Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Jawa 300CL
Gints13
Es (Gints13) un Rich esam iegādājušies jauno Jawa 300CL. Kolēģiem radās doma par tēmu forumā, kurā mēs pastāstītu par Jawa 300CL, dalītos ar saviem iespaidiem, plusiem un mīnusiem.
Braukšana vēl nav izmēģināta, bet dažas atziņas pēc aptaustīšanas jau ir. Tātad, šis ir tas retais gadījums, kad dzīvē izskatās labāk nekā foto. Atsevišķs mīnuss ir par rāmja metinājuma šuvēm, to izskats ir briesmīgs. Pārējais ir salikts kopā kvalitatīvi, skrūves pievilktas, patīkams pārsteigums no čehu puses. Atsevišķs stāsts ir par akumulatoru. Rūpnīcas paredzētais akumulators modelis Latvijā nav pieejams un analogu nevar dabūt pat par trīsciparu skaitli. Problēma ir akumulatora klemju izvietojumā. Orģinālajam, turot to pret sevi, pluss ir labajā pusē. Akumulatoram paredzētā vieta ir ļoti maza un ar šādu klemju izvietojumu, šādā izmērā, Latvijā akumulatori nav pieejami. Tāpēc vadi tiek samainīti vietām, jo akumulatoriem šādos izmēros, bet ar mīnusu labajā pusē, Latvijā ir liela izvēle.
 
Guntis
Šausmu stāsti apstiprinās.Cerams,ka metāls kvalitatīvs un nesāks rūsēt,ka nebūs citu...

Lai labi ripo !
 
Gints13
Guntis rakstīja:

Šausmu stāsti apstiprinās.Cerams,ka metāls kvalitatīvs un nesāks rūsēt,ka nebūs citu...

Lai labi ripo !


Paldies par vēlējumu! Šausmu stāstu gan nekādu nav un ja tagad pēc jaunās Jawas apskates un izpētes man kāds jautātu, vai tu tagad to pirktu, tad jā, pirktu viennozīmīgi, jo man Jawa 300CL ļoti patīk!!! Tās metinājuma šuves bez kārtīgas izpētes acīs nekrīt, tāpēc vizuālo skatu nebojā. Ūdens piliens mikroskopā arī izskatās briesmīgi, bet mēs tādu dzeram!
Krāsojums un hromējums ir ļoti kvalitatīvs, dažādu detaļu salaidums ir ļoti labs, atstarpes visur vienādas, nekas nav greizs. Tāpat arī elektriskie vadi ir augstas kvalitātes.
 
Gusts
Gints13 rakstīja:

Es (Gints13) un Rich esam iegādājušies jauno Jawa 300CL. Kolēģiem radās doma par tēmu forumā, kurā mēs pastāstītu par Jawa 300CL, dalītos ar saviem iespaidiem, plusiem un mīnusiem.
Braukšana vēl nav izmēģināta, bet dažas atziņas pēc aptaustīšanas jau ir. Tātad, šis ir tas retais gadījums, kad dzīvē izskatās labāk nekā foto. Atsevišķs mīnuss ir par rāmja metinājuma šuvēm, to izskats ir briesmīgs. Pārējais ir salikts kopā kvalitatīvi, skrūves pievilktas, patīkams pārsteigums no čehu puses. Atsevišķs stāsts ir par akumulatoru. Rūpnīcas paredzētais akumulators modelis Latvijā nav pieejams un analogu nevar dabūt pat par trīsciparu skaitli. Problēma ir akumulatora klemju izvietojumā. Orģinālajam, turot to pret sevi, pluss ir labajā pusē. Akumulatoram paredzētā vieta ir ļoti maza un ar šādu klemju izvietojumu, šādā izmērā, Latvijā akumulatori nav pieejami. Tāpēc vadi tiek samainīti vietām, jo akumulatoriem šādos izmēros, bet ar mīnusu labajā pusē, Latvijā ir liela izvēle.



Laimīgie!

Iedos' "izkāst"? Smile
ČZ 125 type 453/05
 
aivarsz
Tāds bija sākums...
jawa300-1.jpeg jawa300-2.jpeg jawa300-3.jpeg jawa300-4.jpeg jawa300-5.jpeg
 
Laacis_ar07
Taču mājās Tev ir numura zīme no sarkanas jawas,ja neko nepārkāpsi neviens pat nesapratīs.Un vai šitam Indiānim vispār ir rāmja nr?Varbūt robots norāvis covid un nav piemetinājis! Biju veikalā, paskatijos ka glīts izstrādājums.Kā man znots(ASV) saka:liels mopēds! Par stikla priekšrocībām varēs saprast tikai uz ceļa,kurš labāks!
Lai prieks braucot! Ar to arī apsveicu!
 
Rich
Znots Tev ir kārtīgs amerikānis - visu vajag ĻOTI lielu, savādāk nepamanīsGrinGrinGrin, bet paldies par laba vēlējumiem.
 
aivarsz
Onkulīši, Jawa Indiāņi. Vai tad šogad vēl kopā izmīsim, ja laika apstākļi un dokumentus nesošie pasta baloži to atļaus? Shinerey Jawa versus Mahindra Jawa? Gribētos.
 
Guntis
YouTube Video
 
Retais
Ta arī vēl dzīvē neesmu redzējisSmile
 
opozits
Retais rakstīja:

Ta arī vēl dzīvē neesmu redzējisSmile
. Es dzīvē redzēju patīk. Bet man prasās melnā krāsāGrin
 
aivarsz
#1: Nopērc un pārkrāso pats. Iespējams, ka kādam citam patīk rozā. Kāpēc nē?
#2: Iemāci Indietim metināt, jo robots, šķiet, Indijas supergigantam Mahindra ir par dārgu.
#3: Dzīvē mocītis (redzamās detaļas) vizuāli ir glītāks, kā fočenēs
#4: Pirmie daži laimīgie īpašnieki, cerams vēl šogad, padalīsies ar pirmajām sajūtām
 
Guntis
Dizainā Perfekts,tehniski..
 
aivarsz
Beidzot onkulīši var doties ielās...
25112020.jpg
 
aivarsz
Vīri dodas mājās:

YouTube Video


YouTube Video
 
andrys
aivarsz rakstīja:

Beidzot onkulīši var doties ielās...


...un Raimis gulētFrown, knapi var paiet Grin.... vismaz bildē
 
Rich
Pirmie 85km šodien nobraukti, sajūtas ļoti labas. Nevar pierast pie 6 ātrumu kārbas, būtu indikators kas rāda kurā pārnesumā, būtu exelenti, bet gan jau ar laiku pieradīs. Jaudas šķiet pietiek ar kaudzi, ātrāk gan par 90km/h necentos braukt, bet kad kāds vieglais pa 2joslu ceļu pēc apdzīšanas pierauj priekšā un aizliek stiklu tā, kad neko vairs neredz, uzrāvu gāzīti, nu super! Tagad nomazgāta gozējas pie pārējām....
 
aivarsz
Indikatori pārnesumu kārbai ir nopērkami, bet domāju, ka ātri pieradīsi un tā extra vairs nešķitīs nepieciešama. Es, ar Hondu vai znotiņa BMW GS 1200 vizinoties arī reizēm meklēju 7. ātrumu, jo šķiet, ka vajadzētu būt... Bet, diemžēl, nav.
 
edmunds
Aivar, kad Tu mauc ar Hondiņu, par kādiem ātrumiem mēs runājam ? Honda CBF 600, teju ne sportiskākais aparāts, 14 gadus vecs, 2. ātrumā griežas uz 120kmh. 7. ātrums, tiešām ? Smile
MC Wild Hogs!
 
Guntis
124km/h nav nopietna saruna. it īpaši par TO cenu.
 
Iet uz forumu: