


Varbūt tas Garausim bija gājiens ar zirdziņuGrinGrinGrin! Tagad zin pie kā grieztiesWink. Jawa banda visās sfērās savas saknes salaidusiGrin!
 
Retais
Kaut kāda provokācija izklausas Grin
 
gacans
Kas tas ir par pī .. visu laiku principiāli dzēš manus komentārus ,tā ir tāda īsta vīra moderātora rīcība ,uzraksti kāds bija iemesls dzēst pēdējo komentāru par atlaižu karti !!!
 
otomars
kaa Tev neietGrin varbuut jawu nokraaso sarkanu Grin
 
bargais
Kad uzraksti komentāru, tu uzreiz paskaties, vai ir publicējies? Man bija problēma datorā, ka komentārs it kā aiziet, bet lapā, kad to atver nekas neparādās.
 
aivarsz
gacans rakstīja:

Kas tas ir par pī .. visu laiku principiāli dzēš manus komentārus ,tā ir tāda īsta vīra moderātora rīcība ,uzraksti kāds bija iemesls dzēst pēdējo komentāru par atlaižu karti !!!


Gati, paskaties PM.
 
viktorsv
gacans rakstīja:

Kas tas ir par pī .. visu laiku principiāli dzēš manus komentārus ,tā ir tāda īsta vīra moderātora rīcība ,uzraksti kāds bija iemesls dzēst pēdējo komentāru par atlaižu karti !!!


Jūs esat iekļauts melnā sarakstā laikamGrin kā pie krievaCool kautkāda nepamatota cenzūra,tas nav labi tā,var forumā palikt tik moderātori.......
 
aivarsz
aivarsz rakstīja:

gacans rakstīja:

Kas tas ir par pī .. visu laiku principiāli dzēš manus komentārus ,tā ir tāda īsta vīra moderātora rīcība ,uzraksti kāds bija iemesls dzēst pēdējo komentāru par atlaižu karti !!!


Gacans, paskaties PM.


Kluba vārdā gribu publiski atvainoties Gacans par neadekvātu (nedomāju, ka netīšu) kāda moderatora darbību ar foruma lietotāju ierakstiem. Ceru, ka šāda veida nestandarta darbības vairs neatkārtosies. Vainīgais vēl nav atradies.
 
Rich
Domāju vainīgajam pašam jāpiesakās PM pie Aivara, lai nečakarētu laiku citiem viņu meklējot. Ja to neizdara, tad atrodot vajag publiskot vaininieku, lai visi zin.
 
edmunds
Piekrītu Ričam! Ja mani piespiedīs veltīt stundas, rakājoties pa LOG failiem un datubāzēm, tad vainīgais tiks publiskots!

Atgādinu - man vajag sīkāku info, datums un laiks, kad Gacans pievienoja komentāru un aptuvenais datums un laiks, kad komentārs tika izdzēsts.
MC Wild Hogs!
 
aivarsz
edmunds rakstīja:

Piekrītu Ričam! Ja mani piespiedīs veltīt stundas, rakājoties pa LOG failiem un datubāzēm, tad vainīgais tiks publiskots!

Atgādinu - man vajag sīkāku info, datums un laiks, kad Gacans pievienoja komentāru un aptuvenais datums un laiks, kad komentārs tika izdzēsts.


Datums ir 1. Vai 2. Marts, kad Gcans veica ierakstu. Dienu līdz divas vēlāk, ieraksts tika dzēsts. Bet Edmund, tas galīgi nenozīmē, ka tev būtu jāziedo savas darba stunas, lai aizrakktos līdz īstenībai. Mēs tik daudz nevaram samaksāt, cik maksā tava darba stunda tavā nozarē.
 
gacans
aivarsz rakstīja:

edmunds rakstīja:

Piekrītu Ričam! Ja mani piespiedīs veltīt stundas, rakājoties pa LOG failiem un datubāzēm, tad vainīgais tiks publiskots!

Atgādinu - man vajag sīkāku info, datums un laiks, kad Gacans pievienoja komentāru un aptuvenais datums un laiks, kad komentārs tika izdzēsts.


Datums ir 1. Vai 2. Marts, kad Gcans veica ierakstu. Dienu līdz divas vēlāk, ieraksts tika dzēsts. Bet Edmund, tas galīgi nenozīmē, ka tev būtu jāziedo savas darba stunas, lai aizrakktos līdz īstenībai. Mēs tik daudz nevaram samaksāt, cik maksā tava darba stunda tavā nozarē.
Domāju nav jēgas tērēt laiku un resursu ,varbūt pats aizdomāsies ,un izdarīs secinājumus !! Ja dzēsējs vēlas ,viņš var man uzrakstīt uz privāto ,pazvanīt,izteikt savu sāpi ,nevis izrādīties dzēšot !! Cerams ,ka nenodzēsīs šo komentāru !!
 
Retais
gacans rakstīja:

aivarsz rakstīja:

edmunds rakstīja:

Piekrītu Ričam! Ja mani piespiedīs veltīt stundas, rakājoties pa LOG failiem un datubāzēm, tad vainīgais tiks publiskots!

Atgādinu - man vajag sīkāku info, datums un laiks, kad Gacans pievienoja komentāru un aptuvenais datums un laiks, kad komentārs tika izdzēsts.


Datums ir 1. Vai 2. Marts, kad Gcans veica ierakstu. Dienu līdz divas vēlāk, ieraksts tika dzēsts. Bet Edmund, tas galīgi nenozīmē, ka tev būtu jāziedo savas darba stunas, lai aizrakktos līdz īstenībai. Mēs tik daudz nevaram samaksāt, cik maksā tava darba stunda tavā nozarē.
Domāju nav jēgas tērēt laiku un resursu ,varbūt pats aizdomāsies ,un izdarīs secinājumus !! Ja dzēsējs vēlas ,viņš var man uzrakstīt uz privāto ,pazvanīt,izteikt savu sāpi ,nevis izrādīties dzēšot !! Cerams ,ka nenodzēsīs šo komentāru !!


Es domāju, ka ir. Tīri lai novērstu šāda veida pārpratumus nākotnē.
 
Iet uz forumu: