Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Laižam uz Rēzekni.
Kaarlis
Nu ko! Braucam pie Andra uz Rēzekni? Pēc nedēļas jawu saiets pašā Latgales sirdī. Ir doma startēt sestdienas rītā. Ir kādam pa ceļam? Bariņā jautrāk.
Zinu, ka dažiem ne visai patīk mīcīšanās uz vietas- ar moci taču jābrauc. Tāpēc, ja atradīsies kāds kam prātā mazliet ekstrēmākas lietiņas un pagarāks maršruts, ir šādas tādas idejas svētdienai.
Tātad sestdien pasākums, svētdien izbrauciens ar pagarāku mājup ceļu...
 
AldisK
Esmu nolēmis, arī braukt. Izbraucu piektdienas vakarā un palieku Ogrē pie Pētera. Kur un kā satikties sarunāsim. Par to svētdienu, vēl jāpadomā. Kaut gan ideja nedaudz aizķēra. Biedē vienīgi tie kēmē, kas jānobrauc vienā dienā.Mappoints man izrēķināja 560kmShock
Labojis AldisK uz 10-06-2012 23:41
 
aivarsz
Veči, nečakarējieties un brauciet, ja ir tāda iespēja un varēšana. Andris ir pelnījis, lai pie viņa sabrauc maksimāli daudz viesu. Man pašam ir milzīgs āķis lūpā, bet dzīvē viss ir sakārtojies savādāk uz nākamajām brīvdienām, ja nekas radikāli nemainīsies. Un (mazliet paveru priekškaru par sen izlolotu plāniņu) Kārlis grib pagarināt pasākumu par pāris simtiem kilometru, ja pareizi sapratu. Svarīga lieta. 1) Līdzi vajadzētu paķert pasi. 2) Pavisam labi būtu, ja līdzi varētu paķert arī kādu Lāsmiņu (kurai arī būtu pase). Lai veicās!
 
aivarsz
Slikti. Daudziem ļaudīm PM retrojawa.lv ir izsūtīti jocīgi vēstījumi 4. jūnijā. Šonakt izlasīju, kļuvu dusmīgs, Alone Wolf Georg?
Labojis Kaarlis uz 11-06-2012 11:10
 
Kaarlis
Aivar, atstāj šādas tādas lietas manā ziņā. Es pats aizbraukšu un šo to noskaidrošu, ja vien drosmīgajam interneta spamerim nebūs gļēvums uznācias parunāt dzīvajā.
 
Guntis
Velti izlaboji,arī man uz PM ir precīzi tāda pat vēstule.varu iepostēt vēlreiz.
 
AZ63
Paldies, vīri!
Tiekamies Latgalē!
 
AldisK
Guntis rakstīja:

Velti izlaboji,arī man uz PM ir precīzi tāda pat vēstule.varu iepostēt vēlreiz.

Pastāvam tam mazliet pāri. Un neatbildam provocējošām vēstulēm. Reizēm tas pat no malas izskatās labāk un pat beigās esi ieguvējs.
 
Kaarlis
AldisK rakstīja:

Esmu nolēmis, arī braukt. Izbraucu piektdienas vakarā un palieku Ogrē pie Pētera. Kur un kā satikties sarunāsim. Par to svētdienu, vēl jāpadomā. Kaut gan ideja nedaudz aizķēra. Biedē vienīgi tie kēmē, kas jānobrauc vienā dienā.Mappoints man izrēķināja 560kmShock

Nav jau bez apstājas jāgāž. Varbūt der padomāt par kādām vairāk vai mazāk interesantām pieturas vietām.
Man gan sanāca mazliet mazāk km, taču nenozīmīgi. Vēlreiz apdomāju- fiziskā ziņā varbūt pasmagi, taču realizējams pasākums. Velkot ar pirkstu pa kalendāru citu laiku neatrodu. Ja nu vienīgi kaut kad jau rudenī...
 
vecaiss
Gribas braukt, bet netieku.. Sad
 
oilmaster
Es ar netieku. Veiksmi braucējiem!
 
gacha
Es arī Gulbenē varētu piebiedroties.
 
Laacis_ar07
Braukšu laikam viens,jo man vēl ir j'abrauc uz 70km/h, ja kāds noķers tad tiksimies ceļā,,ja ne tad pilsētā!
 
Kaarlis
Tīri teorētiski laiki un maršruts varētu būt šādi: Izbraucu no sava ciema ap 8.00 pa šādu maršrutu: http://goo.gl/maps/KsMG saskaņā ar plānotāju ceļā vajadzīgas 3h 22min. ierēķinot pauzes un teorētisku kavēšanos vajadzētu ap 12.00 vai drusku pēc nokļūt pie mērķa. Ar braucējiem, piemēram, no Rīgas, Ogres vai Jēkabpils varam sarēķināt tikšanās laikus un vietas...
 
Peteris
Kaarlis rakstīja:

Tīri teorētiski laiki un maršruts varētu būt šādi: Izbraucu no sava ciema ap 8.00 pa šādu maršrutu: http://goo.gl/maps/KsMG saskaņā ar plānotāju ceļā vajadzīgas 3h 22min. ierēķinot pauzes un teorētisku kavēšanos vajadzētu ap 12.00 vai drusku pēc nokļūt pie mērķa. Ar braucējiem, piemēram, no Rīgas, Ogres vai Jēkabpils varam sarēķināt tikšanās laikus un vietas...


Gaidu Tevi Jaunogrē, Zilokalnu prospektā 4, tad varētu turpināt braucienu trijatā !
 
modza
Kaarlis rakstīja:

Tīri teorētiski laiki un maršruts varētu būt šādi: Izbraucu no sava ciema ap 8.00 pa šādu maršrutu: http://goo.gl/maps/KsMG saskaņā ar plānotāju ceļā vajadzīgas 3h 22min. ierēķinot pauzes un teorētisku kavēšanos vajadzētu ap 12.00 vai drusku pēc nokļūt pie mērķa. Ar braucējiem, piemēram, no Rīgas, Ogres vai Jēkabpils varam sarēķināt tikšanās laikus un vietas...

Līdz Jēkabpilij tagad aizbraukt no Rīgas puses, daudz ērtāk un mierīgāk, ir pa Daugavas kreiso krastu...
 
Laacis_ar07
modza rakstīja:

Kaarlis rakstīja:

Tīri teorētiski laiki un maršruts varētu būt šādi: Izbraucu no sava ciema ap 8.00 pa šādu maršrutu: http://goo.gl/maps/KsMG saskaņā ar plānotāju ceļā vajadzīgas 3h 22min. ierēķinot pauzes un teorētisku kavēšanos vajadzētu ap 12.00 vai drusku pēc nokļūt pie mērķa. Ar braucējiem, piemēram, no Rīgas, Ogres vai Jēkabpils varam sarēķināt tikšanās laikus un vietas...

Līdz Jēkabpilij tagad aizbraukt no Rīgas puses, daudz ērtāk un mierīgāk, ir pa Daugavas kreiso krastu...
gluži manas domas,mazāk transporta,un tuvāk ar.Vienīgi gogle vēl nezin ka tur jauns asfalts granterovkas vietā!Grin
 
Kaarlis
Tas nozīmē ko? Tur pirms Salas vairs nav grantenes? Tad jau gan foršāk būtu brauktWink
 
Peteris
Apskatijos attālumus līdz Jēkabpilij gar vienu un otru Daugavas krastu braucot no Jaunogres pāri Ķegumā caur Seci 103 km, pa otru krastu 113 km + 94 km līdz Spundžāniem !
Varētu satikties Ķegumā !
Labojis Peteris uz 13-06-2012 12:59
 
Laacis_ar07
Kaarlis rakstīja:

Tas nozīmē ko? Tur pirms Salas vairs nav grantenes? Tad jau gan foršāk būtu brauktWink
vairs nav Kārli!europas naudu apguvām!Grin Ķegumā satiekaties un okey,,paskatīsieties otru krastu,,beidzot!
 
Iet uz forumu: