Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Foruma moderēšana
aivarsz
Lieku šo tēmu publiskai apskatei. Ir daži piefiksēti negadījumi, tādēļ:

Ja kādam pēdējā laikā no foruma ir pazuduši ieraksti, kas nesatur necenzētus tekstus, jeb kā citādi neatbilst foruma noteikumiem, lūdzu, dodiet man ziņu uz PM. Vēlams būtu zināt arī jūsu zudušā ieraksta datumu, ja aptuveni atceraties, lai vieglāk atrast vainīgo. Šobrīd forumam ir 25 moderatori, pēc dedukcijas metodes jāmēģina atrast, kuram šī pielaide ir liedzama.
 
andrys
aivarsz rakstīja:

Lieku šo tēmu publiskai apskatei. Ir daži piefiksēti negadījumi, tādēļ:

....Šobrīd forumam ir 25 moderatori, pēc dedukcijas metodes jāmēģina atrast, kuram šī pielaide ir liedzama.

Ne mana daļa, jo nezinu ne foruma uzbūvi, ne daudz ko citu par šo mājaslapu, taču vai tas nav par lielu cipars? Tad jau sanāk tāds kā moderatoru forums...
 
Rich
andrys rakstīja:

aivarsz rakstīja:

Lieku šo tēmu publiskai apskatei. Ir daži piefiksēti negadījumi, tādēļ:

....Šobrīd forumam ir 25 moderatori, pēc dedukcijas metodes jāmēģina atrast, kuram šī pielaide ir liedzama.

Ne mana daļa, jo nezinu ne foruma uzbūvi, ne daudz ko citu par šo mājaslapu, taču vai tas nav par lielu cipars? Tad jau sanāk tāds kā moderatoru forums...


Pilnībā piekrītu, ir jāsamazina moderatoru skaits, tad arī nebūs šādu nepatīkamu gadījumu. Kā arī ātrāk draiskuli varēs izčekot.
 
Iet uz forumu: