Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
JAWA LATVIA 2020
aivarsz
Ķekava- pieRīga 2020. No 7. līdz 9. augustam. Ļoti zīmīgs pasākums. Pēc skaita, jau 10. gadskārtējais
Jawa lietotāju pasākums Latvijā. Šobrīd, oficiālā pasākuma promotēšana tiek apturēta uz kādu, šobrīd neprognozējamu, laika periodu. Sekosim lietu attīstībai pasaulē un mūsu valsts institūciju regulām. Saudzējiet sevi!

Kas ir būtiski lielākajam Jawa lietotāju ikgadējam pasākumam Baltijā. Lai beigtos ārvalstu viesu pārpratumi- Kurzeme, Vidzeme, Latgale, Zemgale, PieRīga. Dažādu apstākļu un pārdomu rezultātā, mainām mūsu ikgadējā pasākuma brendingu, izstrādājam vienotu logotipu un simboliku nākotnē. Vēl visas idejas un logotipi nav akceptēti, kaut ir iesniegti daudz.
Ideja ir brendot mūsu ikgadējo pasākumu JAWA LATVIA. Vai tomēr LATVIJA? Zemāk, norādot pasākuma norises novadu, kā arī, kā līdz šim, obligāto lenti Organizē Latvijas Jawa Klubs.

Process sen jau ir ieslēgts, bet, varbūt, jums ir kāds tiešām konstruktīvs un labs viedoklis, pareizai idejas attīstībai. Lūdzu, ja ir konkrēts un konstruktīvs ieteikums, uz PM.
Labojis aivarsz uz 21-03-2020 21:23
 
Retais
Es būtu par vienotu logo, bet man baigi tomēr patika tas Vidzemē, Zemgalē, PierīGā, Kurzemē, Latgalē tas kaut kādu savu ogu dod un izceļ to, ka Latvija sastāv no Kurzemes, Vidzemes, Zemgales un Latgolas Smile
 
Kaarlis
Muļķīgi būtu sadirst vēl vairāk to kas jau ir sadirsts. Ārzemieku dēļ būtu saprātīgi izveidot vienotu nosaukumu. Visādi citādi pasākumam jābūt katru gadu citādam. Tā arī ir mūsu unikalitāte.
 
aivarsz
Kaarlis rakstīja:

Muļķīgi būtu sadirst vēl vairāk to kas jau ir sadirsts. Ārzemieku dēļ būtu saprātīgi izveidot vienotu nosaukumu. Visādi citādi pasākumam jābūt katru gadu citādam. Tā arī ir mūsu unikalitāte.

Jaaa. Ierunājās dīvāna kritiķis? Ļoti grūti ir ar tiem cilvēkiem, kuri uzdrīkstas ņemt iniciatīvu un ziedot savu laiku un resursus, lai da jebkāds pasākums varētu iet gaisā. Sad...sts, vai nesa....sts. No malas, vienmēr labāk redzams. Katrs pozitīvisms arī no malas, vienmēr ir motivējošāks citiem, kas dara, kā negatīvisms. Jebkurā dzīves jomā.
 
AldisK
Piekrītu Aivara idejai par nosaukuma maiņu. Domāju, tā kā esam Latvijā, tad arī paliekam pie JAWA LATVIJA. + gads un novads. Gan jau tie ārzemnieki mācēs izlasīt.
 
aigars
AldisK rakstīja:

Piekrītu Aivara idejai par nosaukuma maiņu. Domāju, tā kā esam Latvijā, tad arī paliekam pie JAWA LATVIJA. + gads un novads. Gan jau tie ārzemnieki mācēs izlasīt.


Es par!
Aigars Birzniekos.
 
Rich
Arī par.
 
PinkuJanis
Par!- no manis!
 
uldens
Par
 
Retais
Man ienāca prātā trešais variants
 
Iet uz forumu: